Skocz do zawartości
Beduin

Dziki seks z kim z forum

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mieliście/ miałyście / bądź może macie ochotę na sex z jakimś forumowiczem bądź forumowiczką? :> takie fantazje na ten temat.. a może niektórzy mają już to za sobą? ;>

Kiedyś było tu milej :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
(...) Edytowane przez Gość

Pomyśl chociaż raz, ile możesz dać każdego dnia

Ile możesz dać szczęścia w rytmie serca

To dla ciebie znak, miłość w każdym z nas buduje świat

Potrzeba więcej szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie dotknela mnie taka fantazja ;)

[b][size=6][color=#00FF00]Nie mówię by mówić, pytam jeśli nie rozumiem,

I nigdy nie odbieraj życzliwości jako słabość,

Tu wciąż to samo samotność doskwiera ludziom,

Leczą ją wódą, a każdy dzień w mieście jest próbą,

I to tu dom mam, mam moje serce..[/color]
[/size]
[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ercze"]Ogólnie moim zdaniem,to chore,żeby tak fantazjować do osoby, którą zna się wirtualnie.[/quote] ale weź też pod uwagę, że wiele z nas zna się też poza forum i to nawet dość długo :)

Wydaje mi się, że takie fantazjowanie ogólnie jest dość naturalne. Na pewno każdy z nas miał moment, że myślał jakby to było.
Nie widzę w tym nic złego i mogę się do tego przyznać :P chociaż nie polecę tutaj nickami, bo mnie zjedzą :D

Together we could go to where there ain't no more pain.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="samba_mamba"]a ja Was nie znam i z obcymi się nie puszczam, o! :cool:[/quote] A miałam nadzieje :( :banan:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Co tu się dzieje. Czuję się zdemoralizowany.

[center][i]Miejcie nadzieję!... Nie tę lichą, marną

Co rdzeń spróchniały w wątły kwiat ubiera,

Lecz tę niezłomną, która tkwi jak ziarno

Przyszłych poświęceń w duszy bohatera.[/i]
[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Seksy jakieś widzę, żeby nie napisać ch*je muje dzikie węże. 8-)

[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z MagicalFire :oops: jak iść do łóżka to tylko z władzą :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A potem narzekają, że władza zdemoralizowana...
że... kobiety wcale, ale to wcaleeee nie idą do łóżka z powodów związanych ze statusem społecznym :mrgreen:

Wyzwolenie kobiet przyniosło ze sobą wyrachowanie i zimną kalkulację, ale to chyba zbyt poważny wątek, jak na ten zabawowy temat. :angel2:

[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No ja bym znalazla jedna osoba z ktora bym chciala :) Ale to nawet nie zasugeruje ... <sieda grzecznie i czeka> ;>

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="samba_mamba"]:oops: nadal mnie cesz..?[/quote]

Ciebie baa ale nie jako ze z forum za dobrze Cie znam :P Ja tu bardziej o facecie mrrr :P

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Coolka"]Ciebie baa ale nie jako ze z forum za dobrze Cie znam :P Ja tu bardziej o facecie mrrr :P[/quote] Niech zgadnę: redorange666? : P

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Niedotykalna"][quote="Coolka"]Ciebie baa ale nie jako ze z forum za dobrze Cie znam :P Ja tu bardziej o facecie mrrr :P[/quote] Niech zgadnę: redorange666? : P[/quote]

Nie :D

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Bartek
      Szykują się wielkie zmiany A mianowicie chcemy z Pawełem połączyć dwa fora scypion.pl z tsowicze.pl  będzie to nowy projekt z nową nazwa domeny znajdziecie dość ciekawych materiałów z świata film fotografia książek gier inne ....
      Zmiana nastąpi dokładnie wrześniu tego roku.
      Jeśli macie jakieś pytania proszę zadawać A my odpowiemy 

• Przez Regi
      Niewiele tu do tłumaczenia ;) Wystarczy zadać sobie pytanie: Jaka jest wg. mnie najlepsza piosenka jaka kiedykolwiek powstała?
      Nie liczy się kto to śpiewa, jaki to gatunek ani z którego jest roku.

Zasady są proste. Macie tydzień (tj. do 23.08.2012 do godz. 21) żeby wysłać mi propozycje maksymalnie 3 piosenek na priva (możecie też 1 lub dwie, 3 to górny limit ;) Po tym czasie stworzę ankietę, na której znajdą się piosenki, które otrzymały przynajmniej dwa głosy (gdy stanie się tak, że żadna, bądź bardzo niewiele piosenek spełni ten warunek, lista zostanie stworzona ze wszystkich nadesłanych propozycji. Po założeniu ankiety będziecie mieli tydzień aby zagłosować.

Jest jeszcze jedna opcja. Jeżeli uznacie, że jakaś piosenka jest naprawdę świetna, ale z różnych powodów może zostać pominięta, napiszcie jej tytuł i autora w tym temacie (możecie też wkleić filmik z YT). A nuż stanie się hitem Scypiona?

A więc, nie przedłużając, dowiedzmy się jaka jest najlepsza piosenka wszech czasów wg. użytkowników Scypiona!
    • Przez FOX
      [center]<embed src="mms://stream.interia.pl/i/Seks_srodku_miasta_Seks_1882611.wmv" type="application/x-mplayer2" pluginspage="http://www.microsoft.com/Windows/Downloads/Contents/MediaPlayer/ "width="548" height="400" autostart="1" showcontrols="1" showstatusbar="1" showdisplay="0" autorewind="0" enablecontextmenu="0">[/center] [img]http://img.interia.pl/interwencja/nimg/Seks_srodku_miasta_1876212.jpg[/img][b]To było silniejsze od nich. Młoda kobieta i młody mężczyzna nie zdołali oprzeć się pożądaniu i na samym środku chodnika przy ulicy Radzymińskiej w Warszawie zaczęli uprawiać seks! Pogrążoną w miłosnym uniesieniu parę musieli rozdzielić policjanci. Ponieważ nikt nie wniósł skargi, kochankowie nie zostali zatrzymani.[/b]

W warszawskim centrum monitoringu setki kamer rejestrują to, co dzieje się na warszawskich ulicach. Pracownicy monitoringu dzięki kamerom wykrywają coraz więcej przestępstw. Czasem jednak oko kamery rejestruje naprawdę zaskakujące sytuacje.

- W Warszawie mamy 434 kamery. Dzięki nim policjanci bardzo często ustalają sprawców bójek, pobić i wypadków - mówi Anna Kędzierzawska z Komendy Stołecznej Policji.

Na jednej z warszawskich ulic pojawiła się para młodych ludzi. Kobieta i mężczyzna rzucili się sobie w ramiona i postanowili na środku chodnika uprawiać seks.

- Wyglądało to bardzo ładnie, para przytulała się do siebie. W pewnym momencie dziewczyna położyła się na chodniku i rozłożyła nogi, z czego ten mężczyzna skorzystał - opowiada Agnieszka Hamelusz z Komendy Rejonowej Policji Praga-Północ.

Uczucie było tak silnie, że młodej parze nie przeszkadzały nawet przejeżdżające samochody i spacerujący przechodnie.

Pogrążoną w miłosnym uniesieniu parę musieli rozdzielić policjanci. Ponieważ nikt nie był zgorszony zachowaniem młodych kochanków, nie zostali oni zatrzymani.

- Tych ludzi powinno się karać. Przekroczyli przepisy porządku publicznego i są na to paragrafy. Nawet gdyby to była najpiękniejsza para na świecie, to dla wielu osób może to być szokujące doznanie, nie mówiąc o dzieciach i młodzieży - mówi Zbigniew Lew Starowicz- seksuolog

Taka intymna sytuacja powinna mieć miejsce w sypialni, a nie na ruchliwej ulicy. Młodych ludzi nie spisano i nie ukarano mandatem. Choć może grozić za to nawet kara pozbawienia wolności bądź kara grzywny do 1500 zł złotych. *
    • Przez scigany
      -lozko, prysznic, wanna, stol w kuchni, podloga w salonie przy kominku, kanapy, w holu pod schodami (ostro naje*ani) auto, wydmy, plaza nad jeziorem, ruiny starego irlandzkiego zamku, toaleta w samolocie, w pracy u mnie :) i prawie u wszystkich znajomych na imprezach :)
    • Przez karkius
      Scat, czyli obecność kału w czasie zabaw seksualnych, jest ekstremalnym fetyszem. Najistotniejszy jest aspekt psychologiczny, wykonywanie czegoś szczególnie nieprzyzwoitego i zabronionego. W innych kręgach kulturowych znaczenie może być jednak odmienne. W Japonii, gdzie fetysz ten jest najpowszechniejszy, nieczystości symbolizują pieniądze.
      Większość stron o tej tematyce jest w języku japońskim. Tworzone są jednak też w języku angielskim. Link do jednaj z nich znajduje się poniżej.
      [color=#008000][b]LINK BYŁ, ALE SIĘ SPŁUKAŁ W TOALECIE.[/b][/color]

W naszym coraz bardziej sterylnym świecie wiele osób czuje potrzebę pobrudzenia się. Tak jak lubimy oglądać przerażające filmy bezpiecznie w domu żeby chociaż przez chwilę poczuć strach. Podobnie realizujemy potrzebę wyrwania się z czystego świata, popularnością cieszą się jazdy terenowe, obozy przetrwania, itp. Czasem mamy też dosyć medycznie czystego seksu. Nakłada się na to bardzo silne w polskim społeczeństwie przekonanie, że seks jest czymś brudnym. Od młodości słyszymy zakazy, mające nas odstraszyć od seksu "to jest nieprzyzwoite, brudne, złe". Seks też nigdy wcześniej nie był czysty. Narządy płciowe produkują różne wydzieliny, w pobliżu zlokalizowane są miejsca wydalania nieczystości, a obecny poziom higieny jest wytworem dopiero ostatnich 60 lat. Nasze zmysły przyzwyczajone są więc genetycznie do tego, że trochę można pobrudzić się w czasie seksu i często zwiększa to podniecenie. Na koniec wspomnieć należy o feromonach, substancjach zapachowych wydzielanych przez skórę z okolic narządów płciowych i odbytu. Działają one niezwykle podniecająco na płeć przeciwną i oczywiście nie pachną kwiatowo.
      [center][color=#FF0000][b]Scat - zabawy - na początek[/b][/color][/center] [color=#808000]Kolorowy wzorek[/color]
      Po wypróżnieniu nie wycierasz się zbyt dokładnie. Niewielkie ilości kału pozostaną wokół twojego odbytu. Partner/partnerka dotykając cię natrafi na to co pozostało. Jest to zabawa bardzo delikatna, idealna na początek. Zapach będzie bardzo dyskretny, a tak minimalna ilość kału nie wzbudzi negatywnych reakcji.

[color=#0000FF]Brązowy palec[/color]
      Trochę odważniejszą zabawą jest piszczenie odbytu palcem przed wypróżnieniem. Po włożeniu palca kał będzie mocno wyczuwalny. Jednak przy wyjmowaniu palca zaciśnięty zwieracz wytrze go. Kał pozostanie w środku, a na palcu będą tylko niewielkie ilości. Przy takich zabawach zapach również będzie słabo wyczuwalny.

[color=#808000]To tylko czekolada![/color]
      Fascynuje cię scat, chcesz się wybrudzić ale jeszcze się obawiasz? Spróbuj udawać! Czekolada doskonale imituje kał, a jednocześnie ładnie pachnie no i można ją jeść. Do takiej zabawy wystarczy tubka mleka czekoladowego i trochę fantazji. Ponadto, jeśli partner będzie zlizywał czekoladę rozbudzi wspaniale twoje zmysły swoim językiem.

[color=#FF0000][b][center]Scat - zabawy - dla zaawansowanych[/center][/b][/color]

[color=#00BF00]Bez zdejmowania majtek[/color]
      Każdemu chyba zdarzył się taki wypadek, że zabrudził majtki. Jeżeli teraz jest to dla ciebie erotyczną fantazją możesz to powtórzyć. Stojąc lub siedząc w ubraniu zacząć wypróżniać się. Przy pierwszych próbach lub dla zachowania pozorów wypadku można wcześniej włożyć czopek przeczyszczający.

[color=#00BF00]Z pupki do buzi (ass-to-mouth)[/color]

Po stosunku analnym kobieta całuje penisa. Bardzo rozpowszechniona praktyka na erotycznych filmach. Trafiająca do osób które chcą zrobić coś naprawdę nieprzyzwoitego. Jest to fetysz rozbudzający głównie psychikę, gdyż kontakt z nieczystościami jest minimalny. Na penisie w większości przypadków praktycznie nie ma śladów kału. Zapach i smak w zdecydowanej części pochodzi od zastosowanego środka nawilżającego, a nie od kału.

[color=#00BF00]Masaż piersi[/color]
      Roztarcie niewielkiej ilości kału na piersiach i brzuchu. Jest to pierwszy sposób jaki pozwala poczuć jakich wrażeń dostarcza prawdziwy scat. Próbując tego ocenisz czy chcesz spróbować czegoś więcej.

Odczuwane wrażenia zależą od konsystencji kału. Najpierw rozetrzyj kał na piersiach. Potem, jeżeli jesteś w wannie, polej się niewielką ilością wody i rozetrzyj go jeszcze raz, w ten sposób odczujesz różnicę.
      [color=#00BF00]Brudne zabawki[/color]
      Wkładanie do odbytu różnych zabawek erotycznych, gdy w środku znajduje się kał.

[color=#FF0000][b][center]Scat - zabawy
      Kilka najbardziej perwersyjnych opisów dla największych fanów[/center][/b][/color]

[color=#808040]Masaż całościowy[/color]
      Roztarcie kału na całym ciele.

[color=#808000]Załatwianie się[/color]
      Dzielenie się tą najbardziej intymną czynnością z partnerem/ką może bardzo rozbudzać erotycznie. Jeżeli pierwsze próby w łazience zostały pozytywnie odebrane i lubicie kontakt z kałem można spróbować załatwić się bezpośrednio na partnera/kę.

[color=#808000]Brązowa pochwa[/color]
      Wprowadzanie kału do pochwy. W wyobrażeniach takie zabawy są podniecające, jednak ze względów zdrowotnych i ryzyka infekcji pochwy lub cewki moczowej nie należy ich praktykować.

[color=#808000]Smakowanie[/color]
      Ostatecznym pragnieniem wielu fanów scatu jest jego próbowanie. To nie jest tak obrzydliwe jak może się wydawać. Przecież powszechnie akceptowane jest picie własnego moczu. Wiele gatunków zwierząt zjada swój kał. Większości osób wystarczy oblizywanie palców pokrytych kałem.

[color=#808000]Strzelanie lewatywą[/color]
      Wypuszczanie wody z lewatywy nie musi mieć miejsca na toalecie. Możesz to robić w wannie i obserwować wypływającą wodę. Jeżeli partner/ka ma ochotę możesz wystrzelić tą wodę na nią/na niego.

[color=#FF0000][b][center][size=150]Pytania[/size][/center][/b][/color]

[b][color=#BF0000]Co z zapachem ?[/color][/b]
      Wydaje się, że zapach przy takich zabawach musi odrzucać, niekoniecznie. Po pierwsze, każdy codziennie ma doczynienia z tym zapachem przy wypróżnianiu się, wystarczy spróbować zaakceptować go. Po drugie, zapach zależy od tego co jemy, można więc go zmienić. Ponadto zapach jest w gazach, a kał nie ma tak intensywnego zapachu. Po trzecie, nasz węch przyzwyczaja się, po kilku minutach przebywania w pobliżu kału jego zapach nie będzie już tak intensywnie wyczuwalny.

[b][color=#FF0000]Brudny seks analny[/color][/b]

Czy można uprawiać seks analny gdy kobieta ma w sobie kał? Tak to jest częsty fetysz. Aby uniknąć infekcji cewki moczowej załóż prezerwatywę lub po stosunku często sikaj.
      Kał w czasie seksu analnego wpływa na przeżywane odczucia. Twardy kał sprawia, że kobieta o wiele silniej czuje każdy ruch, natomiast mężczyzna doświadcza dodatkowej stymulacji żołędzi. Jeżeli kał jest bardzo miękki jego składniki podrażniają odbytnicę kobiety może to przyspieszać osiągnięcie orgazmu analnego, niekiedy jednak czuje zbyt silne parcie, które może jej przeszkadzać.

[b][color=#FF0000]Zdrowie[/color][/b]
      Każdy z nas ma w sobie dużą ilość kału, jeżeli na kilka minut przeniesiesz go na skórę to nie spowoduje to problemów zdrowotnych. Unikaj kału w ustach lub pochwie.

[color=#FF0000][b]Czego nie robić[/b][/color]
      esteś otwarta/y na różne eksperymenty? Dobrze, jednak należy zachować pewne granice, które pozwolą bawić się bezpiecznie.
      1) Trzymaj kał z dala od ust gdy nie znasz swojego partnera. Ryzyko infekcji jest zbyt duże.
      2) Kał w okolicy pochwy może wywołać infekcję.
      3) Nie rozcieraj kału gdy masz jakąś ranę lub skaleczenie.
      4) Nie na włosach. To mogłoby być ciekawe ale zmycie kału z włosów jest naprawdę trudne.

[color=#FF0000][b]Kto chce to robić[/b][/color]
      Ten fetysz w różnej formie jest bardziej popularny niż może ci się wydawać. Jednak choć dużo kobiet i mężczyzn ma ochotę to nie wszyscy zdecydują się na jego realizację.

[b][color=#BF0000]Co potem[/color][/b]
      Spróbowałaś/eś? Ok, teraz wystarczy się umyć. Nie ma problemu z usunięciem kału (choć na jasnych ubraniach mogą pozostać plamy). Jeżeli rozcierałaś/eś kał to na ciele może pozostać nawet przez kilka godzin lekko wyczuwalny zapach. Pachnący balsam do ciała zwykle od razu likwiduje ten problem.

Mnie takie zabawy wręcz obrzydzają. Ale są ludzie którym to się podoba. Spotkałem się z takimi osobami. Nie należę do osób które chciały by tego spróbować. Uważam że mieszanie sexu tradycyjnego z np sexem analnym nie jest stosowne, jest nie higieniczne i łatwo o infekcję. Nie powinno się tego stosować. Jestem uczulony na higienę. W szczególności higiena kobiety z która się kocham. Jak śmierdzi kałem to mnie wręcz odrzuca i odechciewa.
      Co wy o tym sądzicie ?
      Kręci kogoś takie coś ?
      Ciekawi kogoś taka zabawa ?
  • Dodaj nową pozycję...