Skocz do zawartości
Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors.
Maura

Ile wydajesz miesięcznie na swego pupila?

Rekomendowane odpowiedzi

Ile miesięcznie wydajesz na swego pupila?
Co mu kupujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na dwa koty:
zwirek jakies 15 zl na 7 dni
puszka 4 zl na 3 razy czyli 8 zl na 3 dni bo mokre dostaja rano i wieczorem
chrupki to jakies 20 zl miesiecznie
zdrowe smakolyki to ok. 10 zl miesiecznie
niech podlicze... ok.170 zl

do tego mam psa:
karma z dodatkami na stawy 70 zl miesiecznie
puszka 10 zl miesiecznie
smakolyki 5 zl miesiecznie
razem mniejwiecej 85 zl miesiecznie, ale od kiedy psisko jest na diecie to mniej wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) Musze powiedziec, ze moj Munio drenuje mi portfelik i to calkiem sporo;
1.karma
2.podroby
3.przekaski- pase go obrzydliwie
4.puszki
Bez podliczania ,miesieczne utrzymanie Munka wynos ok.200 zl, nie wiem czy nie wiecej.
Rozpuszczam mojego psa jak dziadoski bicz i co gorsza mam tego swiadomosc.
Nie wiem czy nie ,,oszalalam,, :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dwa pieski nigdy nie zastanawialam sie ile na nie wydaje :) ale hmm sucha karma, makaron ktory bardzo uwielbiają, witaminy na lsniaca siersc, surowe kosci :) koszt ok. 100 zl na jednego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój kochany zwierzyniec jest dosc okazaly wiec nie jestem pewna czy chcialabym podliczac ile na nich wydaje :) . Mam :

1. Fretki (Fredzik i Tosia)
2. Szczurki (Frania i Zuzia)
3. Papużki Wróbliczki (Tekila i Gacek)
4. Królik (Kicek)
5. Pająk (hybryda Ptasznik czerwonoodwlokowy-kędzierzawy)
6. Wąż (Zbożowy)
7. Rybki (600l akwarium)

Myśle ze kilkaset zł miesięcznie lekka reka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Otóż zliczając wszystko na swoje dwa kochane Bernardyny wydaje około 400 zł miesięcznie:P
A na konia 200-300 zł jeśli nie choruje i raz na pół roku kowal wtedy ciut więcej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trudno powiedzieć ile wychodzi na miesiąc. Kupuję psu suchą karmę, karmę w puszcze. Do tego raz na jakiś czas psie smakołyki, a od czasu do czasu obrożę przeciw pchłom czy nową miskę. Trudno powiedzieć ile na to wszystko wychodzi, ale myślę, że około 60 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam dwie papużki, które rozpieszczam, mimo to raczej nie wydaję na nie zbyt dużo. Co jakiś czas robię większe zamówienie w pewnym sklepie internetowym, ale później na jakiś czas jest spokój. Karmę robię sama, tzn. mieszam ziarna w odpowiedniej proporcji, ponieważ w sklepach zoologicznych ciężko jest dostać dobrej jakości pokarm dla papug. Składniki tej karmy również zamawiam w tym sklepie, dzięki czemu taniej mnie to wychodzi. Oprócz tego codziennie podaję ptakom jakieś owoce, warzywa, kiełki czy jajko, ale ciężko to podliczyć, bo takie małe dwie papużki raczej nie są w stanie za dużo zjeść. Myślę, że więcej niż 50zł miesięcznie na nie nie wydaję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niedotykalna sprobuj sie dowiedziec jesli masz jakis targ w swojej okolicy. Ja dla ptaków (mimo ze mam dojscia do hurtowni i giełd zoologocznych) kupuje skladniki na wage u rolników którzy nie raz przywożą na targ cale wory i mam jednego sprawdzonego. Czesto tez u nich mozna dostac gotowe juz karmy dla ptakow czy gryzoni juz odpowiednio zmieszane. U mnie sie fajnie to sprawdzalo. Sprobuj kiedys ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
;-) Ostatnio wydalam prawie 500 zl na samo leczenie rozprutego nosa mojego psiurka.
Jak doliczyc jeszcze stale ,,wydatki,, to bedzie tego lacznie ok.700 zl.
Masakra. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote="Coolka"]Niedotykalna sprobuj sie dowiedziec jesli masz jakis targ w swojej okolicy. Ja dla ptaków (mimo ze mam dojscia do hurtowni i giełd zoologocznych) kupuje skladniki na wage u rolników którzy nie raz przywożą na targ cale wory i mam jednego sprawdzonego. Czesto tez u nich mozna dostac gotowe juz karmy dla ptakow czy gryzoni juz odpowiednio zmieszane. U mnie sie fajnie to sprawdzalo. Sprobuj kiedys ;)[/quote] Samodzielne przyrządzanie karmy akurat mi odpowiada, bo przynajmniej wiem, co w niej jest i w jakich proporcjach. Poza tym znalazłam przepisy na mieszanki przygotowane przez profesjonalnych hodowców i chciałabym niektóre wypróbować :) Z jakości ziaren, które zamawiam przez internet (od hodowcy papug tak swoją drogą) jestem raczej zadowolona, ale wiadomo, że wygodniej byłoby mieć jakiegoś dostawcę "pod ręką". Nie wiem jedynie, gdzie w okolicy mogłabym znaleźć taki targ, na którym sprzedawaliby różne zboża. U mnie są głównie stragany z "chińszczyzną", ewentualnie jakimiś produktami spożywczymi (owoce, warzywa, jajka), ale może na Rybitwach coś się znajdzie - w końcu to największe targowisko w mieście... :marzyciel:

Najbardziej chciałabym znaleźć ziarna pszenicy, bo skiełkowane bardzo smakują moim papugom, tyle że w sklepie z ekologiczną żywnością brakuje tych ziaren od kilku miesięcy. Nie wiem, czy ostatnie zbiory były jakieś biedne czy co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wydaje bardzo duzo okooło 800 zl bo mam 2 psy i kota w tym piesek niestety chory.... byłem u weterynarza pani przepisała leki i dlatego to tyle kosztuje ale jest lepiej 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×