Skocz do zawartości
Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors.
Kika666

Pół godziny udanego seksu

Rekomendowane odpowiedzi

:) Dobry seks to znacznie wiecej niz tylko zmyslowa rozkosz i wielka namietnosc.
Nie od dzis wiadomo , ze dziala jak najlepszy kosmetyk i lekarstwo w jednym.
Wiele osob twierdzi, ze najlepszym gabinetem terapeutycznym jest wlasnie nasza sypialnia , a najlepszym specjalista jest nasz partner.
A wy jak sadzicie?
Jak na was dziala seks? :evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To zależy w jakiej ilości i o jakiej porze ;) Wieczorny rozleniwia, a w nadmiarze powoduje bezsenność i ochotę na więcej :evil: A taki fajny nad ranem daje zastrzyk megapozytywnej energii na cały dzień :)

Tak. Zdecydowanie zawsze poprawia nastrój :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Seks to doskonaly sposob rozladowania napiecia po calym dniu... Ja osobiscie preferuje drapiezny seks

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sex działa pozytywnie na ludków jak i fizycznie tak i psychicznie...Jedyny warunek to brak przymusu ;)
I to na przekór wszystkim i wszystkiemu naprawdę jest dostrzegalne ;P Energia o dziwnym nasileniu, rumience, uśmiech i ten błysk w oku są nie do ukrycia.^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hmm O ile oczywiście facet jest w stanie wytrzymać te pół godziny. Bo sam w życiu bym chyba tyle nie wytrzymał. Czasami jak jestem bardzo podniecony to kilka ruchów i niestety koniec.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Są sposoby:
masturbacja przed
prezerwatywa
Albo kup sobie chusteczki orgasm control wipes. Są nasączone środkiem,który nieco znieczula penisa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Może źle się tutaj wyraziłem, ale chusteczki nie znieczulają penisa calkowicie, ale sprawiaja,ze nie jest tak pobudliwy jak był Dzięki temu możesz uprawiać seks o wiele dłuzej. Mi przynajmniej jest przyjemniej. Dają efekt podobny jak prezerwatywa przedłużająca wytrysk ale jest o wiele przyjemniej, ponieważ nie ma tej bariery latekstowej pomiędzy Tobą a nią.
[img]https://photos05.redcart.pl/templates/images/description/15322/Image/pozostale_/oc_wipes12.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A tam chusteczki czy inne... Wystarczy sobie wyobrazić Panią Stefanię z zielenaka, nagą w kapuscie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=redorange666 post_id=200767 time=1525508660 user_id=7868]A tam chusteczki czy inne... Wystarczy sobie wyobrazić Panią Stefanię z zielenaka, nagą w kapuscie.[/quote] Akurat coś takiego na moje oko sprawi,ze penis zupełnie opadnie ;)
Same chusteczki super, aktualnie używamy. Nie codziennie, bo czasami mamy ochotę na taki szybki numerek.Jednak weekendami jak najbardziej sie to sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 26.04.2018 o 09:36, ezzz napisał:
Hmm O ile oczywiście facet jest w stanie wytrzymać te pół godziny. Bo sam w życiu bym chyba tyle nie wytrzymał. Czasami jak jestem bardzo podniecony to kilka ruchów i niestety koniec.

Skoro mowimy o kondycji facetow , to rowniez kobiety miewaja lepsze i gorsze  ,, czasy,, w lozku. A jakosc seksu tez bywa  wtedy kiepska. Dobry seks , nie powinien byc mierzony kondycja ale  tak na serio to jakoscia. No, ale kazda para ma  w koncu swoje sposoby by bylo namietnie  i nawet szalenczo. W koncu o to przecoiez nam chodzi. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nigdy nie zwracała uwagi na długość sexu mierząc ja dojście faceta. Nawet lepiej jak na początek szybko skończy bo po chwili można się bawić już dalej i wtedy znacznie dłużej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi