Skocz do zawartości
Zapraszamy wszystkich do udzielania się na forum. ×

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, hogan napisał:

Dzięki za informacje.

Proszę uprzejmie i polecam się na przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio miałem fajny nakręcany zegarek na rękę ale został mi ukradziony. Mam w domu jeszcze zegarek komunijny, który dostałem od rodziców w 1997r. Muszę tylko pójść do zegarmistrza, żeby baterię mi tam włożył. Staram się nosić ale nawyku jakiegoś takiego nie mam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie kurier przyniósł moją kawę, LuCaffe 100% Arabica i kilogram czekolady do picia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
10 godzin temu, hogan napisał:

Właśnie kurier przyniósł moją kawę, LuCaffe 100% Arabica i kilogram czekolady do picia.

Pani, a po ile ta kawa?

A i certyfikat ma?

Edytowane przez Cienkibolek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1, 5 kg(6x puszka po 0, 25 kg) kosztuje 192 zł plus przesyłka.

Kawa ziarnista Lucaffe Mr. Exclusive jest topowym produktem palarni Lucaffe ulokowanej w okolicach włoskiego miasta Brescia. Składają się na nią jedynie najlepsze ziarna gatunku Arabica (100%) uprawiane na plantacjach Ameryki Południowej, Azji oraz Afryki. Kompozycja Lucaffe Mr. Exclusive jest słodka i delikatna w smaku, ponadto charakteryzuje się bardzo przyjemnym i intensywnym aromatem, a na filiżance espresso buduje trwałą i grubą cremę.

https://www.sklepkawa.pl/pl/p/Lucaffe-Mr.-Exclusive-6-x-0%2C25-kg-ziarnista-PUSZKA/1380

Od siebie dodam, że każdy kto tę kawę u mnie wypił, nie chciał już żadnej innej. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi