Skocz do zawartości
samba_mamba

bla bla w szlafrokach o doopie Marynie

Rekomendowane odpowiedzi

Red no tak. Dla corki warto bywac ;)

Skeon hej ;)

Mamba co tam?

Hexa co slychac?

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
czesc wszystkim

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=7868]redorange666[/url]"][post]191531[/post] Nic poza Kościołem.[/quote] Już Ci Kościół przeszkadza? w Niemczech za to meczety się mnożą jak grzyby po deszczu. Rozumiem, że meczety nie wadzą Tobie?

qxbbpng_sxxwqhr.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wiesz Kissuś, mnie też kościoły wnerwiają, zwłaszcza jak dzwonią w niedzielę a chcę sobie smacznie pospać. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=8968]kissmyass[/url]"][post]192049[/post] [quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=7868]redorange666[/url]"][post]191531[/post] Nic poza Kościołem.[/quote] Już Ci Kościół przeszkadza? w Niemczech za to meczety się mnożą jak grzyby po deszczu. Rozumiem, że meczety nie wadzą Tobie?[/quote] Hehehehehe, co za miażdzący ripost. Taka prawda, a niby to nas mieli pierwsi żydzi czepkami nakryć. xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kissymas jak na razie nie ma żadnego meczetu w odległości około 100km. Wiec nie nie przeszkadzają mi tak długo jak nie będą dzwonić

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Powinni zrobić ankietę, komu przeszkadza dzwonienie i tym samym , w przewadze punktowej, powinni zaprzestać dzwonienia. :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja na całe szczęscie mam daleko do kościoła i u mnie nie słychać :)

Co tam u Was?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witajcie miło :)

[b][i]
[center][color=#FF40BF]Zanim kogoś po swojemu ocenisz, najpierw postaw się na jego miejscu i postaraj się go zrozumieć :)[/color][/center]
[/i][/b]

[b][i]
[center][color=#FFFF00]Uśmiechnij się ;)[/color][/center]
[/i][/b]

[b][i]
[center][color=#0040FF]Nie powiem, jak mi Ciebie brak, bo niema takich słów...[/color][/center]
[/i][/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[ref]Mandy_126[/ref], hej hej! Z pewnością nie miałyśmy jeszcze okazji poznać się w postach, jednak przeglądając [i]Psychologię[/i] zauważyłam, że dosyć sporo się tam udzielałaś. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=9051]Fajtula[/url]"][post]192712[/post] [ref]Mandy_126[/ref], hej hej! Z pewnością nie miałyśmy jeszcze okazji poznać się w postach, jednak przeglądając [i]Psychologię[/i] zauważyłam, że dosyć sporo się tam udzielałaś. :)[/quote] Lubię rzeczy psychologiczne, nawet mam swoje psychologiczne forum :) Miło mi Ciebie poznać :)

[b][i]
[center][color=#FF40BF]Zanim kogoś po swojemu ocenisz, najpierw postaw się na jego miejscu i postaraj się go zrozumieć :)[/color][/center]
[/i][/b]

[b][i]
[/i][/b]

[b][i]
[center][color=#0040FF]Nie powiem, jak mi Ciebie brak, bo niema takich słów...[/color][/center]
[/i][/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[ref]Mandy_126[/ref], zarzuć linkiem to przy okazji przeglądnę. Swego czasu też na jakimś bywałam. Po zbytnim przebywaniu w dziale "Depresja" miało się ciekawą fiksację w głowie. :D

[ref=#00aa00]tidus106[/ref], w większych miastach takie rarytasy oferują za free, o ile ma się swoje łyżwy. No chyba, że mowa o oblodzonym chodniku, obcasy lubej mogą zawieźć :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=9051]Fajtula[/url]"][post]192721[/post] [ref]Mandy_126[/ref], zarzuć linkiem to przy okazji przeglądnę. Swego czasu też na jakimś bywałam. Po zbytnim przebywaniu w dziale "Depresja" miało się ciekawą fiksację w głowie. :D

[ref=#00aa00]tidus106[/ref], w większych miastach takie rarytasy oferują za free, o ile ma się swoje łyżwy. No chyba, że mowa o oblodzonym chodniku, obcasy lubej mogą zawieźć :P[/quote]
Forum dopiero startuje, ale zaraz na pw dam Ci link :) Jakbyś chciała zobaczyć też inne moje fora, to też Ci dam linki :)

[b][i]
[/i][/b]

[b][i]
[/i][/b]

[b][i]
[/i][/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=9051]Fajtula[/url]"][post]192721[/post] większych[/quote]u mnie niestety jest płatne :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tidus ale chyba i tak zabawa warta wyprwy ;)

Fajtula gdzie Wy takie przymrozki macie?

Jak tam przygotowania swiateczne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[ref=#00aa00]tidus106[/ref], wbijaj do metropolii Śląska, tu człowieka zasypują darmowymi gadżetami. :-P
W sumie odpowiedziałam też na pytanie Hadassy ;-)

Jeśli zaś chodzi o przygotowania, u mnie AŻ nijak, zawsze na ostatnią chwilę, największy dreszczyk emocji, kiedy wszyscy czekają na symboliczny barszczyk, a ja dopiero szukam buraków :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=9051]Fajtula[/url]"][post]192799[/post] tidus106, wbijaj do metropolii Śląska, tu człowieka zasypują darmowymi gadżetami. [/quote] Hm cóż będę miał na uwadze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi