Skocz do zawartości
THeMooN

W jakie gry gracie lub graliście?

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, że ten dział będzie bardziej rozwinięty. Tak czy inaczej piszcie w co lub w jakie rodzaje gier lubiliście/lubicie grać.

W moim przypadku było tak wiele gier, że trudno by było wymienić wszystkie więc mkoże lepiej jak napisze, w jakie rodzaje gier lubie grać.

A więc na pierwszym miejscu są to RPG single oraz multiplayery. LINEAGE ][ :*
Wszelkiego rodzaju shutery, szcigałki, rajdówki, RTSy, oraz wiele więcej.

Jednakże RPG to był i będzi mój numer 1

Czekam na wasze opinie.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Strasznie szeroko pojęty temat założyłeś... Ulubiony rodzaj gier to RPG, RTS, TPP a także ekonomiczne. Z tytułów gier w które z miłą chęcią grałem wymienię sagę Baldur's Gate, Fallouty, Planescape Torment, saga Icewind Dale (choć to już troszkę mniej prawdziwy cRPG), The Longest Journey, wszystkie części Broken Sword (super przygodówki) oraz konsolową konwersję na PC - Metal Gear Solid. Ostatnio zagrywam się maniakalnie w Dune 2000 oraz manager Formuły 1 z 1996 roku. Ogólnie grałem w prawie wszystko co wyszło do 2004 roku. Potem z tego wyrosłem, choć w niektóre gry nadal gram godzinami... :oops: :-P Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
The Elder Scrolls III: Morrowind, Quake 2, Quake 3 Arena, Medal Of Honor, Call Of Duty 1, Call Of Duty 2, Commandos wszystkie 3 częsci, Alien vs Predator... czasem NFSU.. ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja najbardziej lubie grę silent hunter (3 i 4)
ale gram tez w jakieś scigałki (tdu colin ) , strategie np starcraft lub settlers i strzxelanki np quake 3 i 4 lub cod 2 albo moh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lubie RPG/ MMORPG polecam---> [url]http://www.doh.pl[/url]
Strategie, gry akcji kiedy to sie młuci do pacjentów z rakietnicy w twarz :mrgreen:
Warcraft III, Dungeon Siege, Neverwinter Nights, Quake 3, AvP, Counterstrike, SW Republic Commando, Battlefront etc etc...
:-)

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 21 Wrzesień 07, 17:33[/i] ][/size]
Aha, i nabyłem drogą porzyczenia W3, więc spróbuje odpalić go online.
Może ktoś się skusi na partryjke? :hyhy:
Jakoś na dniach zainstaluje, puki co mam weekend i zamierzam go nie pamiętać :mrgreen:

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uwielbiam RPG. Aktualnie buszuję po Ancarii.

Całkiem fajnie gra mi się również w gry typu Tycoon.

O własnie - strategie!!! Coś niesamowitego. :-D

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Od razu zaczne, ze niegram na PC, jak juz to tylko konsole. Gustuje w Fpp: quake III, black, call of duty, medal of honor, area 51. Ale czasami zagram w cos z akcji: God of war, Prince of Persia, Tomb Rider. Nieraz tez Horrory jak Silent Hill czy resident evil. To takie 3 rodzaje w ktore lubie popykac nieraz dla odprezenia. Teraz gram w Tomb Rider-a Anniversary.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bylo by tego troche ale preferuje strategie - StarCraft, Red Alert II... i czasem jakas FPP dla szybkiego relaksu - tu raczej Unreal Tournament

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Mr.Q"]StarCraft[/quote] To była moja druga strategia w jaką grałem. Pierwsza to Red Alert. Dla tych co lubią RTS polecam starą ale jarą DUNE 2000. Kto czytał sagę Diuny ten bardziej wejdzie w klimat gry. Hmm nie wiem czy pamiętacie taką grę jak Thief. Zagrywałem się w niej godzinami. W grze wcielasz się w złodzieja i starasz się przemknąć niezauważonym przez korytarze pełne strażników etc i np ukraść jakiś drogocenny klejnot z komnat króla. Zagrajcie, polecam zwłaszcza pierwszą część "The Dark Project".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dune pamietam, jeszcze ta pierwsza wersje na pierwsze pc. To byly czasy ;-). Swoja droga film Dune tez byl niezly.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Freq"]Dune pamietam, jeszcze ta pierwsza wersje na pierwsze pc. To byly czasy ;-). Swoja droga film Dune tez byl niezly.[/quote] Filmy, książki, kocham sage o DUNE. BTW są dwa filmy z serii Dune: Diuna (wersja starsza o wiele lepsza), oraz wprost wyśmienita druga część pt. Dzieci Diuny. Polecam a ja czekam na trzecią cześć Bóg Imperator.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kiedys RPG, a z czasem, gdy zalozyli mi stale lacze RPG zastapily MMORPG. Chociaz dobrym RPGiem do dzis nie pogardze ;]
Gra ktorej poswiecilam najwiecej czasu to zdecydowanie MuOnline, a w te wakacje gore wzial Cabal.

[size=1]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM[/b] ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O[/b] ?WIE? PRZYK?ADEM [/size]

[b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM! [/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
underground, gta, Quake 3 Call Of Duty tooo są fajne gry

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 29 Wrzesień 07, 18:46[/i] ][/size]
w które grywam w wolnych chwilach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Najlepsza gra, w jaką kiedykolwiek grałem jest S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl. Naprawdę fajny RTS, dopracowany pod wieloma względami :-) Nigdy nie widziałem takich inteligentnych AI. Już z niecierpliwością czekam na drugą część: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Bertolini28"]S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl. Naprawdę fajny RTS,[/quote] Stalker RTSem?

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Mr.Q"]Stalker RTSem?[/quote] Właśnie... A to nie jest przypadkiem jakiś shooter??
Wczoraj ściągnąłem z netu F1 Manager 2000. Świetny manager Formuły 1. Troszkę latek ma, Kubicą np tam nie pogramy ale ogólnie fajna i wciągająca gra. Nie ma to jak RedBullem wyprzedzić McLarena :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
grałam: gta,2,3,vice city,sims,fifa oczywiscie podziękowałam bo na fifie to sie nie znam xDno i było tam jeszcze troche tego:P a aktualnie gram: NFS Carbon,Cs,gta san Andreas,tycoon car :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Grałem w ogame uni 36 do dzis mam konto top 60 tam :P jak przestałem grac bylo 48

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
diablo 2 LoD
Gta wszystkie
NFS ostatnie 3 czesci
Far Cry

jejku cala masa tego jest wiec nie bede wypisywal

a pograc bym jeszcze chcial, ale po 1 nie mam na to czasu niestety
a po 2 bym musial wymienc grafike bo taki np Stalker to w zyciu by mi nie dzialal plynnie :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi