Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Samochód. Chyba Opla Astrę, chyba z 2005 roku, chyba silnik 1.6 benzyna, chyba przebieg 30 000 km. Nawet się nim nie przejechałem, ale to u mnie standard.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 26.02.2019 o 16:49, earl napisał:

Samochód. Chyba Opla Astrę, chyba z 2005 roku, chyba silnik 1.6 benzyna, chyba przebieg 30 000 km. Nawet się nim nie przejechałem, ale to u mnie standard.

Mam znajomego, który handluje samochodami. Co jakiś czas proponował mi, żebym sobie jakieś od niego kupił. Mam 3, w tym 2 niezbyt urodziwe, więc w sumie nowego nie potrzebuję. Ale tak mnie ciągle zagadując, znajomy sam się zobowiązał, że mi znajdzie samochód.

Tydzień temu powiedział mi, że będzie miał dla mnie auto z przebiegiem niecałe 40 000 km, a wczoraj podekscytowany podjechał do mnie do pracy, żebym jak najszybciej przyjechał je zobaczyć. Osobom, które do niego dzwoniły w sprawie kupna, tłumaczył przez telefon, ze na razie przeprasza, ale obiecał przyjacielowi, że mu znajdzie auto, że przyjaciel właśnie je ogląda i w ogóle 😉

No i kupiłem 🙂 Znajomy dokłada opony, apteczkę i wyposażenie, biega po urzędach, żeby zarejestrować samochód itp. Jest podjarany jak nie wiem co tym samochodem 😉 Mi dopiero teraz jego nastrój się zaczyna udzielać, bo zawsze gdy wybieram większą kwotę z bankomatu, poważnieję 🙂

Będę miał nowe auto 🙂

IMG_20190227_085521.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 9.01.2018 o 13:24, grzesio napisał:

invicta-23696.jpghttp://media.czaszegarkow.pl/images/ij/invicta-23696.jpg[/img]

Rozbawił mnie ten post, bo tak wczytałam się w link, że zamiast przeczytać 'czas zegarków', to doczytałam 'czasze garków' 😅

U  mnie zakupowe szaleństwo ostatnio, za kurierami nie nadążam drzwi zamykać. Ostatnia rzecz dzisiaj, to były nowe szelki moro dla psiny. To już czwarte jego

szelki ale teraz potrzebowałam moro, bo będzie ze mną na patrole jeździł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzy koszule z Wólczanki, bo do 16:00 była promocja -70% 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 28.02.2019 o 00:36, Cienkibolek napisał:

W tym tygodniu, pilnie był mi potrzebny.

Przechwytywanie PKP3,6.JPG

Dobry wybór 

Śniadanie do pracy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kilka książek 🙂 w sumie dopiero je odbiorę z paczkomatu...ale bądź co bądź już opłacone ---> zatem kupione 😄

Teraz tylko zaplanować "zniknięcie" i zakamuflowanie w jakimś cichym miejscu, by cieszyc się ów zakupem 😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, poszept napisał:

Chleb

A ja właśnie chleba nie kupiłem, choć właśnie wróciłem z zakupów 😕

Nie kupiłem, bo nie było w osiedlowym sklepie, więc zaraz muszę zasuwać do Biedronki 🙂 A na zewnątrz pada...

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

AS005_WHITE_MAXI_01.jpg

To sobie kupiłem, to znaczy zamówiłem i czekam na kuriera. Może jutro, albo pojutrze dotrze ze sprzętem. Jeszcze akumulatorki osiem sztuk.  

Muszę się przyznać, że ten step nie jest mi potrzebny do ćwiczeń. Ma mieć inne zastosowanie, o tym kiedy indziej, jak okaże się że mój pomysł był jak zwykle genialny.

Może nie aż tak że jak zwykle, ale prawie. Mówią że prawie czyni wielką różnicę, ale to defetyści jacyś 😉

Bo akumulatorki, to zgodnie z przeznaczeniem, do zasilania sprzętu.

image.jpg

Edytowane przez Cienkibolek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, Cienkibolek napisał:

o tym kiedy indziej, jak okaże się że mój pomysł był jak zwykle genialny.

Śmiechłem 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Karnisze z kryształowymi kulami na zakończeniach.

Wizytówki do mojej firmy.

Spodenki i kilka koszulek.

Terminal do kart płatniczych.

I na kilka rzeczy jeszcze czekam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi