Skocz do zawartości
kubalucak

[*][*][*][*][*][*] hold dla zasztyletowanego kibica

Rekomendowane odpowiedzi

po meczu Korona Kiece - Legia Warszawa pseubokibice najprawdopodobniej Wisly Krakow zasztyletowali kibica Korony[*]

tekst z echa dnia

Pseudokibice Wisły ugodzili nożem?
Z naszych informacji wynika, że 22-letni mężczyzna, który zginał w Kielcach, po meczu piłkarskim to efekt ataku pseudokibiców Wisły Kraków.

Mężczyzna zginął ugodzony nożem przy skrzyżowaniu alei Solidarności i ul. Świętokrzyskiej. (A. Piekarski)
Legia poległa w Kielcach!
Korona wygrała Legią 1:0 !!!

22-letni mężczyzna zginął w Kielcach od ugodzenia nożem, po wczorajszym meczu, Kolporter Korona Kielce - Legia Warszawa.

Policja wyjaśnia okoliczności tragedii, do której doszło dzisiejszej nocy, w okolicach skrzyżowania alei Solidarności i ul. Świętokrzyskiej w Kielcach. To tam 22-latek został śmiertelnie ugodzony nożem.

Niewykluczone, że stało się to podczas awantury wywołanej przez pseudokibiców, wracających z meczu Korony Kielce z Legią Warszawa.

Zatrzymania po meczu
Sześć osób zatrzymała ochrona stadionu podczas wczorajszego meczu Korona Kielce - Legia Warszawa. Okazało się, że cała szóstka weszła na imprezę bez biletów. Zapłacili po 300 złotych mandatu. Natomiast dwaj kielczanie, 26- i 28-letni, trafili na komisariat, bo - jak informują policjanci - są podejrzewani o uszkodzenie pięciu samochodów, zaparkowanych obok stadionu. Podobno nietrzeźwi mężczyźni skakali po autach. Straty obliczono na 20 tysięcy złotych.

Kolejnego mężczyznę policjanci zabrali sprzed stadionu, za przeklinanie w miejscu publicznym - trafił do Izby Wytrzeźwień.
reklama

Wisła zaatakowała Koronę!!!
Z naszych informacji wynika, że 22-letni mężczyzna, który zginał w Kielcach, po wczorajszym meczu piłkarskim, Kolporter Korona Kielce - Legia Warszawa to efekt ataku pseudokibiców Wisły Kraków, którzy przyjechali specjalnie do Kielc, by zdobyć flagę żółto-czerwonych. Kielecki kibic ugodzony nożem i zmarł w drodze do szpitala.

Jak się dowiedzieliśmy, pseudokibice Wisły przyjechali do Kielc dwoma samochodami i szukali po mieście tego, który odpowiada między innymi za doping na stadionie podczas meczów Korony i ma dostęp do klubowych flag. Znaleźli go i prawdopodobnie zażądali flagi. Kibic Korony zginał pewnie dlatego, że nie chciał tego zrobić.

Czy to porachunki pseudokibiców?

Na razie policja podaje skąpe informacje o tym, co stało się w Kielcach po wczorajszym meczu Korony Kielce i Legii Warszawa. Wiadomo, że około północy doszło do bójki grupy młodych mężczyzn, przy alei Solidarności, obok dawnej siedziby Exbudu. W czasie tej burdy ranny został 20-latek, który w tej chwili przebywa w szpitalu.

Niemalże w tym samym czasie na pobliskim skrzyżowaniu stał samochód. Nagle - jak podają policjanci - do auta podbiegł jakiś mężczyzna. Przez otwarte okno od strony pasażera zadał klika ciosów, prawdopodobnie nożem, siedzącemu tam 22-letniemu kielczaninowi. Ranny nie przeżył, zmarł podobno zanim dowieziono go szpitala.

Policja zatrzymała w tej sprawie kilka osób. Podobno wszyscy są kielczanami. Trwają przesłuchania. - Jedna z wersji śledztwa zakłada, że w tych zdarzeniach mogli brać udział pseudokibice - mówi powściągliwie Karolina Stachura z zespołu prasowego świętokrzyskiej policji.

Funkcjonariusze apelują do wszystkich świadków zdarzenia, aby zgłosili się do najbliższej jednostki policji. Można też dzwonić pod numer 997.

Wkrótce kolejne informacje na temat wydarzeń z dzisiejszej noc.

zlozcie hold zamordowanemu[*]:(
Edytowane przez Gość

"sami mnie poznajcie, poniewa? kazdy uwaza ze jestem inny"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przykro jest czytać wąłsnie o tego typu przypadkach.Zdazaja się u nas one często. U nas w polsce kibice nie potrafią poprostu zachować na meczu. Nasze areny sportowe nie są w dobrym stanie , a kibice a raczej "pseudokibice" jezdza na mecze aby sie wyrzyc i wyładowac na innych swoją agresje.

[color=violet]"Co mi zrobisz jak mnie z?apiesz, b?de dzi? niegrzeczna..."

[b]DiGi[/b][img]http://s.fotka.pl/img/forum/em/zakochany.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
smierc kazdego czlowieka jest tragedia

ale jak dla mnie to ci wszyscy kibole sie moga pozabijac szczeze mowiac

najgorsze jest to ze przy okazji takich bojek moze cos sie stac przypadkowym ludziom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To jest chore. Zabili go dla flagi... Dżizaz co to się porobiło. Jak się ogląda kiboli to aż żal... banda huliganów a nie prawdziwych kibiców. Mimo wszystko R.I.P. dla tego chłopaka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jestem z Kielc, co więcej - ten chłopak był mi znany, aczkolwiek tylko z opowiadań. (Mieszkał na tym samym osiedlu. co mój kuzyn).

Wiadomo - śmierć zawsze jest tragedią. Ale te wszystkie chamskie komentarze pod artykułami opisującymi tą sytuację były po prostu żałosne. "Co on robił o tej godzinie, przecież nie grał w szachy!!!", "Pewnie się rzucał, to i dostał" czy "W końcu to miasto scyzoryków, mógł się z tym liczyć". No nie mogę - w jakim świecie żyją co niektórzy... Kosę można dostać nawet za krzywe spojzrenie - i to nie tylko po meczach.

Tam, gdzie ten chłopak umarł, jest mnóstwo świeczek i szalików Korony.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Catwoman zgadzam się, że kosę można dostać nawet idąc sobie spokojnie chodnikiem. Jednak oglądając różne filmiki o kibicach widzę co się dzieje na meczach i jak zachowują się pseudokibice. To jest wojna między kibicami i sorki, ale Korona też nie jest święta... Widziałem ustawy z udziałem jej pseudo i wiem, że oni mają jednych z najostrzejszych w Polsce. Nie cierpię kibolizmu i mógłbym powiedzieć "niech oni się pozabijają i będzie spokój na stadionach i poza nimi". Wstrzymam się jednak z tym choćby z szacunku dla tego chłopaka. I nie twierdzę, że on należał do pseudokibiców (przypuszczam, że tak bo oni z tego co wiem to walczą często o zdobycie flagi przeciwnika - dla nich to chluba w światku pseudokibiców), być może jednak nie ale jeśli nic się nie zrobi w kwestii kibolizmu to niestety takie przypadki będą się zdarzać.
R.I.P. chłopaczku!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Poj...ne ... ekhm zgłupieli do reszty bezmózgie masy...
[*]
Edytowane przez Gość

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"]Jednak oglądając różne filmiki o kibicach widzę co się dzieje na meczach i jak zachowują się pseudokibice. To jest wojna między kibicami i sorki, ale Korona też nie jest święta... Widziałem ustawy z udziałem jej pseudo i wiem, że oni mają jednych z najostrzejszych w Polsce. Nie cierpię kibolizmu i mógłbym powiedzieć "niech oni się pozabijają i będzie spokój na stadionach i poza nimi". Wstrzymam się jednak z tym choćby z szacunku dla tego chłopaka. I nie twierdzę, że on należał do pseudokibiców (przypuszczam, że tak bo oni z tego co wiem to walczą często o zdobycie flagi przeciwnika - dla nich to chluba w światku pseudokibiców), być może jednak nie ale jeśli nic się nie zrobi w kwestii kibolizmu to niestety takie przypadki będą się zdarzać.[/quote] On nie był pseudokibicem.

Na szczęście jestem stąd i wiem mniej więcej kim on właściwie był. Rozumiem to, że niektórzy twierdzą, że "znowu kibole zrobili sobie ustawkę i jest ofiara", a pisza tak dlatego, że nie znają bliżej sytuacji. Ja tu mieszkam i wiem, co mówią o nim i o tej sytuacji jego bliżsi i dalsi znajomi. To nie była żadna bójka. Prawdopodobnie zrobił coś, co nie spodobało się tamtym psycholom - czyli w zasadzie wszystko, mógł za głośno mówić o Koronie. No i dostał.

Korona ma jedną z najostrzejszych grup pseudokibiców w Polsce?! Pierwsze słyszę.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jako, że nie lubię mieszać się w dyskusję nieprzygotowany, znalazłem pewien fragment:
[quote]Wczoraj policja ujawniła też szczegóły piątkowego zajścia. Policjanci ustalili, że o godz. 23.14 do grupy kibiców Korony, którzy siedzieli w jednym z barów, zadzwonił mężczyzna i poinformował, że fani Wisły Kraków jeżdżą po osiedlu Bocianek. - Kielczanie wsiedli w samochody i byli przygotowani na bójkę. Doszło do starcia i to właśnie wtedy śmiertelnie ranny został mężczyzna, który był w grupie kibiców Korony - relacjonuje Dybka,komendant miejski policji w Kielcach.
22-letni Karol otrzymał kilka ciosów nożem, gdy siedział w samochodzie. Zmarł w drodze do szpitala. Niewykluczone, że kibice Korony chcieli uciec, gdy zobaczyli, jak uzbrojeni są przeciwnicy.
Potem doszło do drugiego starcia w rejonie hotelu Exbud. Tam raniony został 20-letni kibic, który miał na sobie szalik sympatyzującej z kieleckim klubem Cracovii. Trafił do szpitala w Czerwonej Górze. - Pacjent jest osłabiony po zabiegu, ale jego stan się poprawił - informuje Jerzy Szebla, dyrektor ds. medycznych szpitala w Czerwonej Górze.
Policjanci mówią, że kibice Korony spodziewali się tylko bójki na pięści. - Nie przypuszczali, że goście z Krakowa będą uzbrojeni w maczety i kilofy. Z tego co wiemy, jeszcze w latach 90. kibice większości klubów ustalili, że nie będą używać takich przedmiotów - przypomina Dybka i podkreśla, że policja dowiedziała się o całym zdarzeniu dopiero o godz. 23.52. - A wystarczyło zadzwonić wcześniej, że kibice Wisły jeżdżą po Kielcach. Teren miasta patrolowało kilkanaście radiowozów - zauważył komendant.
[/quote]
[quote="Catwoman"]On nie był pseudokibicem.[/quote] Hmm więc jak można nazwać takiego kibica jeśli nie pseudokibicem? Jak wspominałem to od dawna jest wojna. Kluby mają swoje spóły, wojny i takie są realia futbolu w Polsce. I bezpodstawne jest tu zwalanie winy na Wiślaków, że mieli kilofy, maczety itd a Kielczanie byli nieprzygotowani... Wina leży po obu stronach, zamiast kulturalnie kibicować robią burdy i piorą się po gębach...
[quote="Catwoman"]Korona ma jedną z najostrzejszych grup pseudokibiców w Polsce?! Pierwsze słyszę.[/quote] Od lokalnych kibiców słyszałem że ma... Tylko czekać aż z Cracovią zrobią odwet na Wiśle, bo takowy moim zdaniem niedługo nastąpi.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie wrzycajcie kibiców do jednego worka nawey pseudokibice chcą unormowac sprawe w sprawie sprzetu <nozy kijów kanieni ....> lecz są kluby które sie nie chcą do tego dołączyc miedzy innymi Wisła K i Cracovia ...
wsród chuliganw istnieje do duższego czasu "pakt poznanski " innaczej antysprzetowy tylko jeb* krakusy nie chcą wstopic nozowniki pierdo* bo co kibic ginie to z rąk krakusa
a chłopaczka szkoda

[color=green][b][b][b][b][b]Są Sytuacje w których nie nadstawiam 2 policzka łamie skurwysyna by zniesli go na noszach świr świr kurwica w oczach[/b][/b][/b][/b][/b][/color]/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="piti"]pseudokibice chcą unormowac sprawe w sprawie sprzetu <nozy kijów kanieni[/quote] Dżizaz i co z tego? Będą się okładać pięściami, krzesełkami na meczach itd. No to podałeś ekstra informację... Zatłuc kogoś pięścią też się da bez kłopotu, zwłąszcza jak banda napadnie kolesia i na pięści lub kopy weźmie... Niech oni podpiszą układ o końcu pseudokibolizmu, Skoro chcą być postrzegani jako prawdziwi kibice to niech się zachowują normalnie i kibicują z kulturą. Wszyscy wiedzą, że to i tak nie nastąpi...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ale zauwarz ze coraz rzadziej biją soie na meczach ??

[color=green][b][b][b][b][b]Są Sytuacje w których nie nadstawiam 2 policzka łamie skurwysyna by zniesli go na noszach świr świr kurwica w oczach[/b][/b][/b][/b][/b][/color]/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="piti"]zauwarz ze coraz rzadziej biją soie na meczach[/quote] Hmm i coraz częściej idą pobić się poza stadion czyli organizują ustawki. Z dwojga złego ta opcja jest lepsza, bo przynajmniej nie ucierpią niewinni ludzie... W walkach kiboli zginęło sporo osób, ale to i tak nic nie zmieniło... Czytałem, że Kielczanie chcą rewanżu i zastanowią się w jaki sposób ma się to odbyć. W Anglii poradzono sobie z podobnym problem pseudokibiców, za kilkadziesiąt lat Polska może też coś zdziała...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"]Hmm więc jak można nazwać takiego kibica jeśli nie pseudokibicem?[/quote] Nie było wzmianki w artykule, ze się bił. Ulegasz pewnym złudzeniom. Ja mam pewniejsze żródła wiedzy niż ty. [quote="kuryiaki"]I bezpodstawne jest tu zwalanie winy na Wiślaków, że mieli kilofy, maczety itd a Kielczanie byli nieprzygotowani... Wina leży po obu stronach, zamiast kulturalnie kibicować robią burdy i piorą się po gębach...[/quote] Kto normalny bierze na mecz kilofy? Racja, po co się bić i robić sobie krzywdę czy to z narzędziami czy tylko na walkę pięściami. Ale skoro Wiślacy wzięli ze sobą tak ciężkie narzędzia - nie znaczy to, ze przyjechali się tu tylko poszturchać. [quote="kuryiaki"]Od lokalnych kibiców słyszałem że ma... Tylko czekać aż z Cracovią zrobią odwet na Wiśle, bo takowy moim zdaniem niedługo nastąpi.[/quote] To źle słyszałeś. Odwet pewnie będzie, ale nie dziwię się.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Nie było wzmianki w artykule, ze się bił. Ulegasz pewnym złudzeniom. Ja mam pewniejsze żródła wiedzy niż ty.[/quote] Po pierwsze: Nie ulegam żadnym złudzeniom. A dlaczego? Otóż na wieść o przyjeździe kibiców Wisły żadny NORMALNY i SZANUJĄCY się kibic nie pojedzie po nich by się bić. Po drugie: moim zdaniem WIARYGODNIEJSZYM źródłem są słowa szefa kieleckiej policji niż Twoje (nic Tobie nie ujmując ofc). [quote="Catwoman"]Kto normalny bierze na mecz kilofy? Racja, po co się bić i robić sobie krzywdę czy to z narzędziami czy tylko na walkę pięściami. Ale skoro Wiślacy wzięli ze sobą tak ciężkie narzędzia - nie znaczy to, ze przyjechali się tu tylko poszturchać.[/quote] Ey sory te tzw "szturchanie" jak Ty to nazywasz to jest zwykłe pranie się po gębach i huliganeria związana z tematyką piłkarską - czyli to o czym mówię "kibolizm". Po takim szturchaniu też można zginąć. Perfidna demagogia... ;/
[quote="Catwoman"]To źle słyszałeś.[/quote] KORONA KIELCE ROK ZAŁOŻENIA: 1973 [b]ZGODY:[/b]CRACOVIA KRAKÓW, POLONIA WARSZAWA, SANDECJA NOWY SĄCZ, STAL MIELEC UKŁADY: - [b]KOSY[/b]:KSZO OSTROWIEC, RADOM, STAL STALOWA WOLA, MOTOR LUBLIN, HUTNIK KRAKÓW MŁYN : DO 1000 FAN-CLUBY:JĘDRZEJÓW, NOWINY, MAŁOGOSZCZ NAZWY GRUP:YOUNG BOYS HOOLIGANS '01 (H) ZINY:ZŁOCISTO KRWIŚCI (3-'98-'99), YOUNG BOYS ZINE (3-'97-'98) NAJLEPSZE FLAGI:ZŁOCISTO KRWIŚCI, WALECZNE SERCE KORONA KIELCE, KORONA KIELCE, FANATYCY ZNAD SILNICY, KORONA KIELCE, FANATYCY KORONY, CZARNÓW, OSIEDLE BUKOWKA KORONA KIELCE, YBH '01, MKS

[center][youtube]http://www.youtube.com/v/QO9gPbcJaN0[/youtube][/center]
Radomiak Radom - Korona Kielce (Radomiak agresywniejszy)
[center][youtube]http://www.youtube.com/v/u_1rGMIS_4M[/youtube][/center]
[center][youtube]http://www.youtube.com/v/9hqaBIBRQ70[/youtube][/center]
Znani w Polsce Kieleckie Scyzoryki Korona Hooligans. Obudź się dziewczyno!

Ustawki: ( z forum huliganów)

KORONA KIELCE
Korona Kielce : KSZO Ostrowiec - 14x14 - wygrana
Korona Kielce : Siarka Tarnobrzeg - 10x10 - wygrana

Zapodaję CI materiał Polish Hooligans. Obejrzyj sobie. Ustawka Korony ze Stalą Rzeszów. [code] http://rapidshare.com/files/40865566/POLISH_HOOLIGANS_2004.part1.rar http://rapidshare.com/files/40857811/POLISH_HOOLIGANS_2004.part2.rar http://rapidshare.com/files/40848981/POLISH_HOOLIGANS_2004.part3.rar http://rapidshare.com/files/40840088/POLISH_HOOLIGANS_2004.part4.rar http://rapidshare.com/files/40831190/POLISH_HOOLIGANS_2004.part5.rar[/code] Kapisz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"] Otóż na wieść o przyjeździe kibiców Wisły żadny NORMALNY i SZANUJĄCY się kibic nie pojedzie po nich by się bić.[/quote] Chyba, że odwoził kumpli, bo tamci byli pijani, a on nie. Z resztą - to są porachunki drużyn sportowych, możemy sobie to potępiać lub nie, ale pewne jest że tego nie pojmiesz. Ja też nie. [quote="kuryiaki"] moim zdaniem WIARYGODNIEJSZYM źródłem są słowa szefa kieleckiej policji niż Twoje (nic Tobie nie ujmując ofc).[/quote] Ojojojojojoj... Łatwo tobą manipulować. Nie uwłaczając.
Policja nie zna wszystkich faktów - wszystko bierze z pzresłuchań, jakże wiarygodnych pijanych kibiców (którzy de facto nei powiedza wszystkiego, aby sobie nie zjebać już skrzywionej kartoteki) i świadków zdarzeń, no i z własnych życzeń co do tego. Tu nie jest CSI, mój drogi, żeby po kamyczku doszli do tego w jaki sposób odgrywały sie wydarzenia. [quote="kuryiaki"]Ey sory te tzw "szturchanie" jak Ty to nazywasz to jest zwykłe pranie się po gębach i huliganeria związana z tematyką piłkarską - czyli to o czym mówię "kibolizm". Po takim szturchaniu też można zginąć[/quote] Chłopaku, naprawdę nie dostzregłeś w tym ironii?

Co do tych linków: sam widzisz, jak wygląda ta twoja "straszna grupa kiboli z Korony". Oni nie mają jakiejś zorganizowanej grupy działającej w ten sposób. Podejzrewam, że skład do tych ustawek jest ustalany z branki na szybkiego. Jednym zdaniem - ich to nie jara. Są w porządku, jeśli ktoś jest wobec nich w porządku.
"Hooligansi" Korony nigdy nie byli aż tak agresywni jak ci z Lechii Gdańsk. I zapewne ich stały skład wynosi tyle ile twoja rodzina.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"]W Anglii poradzono sobie z podobnym problem pseudokibiców, za kilkadziesiąt lat Polska może też coś zdziała...[/quote] chu* prawda wszystko przeniesło sie na ulice bary i lasy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="piti"]chu* prawda wszystko przeniesło sie na ulice bary i lasy[/quote] Zawsze podpieraj swoje teze argumentami... Hej! Nie widzę ich...
Poza tym kary w Angli za to są tak duże, że kibolizm się uspokoił. U nas trzeba byłoby wprowadzić za jakiekolwiek akcje wandalizmu zakaz dożywoniego wstępu na stadiony.
[quote="Catwoman"]Chyba, że odwoził kumpli, bo tamci byli pijani, a on nie. Z resztą - to są porachunki drużyn sportowych, możemy sobie to potępiać lub nie, ale pewne jest że tego nie pojmiesz. Ja też nie.[/quote] Ech... Chyba go zadźgali bo im nóż się wywinął. Yyy chyba Wiślacy przyjechali do Kielc bo.. ee ten tego chcieli zwiedzać miasto. A w ogóle to "przypuszczam" iż oni wcale nie przyjechali do Kielc... lol.. Ja niby daję się manipulować a Ty sama sobą manipulujesz...
Jak to nie pojmę, pojmę. Pojmuję to jako głupota i totalne chamstwo. Proste. A ty w jaki sposób to pojmujesz?
btw: To nie są porachunki drużyn sportowych, bo te rywalizują tylko na stadionie grając w piłkę a prawdziwi kibice z kulturą im kibicują! [quote="Catwoman"]Ojojojojojoj... Łatwo tobą manipulować. Nie uwłaczając.[/quote] Sory "moja droga", ale bardziej wierzę policji w takich sprawach niż plotkom i słowom dziewczyny, która "nie wie co się dzieje w jej mieście". Śmiem twierdzić, że wiesz akcjach scyzoryków Korony ale zaciekle bronisz swoich.
przedstawiłem CI filmiki. Nie chce mi się gadać w stylu "tak wygląda ta twoja straszna grupa kiboli z Korony". Hie tak widzę tę straszną grupę wandali (wszyscy kibole to wandale) i śmieszy mnie takie chamstwo i głupota, któe trzeba tępić.
[quote="Catwoman"]"Hooligansi" Korony nigdy nie byli aż tak agresywni jak ci z Lechii Gdańsk. I zapewne ich stały skład wynosi tyle ile twoja rodzina.[/quote] Nigdy nie byli tak agresywni jak ci z lechii". Hie hie a co mnie obchodzi kto jest bardziej a kto mniej agresywny. Dla mnie ważne jest to że w Kielcach są Hools którzy robią burdy jak inni kibole z calej Polski. I nieważne jest to, czy ich liczba wynosi 50, 100 czy 10... Kibole są w całej Polsce, w Kielcach też. Starasz się bronić Koronę ale tylko ją dobijasz.
Napisałaś "'Hooligans' Korony".
Z wikipedii: [code]"Hooliganism" Hooliganism refers to unruly and destructive behavior. Such behavior is commonly associated with sports fans, particularly supporters of professional football and university sports. In some countries, the hooligan elements of a group of supporters are known as Category C. The term can also apply to general rowdy behaviour and vandalism, often under the influence of alcohol or drugs. The term has been used since at least the 1890s, to describe the behavior of street gangs. The first use of the term is unknown, but it appeared in an 1898 London police report. One theory is that the word came from the name of an Irish hoodlum from Southwark, London named Patrick Hooligan. Another theory is that it came from a street gang in Islington named Hooley. A third theory is that it's based on an Irish word, Hooley, which means a wild, spirited party.[1][/code] Dziękuję, nie mam nic do dodania.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
temat jest zbyt obszerny temat ;/ i tyle zdań :evil: co ludzi ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"]Poza tym kary w Angli za to są tak duże, że kibolizm się uspokoił. U nas trzeba byłoby wprowadzić za jakiekolwiek akcje wandalizmu zakaz dożywoniego wstępu na stadiony.[/quote] Wcale się nie uspokoił, tylko pzreniósł na inne, mniej widoczne dla organów ścigania pola (tak, jak pisał piti). [quote="kuryiaki"]Ech... Chyba go zadźgali bo im nóż się wywinął. Yyy chyba Wiślacy przyjechali do Kielc bo.. ee ten tego chcieli zwiedzać miasto. A w ogóle to "przypuszczam" iż oni wcale nie przyjechali do Kielc... lol..[/quote] Nie kpij. [quote="kuryiaki"]Ja niby daję się manipulować a Ty sama sobą manipulujesz...[/quote] Tylko szerzej patrzę na sprawę. Powodów i możliwych wydarzeń jest więcej, niż ci się śniło, puszysty misiu. [quote="kuryiaki"]Jak to nie pojmę, pojmę. Pojmuję to jako głupota i totalne chamstwo. Proste. A ty w jaki sposób to pojmujesz?[/quote] Masz prawo do komentarzy. Ale pogódź sie z tym, że tego nie zrozumiesz. [quote="kuryiaki"] To nie są porachunki drużyn sportowych, bo te rywalizują tylko na stadionie grając w piłkę a prawdziwi kibice z kulturą im kibicują![/quote] Ajajaj.. moja pomyłka. Przyznaję. [quote="kuryiaki"]Sory "moja droga", ale bardziej wierzę policji w takich sprawach niż plotkom i słowom dziewczyny, która "nie wie co się dzieje w jej mieście".[/quote] Nawet nie wiesz, jak bardzo się mylisz. [quote="kuryiaki"]Śmiem twierdzić, że wiesz akcjach scyzoryków Korony ale zaciekle bronisz swoich.[/quote] Mówię tak, jak jest. Te filmiki są stare jak arka przymierza. Jeden jest nowszy, ale tam nie ma żadnej burdy - tylko wykrzykiwania na policjantów. [quote="kuryiaki"] Dla mnie ważne jest to że w Kielcach są Hools którzy robią burdy jak inni kibole z calej Polski.[/quote] Nieprawdą jest. Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem, co napisałam wcześniej. Kibice Korony są zbyt niesubordynowani, aby zorganizować jakąś grupę destrukcyjną. Skalę ich potyczek nie można porównywać do tych z Legii czy tam Wisły.
Ten jeden przypadek, gdzie zasztyletowali tego chłopaka pozwala ci wydawać takie opinie o Koronie. Acha. O filmikach juz mi się nie chce gadać. Pamiętaj, ze jaskółka wiosny nie czyni. [quote="kuryiaki"] Starasz się bronić Koronę ale tylko ją dobijasz.[/quote] Nie. Nie podoba mi się, to co czasem robią, ale ty robisz z tego problem na skalę całego państwa. Patrzysz na to pzrez pryzmat młodego katolickiego chłopca z jakiegoś zaścianka. Sorry, ale nie wydawaj opinii o czymś, o czym ta naprawdę wiesz tylko z książek wydanych przez jakieś chadeckie księgarnie.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kuryiaki działałes kiedys jako kibic??? lub stałes w "młynie" ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]puszysty misiu.[/quote] Hmm dobrego szamponu używam ;-) [quote="Catwoman"]Ale pogódź sie z tym, że tego nie zrozumiesz.[/quote] Czekam więc aż mnie uświadomisz. Pisałem o tym w poprzednim poście. Pozwól mi więc to poznać :-)
Odnośnie wypowiedzi o kieleckich kibicach. Mieszkałem kiedyś na stancji z Kielczanką. Heh sporo wiem, nie musisz się o to bać. Nie można ich porównywać? Huligani to huligani, czy jest ich 5 czy 100. Nie twierdzę, że u Was jest ich dużo, ale że są. [quote="Catwoman"]Ten jeden przypadek, gdzie zasztyletowali tego chłopaka pozwala ci wydawać takie opinie o Koronie.[/quote] Dowiedz się o kosach w polskiej piłce a dowiesz się o czym piszę. [quote="Catwoman"]Patrzysz na to pzrez pryzmat młodego katolickiego chłopca z jakiegoś zaścianka.[/quote] Patrzysz na to przez pryzmat ateistki rzucającej demagogie emanujące brakiem szacunku do kogoś z kim dyskutujesz. Czaisz aluzję?
Dodatkowo nadmienię, że nie chciałbym mieszkać w Kielcach. To ogólnie znane scyzorykowate miasto etc. Słyszałem tę opinię nie tylko od znajomych ale od osób z Kielc. Nie szczyć się tym gdzi emieszkasz bo możesz spaść z chmur a to bywa nieprzyjemne. [quote="Catwoman"]Sorry, ale nie wydawaj opinii o czymś, o czym ta naprawdę wiesz tylko z książek wydanych przez jakieś chadeckie księgarnie.[/quote] Zapodam Twój tekst "Nawet nie wiesz, jak bardzo się mylisz."
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kuryiaki skoro jestes skrupulatny w tym temacie to napisz na forum kto zabil i czemu tak ocenisz Mks ???????????????????????????????????
czemu nie napier* na nozowników z krakowa??
nie oceniaj Korony !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Słuchaj, nie najeżdzam ani Korony, ani innego klubu. Pewna użytkowniczka zaciekle broni swojego zdania, że u niej nie ma Hoolsów itd. Czytałeś moje posty? Pisałem tam w nim że wszędzie są kibole i to jest problem ogólnopolski. Jak zaczniesz teraz tutaj awanturę kiboli i duskusje jktory klub lepszy to z miłą chęcią Cię zwarnuje. Nie wprowadzaj atmosfery złości i walk między klubowych!
Odnośnie pytania: Nie interesuję się kibolizmem. Jeśli idę to z kulturką sobie pokibicować.

No mam nadzieje, ze juz wszystko wyjasnione na PW :) Piti rozumiem i nic sie nie stalo :). To temat o smierci chlopaka wiec proponuje juz sie uspokoic i raczej zastanowic sie co zrobic zeby to sie nie powtorzylo. R.I.P.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ok szanuje twoje zdani nie chciałem wywoływać avantury ale mnie troche poniosło ponieważ znam cało sytuacje innaczej niz wiekszosc ludzi czytaj ze znam dobrze srodowisko hools w południowej czesci polski i wg twojego postu ostatniego to znasz to srodowisko z neta, gazet i telewizj ?? jesli sie myle usun to zdanie ale "kibolizm" to nie tylko srodowisko wandali
są jeszcze ultrasi , stowazyzenia kibiców które robią znacznie wiecej niz jest to pokazane w mediach :-D
akcji ultrasów i stowazyszen ma 100 wydarzeń na wieszk wypłuwa max 10 ile klubów dzieki kibicą , fanatyką jeszcze istnieje o tym tez cisza ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi