Skocz do zawartości
Anja

Gej jako najlepszy przyjaciel kobiety

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie nie jedna z Was słyszała, że gej jest najlepszym przyjacielem kobiety.
Zgadzacie się z tym powiedzeniem?
Macie może jakieś doświadczenia w przyjaźni z homoseksualistą? Dlaczego miałby być on lepszy od przyjaciele hetero czy przyjaciółki?
Jak myślicie skąd wzięło się to powiedzenie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Możliwe. Wolałbym geja przyjaciela dla mojej kobiety niż np. jakąś psychiczną i toksyczną przyjaciółkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ehem

No wiec tak jak najbardziej geje to fajny kumple. Mozna się dogadać z milionem spraw i nie ma w tym podtextow sexualnych. Mam znajimych homosexualistów i jak dla mnie ludzie tacy sami jak inni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Tez tak uwazam ,ze sa to naprawde nietuzinkowe osoby o
bardzo przyjaznej i szczerej az do bolu naturze.
Znam i przyjaznie sie z dwoma muzykami ktorym naprawde wiele
mam do zawdzieczania .
Zupelnie nie przeszkadza mi ich orientacja seksualna, bo to jest wylacznie , ale to wylacznie ich sprawa .
Napewno te przyjaznie cenie sobie najbardziej, bo to sa sprawdzone i szczere odruchy , a nie udawane lub wylacznie na pokaz.
Nawet moja niby sprawdzona przyjaciolka sie do nich nie umywa.
Taka jest prawda. :eek:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Najlepszym przyjacielem kobiety jest facet, ale facet z jajami. Nikt tak skutecznie nie wpłynie na nasz charakter. Mamy tendencję do nadmierności, zatruwania życia i zbytecznego panikowania. Facet z jajami zna mechanikę, umie obsłużyć i jeszcze nam się wydaje, że dominujemy.

Najlepszą przyjaciółką mężczyzny jest kobieta, ale kobieta z kręgosłupem (trochę jak jaja). Nic tak skutecznie nie wpływa na faceta jak obładowana sprzętem kobieta - im więcej atrybutów uruchamia, tym facet bardziej jest nakręcony i jeszcze mu się wydaje, że dominuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam przyjaciół  ze strefy LGBT ... w tym sześciu gejów ... Uwielbiam ich towarzystwo. 

Są zadbani, czyste paznokcie , zdrowe zęby, wyprasowane koszule, potrafią rozmawiać i słuchać,

nie narzucają mi swojego zdania czy poglądów,  nie oceniają i są chętni do pomocy....

Nie interesuje mnie kto komu pierwszy mówi "dzień-dobry" po przebudzeniu- oni też mi do sypialni nie zaglądają...

Gdyby ci "prawdziwi faceci" byli im podobni- byłoby fajnie..!

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Aktualnie mam kontakt (u mnie utrzymywanie z kimś kontaktu to coś więcej niż u przeciętnego śmiertelnika 😄) z dwójką sympatycznych gejów. We wczesnej znajomości w ogóle bym nie wpadła na to, że są gejami. Nie to, że ja chodzę i oceniam ludzi pod kątem orientacji... po prostu byłaby to moja ostatnia myśl o nich.

Faceci-hetero też są spoko, jednak czasem relacja taka (zwłaszcza bliska), może okazać się trudniejsza. Powiedzmy sobie facet A - gej, facet B - heteryk. Wymieniam sms-y. I facet A wysyła mi takie coś na zakończenie ":*". To samo robi facet B. 

Ja, jak to ja, mogę ogarniać, że chodzi o przyjacielską relację. Spoko. Ale teraz. Ale potem? Mam pewność? No, nie.

Edytowane przez Ruta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja jestem zdania, ze nie ma reguły na to czy będzie to gej, czy nie gej ... facet czy kobieta.

Ważne żeby była to ta właściwa osoba, która jest godnym powiernikiem ważnych tematów ... podporą w ciężkich chwilach .... potrafiąca bezwarunkowo wywoływać uśmiech. 🙂

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi