Skocz do zawartości
dobrodziejka

Najlepsza gra do tej pory

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam zapytać , czy macie jakąś ulubioną swoją grę ?, która Wam sprawiała tyle przyjemności, że zostala Wam w pamięci na długo, a w którą byście najchętniej znowu zagrali? Jeśli tak, to jaka to była gra i dlaczego akurat ta? Lubię sobie pograć, dlatego jestem ciekawa, jakie jest Wasze na ten temat zdanie?. Do usłyszenia . Pozdrowiam.

[b]Im dłużej coś w sobie tłumisz, z tym większą siłą to kiedyś wybuchnie.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A czy to jest gra darmowa czy płatna? W sumie znam ją ze słyszenia, ale jeszcze nie grałam. Dzięki za odpowiedź, do usłyszenia.Pa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oczywiście, że płatna. Chcesz pograć za darmo to wejdź na facebooka. Nie ma za co. Pozdrów babcie. Pa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dla mnie zdecydowanie najlepsza grq jest Need for speed :D jestem wielka fanka, jestem posiadaczka wszystkich części ;)

[b][size=6][color=#00FF00]Nie mówię by mówić, pytam jeśli nie rozumiem,

I nigdy nie odbieraj życzliwości jako słabość,

Tu wciąż to samo samotność doskwiera ludziom,

Leczą ją wódą, a każdy dzień w mieście jest próbą,

I to tu dom mam, mam moje serce..[/color]
[/size]
[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
HoMM 3

[center][i]Miejcie nadzieję!... Nie tę lichą, marną

Co rdzeń spróchniały w wątły kwiat ubiera,

Lecz tę niezłomną, która tkwi jak ziarno

Przyszłych poświęceń w duszy bohatera.[/i]
[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Naczelny"]Oczywiście, że płatna. Chcesz pograć za darmo to wejdź na facebooka. Nie ma za co. Pozdrów babcie. Pa.[/quote]

Babcię? - a co ma do tego moja babcia?, zresztą już dawno nie żyjąca.?? A na Fb jeśli chce się przejść na dalsze poziomy trzeba niestety też płacić. Nic nie ma tam za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nieprawda, są gry, które są darmowe, tzn. można sobie dokupić premium, żeby przejść szybciej dalej, ale bez niego też się da, znasz margonem? mozesz grać za friko. Fajna gra, chociaż w sumie jak zaczynałam to kupowałam smocze łzy, ale tylko dlatego bo dostałam w prezencie kupon z psc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Assassin's Creed 2, Crysis, Call of Duty 4 i CoD Modern Warfare, Najdłuższa podróż (mam do niej sentyment), Still life, GTA 2, Collin McRae Rally 2.0, Serf City (pierwsza część The Settlers) - w te gry lubiłam grać najbardziej. Zapewne wymieniłabym jeszcze kilka, gdybym się zastanowiła - jestem zapalonym graczem i gry to moje hobby, dlatego też ciężko wybrać mi tę jedną jedyną. Te wyżej wymienione z pewnością należą do mojego TOP15.

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Need for speed: Hot Pursuit 2010
Need for speed: Most Wanted 2012
Battlefield 3
Call of Duty 4

Moje ulubione :)

[b][size=6][color=#00FF00]Nie mówię by mówić, pytam jeśli nie rozumiem,

I nigdy nie odbieraj życzliwości jako słabość,

Tu wciąż to samo samotność doskwiera ludziom,

Leczą ją wódą, a każdy dzień w mieście jest próbą,

I to tu dom mam, mam moje serce..[/color]
[/size]
[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
OK, tytuł tego wątku zmusza mnie do wybrania jednej gry, a na przestrzeni tych kilkunastu lat, od kiedy zacząłem grać, pojawiło się parę tytułów bądź też serii, które są dla mnie bliskie. Bez dwóch zdań, na miejscu pierwszym są wszystkie części [i]Fallouta[/i]. To tak cholernie interesujące uniwersum, że... nie ma chyba niczego podobnego, jeśli chodzi o cRPG. Seria [i]Max Payne[/i] jest równie istotna, gdyż pewnego czasu była wyznacznikiem osiągnięć grafiki, ale przede wszystkim mieszała komiks z filmowym klimatem. Jeśli chodzi o FPS-y, to bez wątpienia moimi ulubionymi przygodami są losy doktora Gordona Freemana z serii [i]Half-Life[/i]. Jeśli zaś mam wybiec myślami w przyszłość i spojrzeć ku gwiazd, to do głowy nie przychodzi mi nic innego, jak szlachetne uczynki komandora Sheparda z gier [i]Mass Effect[/i].
Ale to wszystko są serie. Jak brzmiałaby moja odpowiedź, gdybym miał wybrać pojedynczą grę? Cóż, raczej jej nie zgadniecie, tym bardziej, że z technicznego punktu widzenia ona nie jest grą, a VN (visual novel)...

[img]http://i.imgur.com/l4ipVFh.jpg[/img]

Nie, serio, chodzi o taką... interaktywną książkę... bo chyba tak to można nazwać. A jakim kryterium się kierowałem przy wyborze? To, w jakim stopniu wpływała na emocje i postrzeganie świata oraz ludzi.
No dobra, a o jakiej grze/książce/VN mówię?
[url=http://www.katawa-shoujo.com/][size=150]Katawa Shoujo[/size][/url]
Tutaj macie artykuł o tym naprawdę nietypowym tytule: [url=http://www.cdaction.pl/artykul-24321/gry-kontrowersyjne-18-katawa-shoujo.html][CD-Action][/url]
Od siebie tylko dodam, że jeśli taka mała gra może sprawić, że [url=http://i.imgur.com/ySC9qnX.jpg]4chan dławi się własnymi łzami[/url], to coś [b]musi[/b] być na rzeczy. Dlatego polecam ją Wam - ściągnijcie, poczytajcie, przemyślcie. Nie spodziewajcie się po niej prozy lotów na poziomie nagrody Nobla literatury. Wiem też, że dramy szkolne mogą się wydać śmieszne i nieistotne. To prawda. Ja jednak chciałem poznać lepiej historię i przesłanie, zagłębiłem się więc w nią... i zdałem sobie sprawę, że już nigdy nie będę patrzył na świat w ten sam sposób.

[img]http://i.imgur.com/ifQVj4y.gif[/img] [img]http://i.imgur.com/BXMaZ2D.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No właśnie, w sumie jak się gra od lat, to trudno się zdecydować na jedną grę. Osobiście jestem zdania, że w dzisiejszych czasach jest dużo fajnych gier, ale trudno znalezć jest jakąś całkiem darmową: bo albo trzeba sobie wykupić jakieś obiekty, albo trzeba kupić premium, co dla mnie wychodzi na jedno. A z drugiej strony rozumiem ten fakt, że takie oprogramowanie gry z pewnoscią mnóstwo kosztuje, dlatego czasami za nie się płaci. A jeszcze jedno - można spytać, w jaki sposób za nie płacicie? ,o ile przychodzi Wam to robić? Wyczytałam tu na razie o psc. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeśli lubisz grę, kupisz ją. Żerowanie na twórcach jest dla mnie czymś niegodnym prawdziwego fana i gracza. Poza tym, idź z takimi pytaniami do innego wątku - tutaj pytamy się o coś innego.

[img]http://i.imgur.com/ifQVj4y.gif[/img] [img]http://i.imgur.com/BXMaZ2D.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
NFS, GTA, Tekken, Halo, aaa jeszcze Zeus i farma :mrgreen: i wiele innych! Ostatnio gram w cs'a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
łohohoh ile ja sie w csa ogralem kiedys - ale w source. 2 miejsce w esl i cb w pl :mrgreen:

teraz napierdzielam w infinity blade i reszte gier na ipadzie bo fajnie sie palcem macha :lol:

Latem można iść na ryby albo popieprzyć. A zimą... Zimą ryby nie biorą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sorki, a co to za gra? Płatna czy darmowa? .W sumie też jestem zdania, że każdy sobie może pozwolić na płatną grę, w końcu nie kosztują one majątku. Sama płacę od czasu do czasu paysafecard. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wiedźmin 2 lepszej gry pod względem fabuły nie ma jak i grafika miodna :heart: polecam !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Myślę, że autor powinien to nieco rozgraniczyć na gatunki, bo tu się masa tytułów nasuwa i nie jestem nawet w stanie wymienić tej jedynej.
HoMM 3, Rome Total War, Fallout 3 i NV, Dead Space, Silent Hill (1 część), Resident Evil 3 i 4 - mogę tak godzinami, bo grałem w naprawdę dużą ilość świetnych tytułów i wszystkie miło wspominam (poza Dead Space 2, bo po 10 minutach od uruchomienia, spalił mi się lapek xD ).

Pamięta ktoś Sensible World of Soccer? ^^

Człowiek człowiekowi żeli papą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jest parę gier, które szanuje i czasami gram. Nie mogę powiedzieć że jest jedna ulubiona, bo każda jest stosunkowo inna od poprzedniej. Tak więc:

- Warcraft III (cenię sobie taki rodzaj strategii, oczywiście przepiękne przerywniki filmowe, świetna fabuła, pełni bohaterowie i wiele innych czynników, które powodują że jest ona świetna)
- Gothic oraz Gothic II z dodatkiem (fajna historia z naprawdę ciekawymi postaciami, do tego sporo zadań pobocznych. Co prawda przestarzała grafika, ale fabułą rewelacyjna, jedna z pierwszych gier które pokochałem).
- Wiedźmin oraz Wiedźmin: Zabójcy królów (tutaj wiele nie trzeba pisać, gra na podstawie powieści Andrzeja Sapkowskiego, i do tego jest to gra robiona przez Polaków, więc pełen sukces). Btw warto wspomnieć że ów grę, z numerem 1 dostał jako prezent prezydent USA Barack Obama.
- Dragon Age (również ciekawa historia wraz z ciekawymi bohaterami).

"No knowledge can save you,

And no magic will save you.

For you will end up in Fenrir's belly,

While heaven and earth will burn

in Surt's unholy fire."

? Doom of Odin

It comes on Ragnarök

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi