Skocz do zawartości
Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors.
samba_mamba

Co dziś kupiłaś?

Rekomendowane odpowiedzi

Przechodzilam dzis obok sklepu (w ogole na wyjezdzie slużbowym w innym mieście kiedy z samochodu wysiadłam może na 15min :) i zakochałam sie w czarnym golfiku z krótkim rękawem <3 no nie moglam sobie odmowic :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ooo poka :)

Ja nabyłam metodą kupna koncentrat do płukania E. Ale na inny, niż zwykle bo Perfume Style Elegance i powiem Ci kochana, że cała chata mi tu po praniu pachnie! Ciekawe, jak będzie się trzymał na ciuchach ^^ A poza tym w ramach robienia sobie dobrze, zakupiłam lakier na pazury i jogurt kiwi. Oba zielone! W końcu wiosna tuż tuż ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ej ja uzywam ale ale nie slyszalam o zadnym perfumowanym ;> Hmm cos nowego sie pojawilo? Wiesz ze ja mam problemy z powonieniem wiec uwielbiam intensywnie pachnace rzeczy <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wiesz co, one już dość dawno są. Nie było mnie w kraju jak wprowadzili, a potem zapomniałam, że miałam wypróbować :P Dopiero ostatnio wyniuchałam go na koleżance i sobie przypomniałam o nim. Na pewno skojarzysz jak zobaczysz - tu masz zdjęcie tej linii:
[img]http://www.kobieta.pl/uploads/RTEmagicC_E_PerfumeStyle_linia1L-v1.jpg.jpg[/img]

No to ja mam właśnie ten środkowy - czarny. Ale wąchałam wszystkie trzy i zamierzam wypróbować ten fioletowy jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wlasnie nie widziałam :D Jutro jak bede w Auchan to zobacze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Palenie szkodzi ;) Jakie palisz? Ze mnie żaden palacz, palę jednego na ruski rok, jak się naprawdę wścieknę :oops: I to mentolowego, bo inne mi nie smakują już ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kupilam wczoraj Matiemu zarabiste trampki takie wysokie do kostek niebiesko czerwone z jakims nadrukiem z filmu Cars i powiem ci ze cieszylam sie jak glupia jadac do domu :D:D To dopiero trzeba miec nie po kolei w glowie heh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mnie zawsze cieszą zakupy dla dziecka :D Właśnie zastanawiam się nad prezentem dla malutkiej 3-miesięcznej księżniczki, której będę odwiedzać niebawem po raz pierwszy. Jej mamie się "nie przelewa", więc chciałabym coś co się przyda, bo miśków i ubranek to już mają całą górę.. Jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="samba_mamba"]Mnie zawsze cieszą zakupy dla dziecka :D Właśnie zastanawiam się nad prezentem dla malutkiej 3-miesięcznej księżniczki, której będę odwiedzać niebawem po raz pierwszy. Jej mamie się "nie przelewa", więc chciałabym coś co się przyda, bo miśków i ubranek to już mają całą górę.. Jakiś pomysł?[/quote] Mam 6 miesiecznego siostrzenca wiec moge ci z doswiadczenia doradzic ze najbardziej pozadanym prezentem sa akcesoria do pielegnacji takiego bobasa, wszelkie pieluszki, zasypki, kremiki, oliwki, chusteczki... Takie rzeczy szybko sie koncza a zawsze sa potrzebne. No i kosztuja tez nie malo.

Dzis kupilam cole w bufecie. Złodziejuchy za mala butelke biora 4 zl. : |

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="samba_mamba"]Jakiś pomysł?[/quote] [quote="Woe is me"] Mam 6 miesiecznego siostrzenca wiec moge ci z doswiadczenia doradzic ze najbardziej pozadanym prezentem sa akcesoria do pielegnacji takiego bobasa, wszelkie pieluszki, zasypki, kremiki, oliwki, chusteczki... Takie rzeczy szybko sie koncza a zawsze sa potrzebne. No i kosztuja tez nie malo. [/quote] Potwierdzam i wiem również z podobnego doświadczenia. Prezent który sama zrobilam składał się z mieszanki do karmienia i pieluch ( nic tylko Bambino ) jak to moja siostra mówi w hurtowych ilościach mile widziane.
ALbo coś co przyda się na długi czas z rodzaju krzesełka do karmienia chociażby - bardzo praktyczne a można teraz kupić takie cudo modyfikowane wraz ze wzrostem malucha. Widziałam, że jest coś takiego w firmie Chicco, bo ich katalog ostatnio wertowałam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A Bambino to chyba pamiętam z czasów jak moja córa była mała. Potem ich nie widziałam. Wróciły? Tylko wiesz.. mała jest strasznie podatna na uczulenia. Myślisz, że będą ok? Chętnie bym podsunęła na przetestowanie jej mamie, bo nie jest im lekko, a pieluchy kosztują.. Z drugiej strony kupię paczkę, założą, uczuli i co? Nie bardzo mam komu oddać, gdyby nie pasowały im ;/

Oraz - drżyjcie sklepy idę dzisiaj na zakupy :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja kupilam sobie kawe na miescie, przed zakupami na ktore wyruszylam rano. Kupilam sobie podklad i tusz :) i dopinki do wlosow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Śliczny avek masz, do twarzy Ci w nim! :) A jaki ten podkład i tusz? Ja strasznie wybrzydzam z tuszami, bo mam dużo rzęs, długie, ale.. cienkie i od połowy jasne :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="samba_mamba"]Śliczny avek masz, do twarzy Ci w nim! :) A jaki ten podkład i tusz? Ja strasznie wybrzydzam z tuszami, bo mam dużo rzęs, długie, ale.. cienkie i od połowy jasne :/[/quote] Dziekuje, kochana :) no podklad lirene kolor opalony. Tusz do rzes editt max volume , nie jest markowy ale jest swietny :) pogrubia, wydluza i podkreca ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja kupuje go w sklepie chinskim :) czarna owalna tubka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No to teraz mam zagwozdkę :D Bo nie wiem, gdzie takigo sklepu chińskiego szukać. W UK kupowałam sobie właśnie taką "bezfirmówkę" za funta i doskonały był ten tusz.. Generalnie nie zawiódł mnie oprócz niego do tej pory tylko Gosh, Astor i Lancome..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja tez probowalam roznych, ale jednak ten okazal sie nie zastapiony :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja jeszcze nic nie zdążyłam kupić, bo się miotam po domu wściekła jak osa na wszystko :D i to jest mój chyba very first time, bo zazwyczaj jestem naprawdę pogodna..

za to w planach mam miętowy lakier na pazury ^^

update:

Jeszcze nie kupiłam i nie wiem gdzie, ale kupię na pewno taką koszulkę jak ma ta dziewczynka ze stronki modowej http://improwizuje.pl/leather-pants/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi