Skocz do zawartości
Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors.
Birdy92

Wasze ulubione serie filmów.

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałam, że jeszcze nikt nie zakładał takiego wątku a w sumie wiele jest takich produkcji, które łączą się w serie :)
Harry Potter, Zmierzch, Batman, Superman itp.

Więc moje pytanie jest takie: Jakie są Wasze ulubione serie filmów?? :mrgreen:

Ja uwielbiam Harrego Pottera oraz Szybkich i Wściekłych! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To na Szybkich możesz do mnie wpadać - mogę oglądać w nieskończoność. Do tego jeszcze Ojciec chrzestny i mniej, ale też Batman. To jest wciągające ;)
zmierzchy oglądałem, ale nie, żebym z własnej woli... :bag:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Władca Pierścieni, Epoka Lodowcowa, R.E.C, Resident Evil, Ace Ventura, Rocky, Shrek, Matrix, Godziny Szczytu, Kiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Resident Evil , Zmierzch , Oszukać Przeznaczenie , Riddick , Szybcy i Wściekli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak, Underworld to świetna seria, gdzie o dziwo każda część trzyma poziom.
Do tego Władca Pierścieni, ale to jasne :-) Szybcy i wściekli (każda część coraz lepsza!) i chyba już niedługo do listy dołączą Igrzyska śmierci, chociaż dopiero pierwsza część była w kinie, ale jak kolejna (będzie jakoś w tym tygodniu) będzie też trzymała podobny poziom, to będzie u mnie na liście :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Własnie też słyszałam, że druga część jest nawet lepsza od pierwszej. Chociaż nie wiem jak chcą to połączyć w logiczną całość, żeby nadal miało sens i nie było przewidywalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie będę się wyróżniać [i]Harry Potter[/i] i [i]Władca pierścieni[/i] ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Trylogia Władcy Pierścieni - ten film poprostu pochłania do swojego świata :). Pozatym Igrzyska Śmierci na podstawie książki, pierwsza część bardzo mi się podobała i dość wiernie oddawała rewelacyjną książkę. A druga przekonam się w weekend bo jeszcze nie wiedziałam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na pewno Matrix i Władca Pierścieni. Poza tym 2 części Ring i Oszukać Przeznaczenie (kolejne już mniej, bo to takie powtarzalne...)
Wymienianego przez Was Harr'ego też widziałam i ok, podobał mi się, ale nie zamierzam kolejny raz oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na pierwszych miejscach: Star Wars, Matrix, Riddick.
W dalszej kolejności: Szybcy i Wściekli, Underworld i Władca pierścieni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ostatnią ulubiona serią filmów jest saga "Igrzyska śmierci" i "W pierścieniu ognia", teraz czekam na "Kosogłosa".
Wcześniej "Dziennik Bridget Jones", "Oszukać przeznaczenie" i "Szybcy i Wściekli" - chociaż w tym ostatnim najbardziej podobała mi się pierwsza część.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tez średnio oryginalnie:
Szybcy i sciekli (nie mogę przeboleć smierci Walkera, myślałam najpierw, ze w filmie go uśmiercili... :( ) lubię step aupy, ale nie żeby do tego wracać, ale pozytywnie dizlajaą na psyche ;) Ojciec chrzestny -tak! No i Igrzyska smierci jesli juz mozna mówić o serii, ale chyba tak - drugi film - "W pierścieniu ognia" fenomenalny, a rezyseruje dalej Lawrence wiec myśle, ze będize równie zacnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Iron Man, Spider-Man i Piraci z Karaibów.
Generalnie lubię filmy na podstawie komiksów Marvela.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
do batmana lubię wracać, a teraz czekam na kolejną część Igrzysk śmierci - mojej ulubionej sagi. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Riddic, Władca pierścieni, Hobbit no i ostatnio też Igrzyska szczególnie po drugiej części.

Sporo filmów niestety opuściło moją listę z różnych przyczyn więc mogę jeszcze wspomnieć o matrixie <tylko 1ka> no i StarWars <tylko stare>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Matrixy, Tolkienowskie wszystkie, Narnie no i wisienka na torcie czyli Igrzyska śmierci ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No tak, teraz będzie "Igrzyskowy" szał. :) Ale też idę, bo dwójkę skończyli w złym momencie, tak prawie urwali, że już się chciało trójkę oglądać, jak oni odlecieli tym helikopterem. I ciekawe jak ten dystrykt 13 pokażą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Monika Domańska"]Riddic, Władca pierścieni, Hobbit no i ostatnio też Igrzyska szczególnie po drugiej części.

Sporo filmów niestety opuściło moją listę z różnych przyczyn więc mogę jeszcze wspomnieć o matrixie <tylko 1ka> no i StarWars <tylko stare>[/quote]
masz racje - Igrzyska Smierci rzeczywiście trzymają równy poziom, nie ma tak jak w matrixie ze kazda kolejna czesc jest deliktanie mowiac gorsza. w wypadku igrzysk to nawet skłaniam się ku stwierdzneiu ze poziom jest rosnacy, bo rebelia dopiero przed nami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="anesiak"]masz racje - Igrzyska Smierci rzeczywiście trzymają równy poziom, nie ma tak jak w matrixie ze kazda kolejna czesc jest deliktanie mowiac gorsza. w wypadku igrzysk to nawet skłaniam się ku stwierdzneiu ze poziom jest rosnacy, bo rebelia dopiero przed nami.[/quote] jak zobaczyłam pierwsze zdanie to odrazu zaznaczyłam odpowiedz XD bo chciałam napisać" jaki równy poziom?! przecież z każdą częścią są coraz lepsze!!"

no ale jesteś rozgrzeszona ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Monika Domańska"][quote="anesiak"]masz racje - Igrzyska Smierci rzeczywiście trzymają równy poziom, nie ma tak jak w matrixie ze kazda kolejna czesc jest deliktanie mowiac gorsza. w wypadku igrzysk to nawet skłaniam się ku stwierdzneiu ze poziom jest rosnacy, bo rebelia dopiero przed nami.[/quote] jak zobaczyłam pierwsze zdanie to odrazu zaznaczyłam odpowiedz XD bo chciałam napisać" jaki równy poziom?! przecież z każdą częścią są coraz lepsze!!"

no ale jesteś rozgrzeszona ;)[/quote]
hehehe dokładnie. ciekawe jak bedzie dzisiaj :D daj znać po jak wrażenia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi