Skocz do zawartości
Fedorowicz

Administracja i Moderacja forum. Kim jesteście?

Rekomendowane odpowiedzi

xD ja pi...... FEDOROWICZ przestan juz siac ferment , bo to naprawde staje sie nudne. Blaganm nie walcz juz z administracja, na forum mozna rozmawiac na wiele innych tematow. Uwierz mi , ze wcale nie jestes fajny tak jak Ci sie wydaje. Wrecz przeciwnie stwarzasz wokol.swojej osoby wiele zametu. Nie dlugo caly scypion bedzie sie krecil tylko wkolo.Ciebie i kazdy temat postu bedzie brzmial fedorowicz.. O co Ci chodzi ? O to.zeby zasmiecic swoimi wywodami kazdy watek? To staje sie jak rutyna. Psujesz tym wszystkim cala dobra atmosfere tego miejsca. Nie lepiej jest zaczac wreszcie zyc w zgodzie ze spolecznoscia internetowa i dyskutowac na inne tematy niz caly czas udowadniac swoja inteligencje i wiedze na temat wszystkiego ? Kazda Twoja wypowiedz jest oparta na wikipedii co to.jest forum, a jak.dziala to czy tamti. Odpocznij od komputera i wroc jak przestaniesz sie tak przejmowac wszystkim na forum. Bo jestes jak emerytowany dzielnicowy, ktory mimo tego ze nie pelni juz sluzby nadal chce i wrecz natarczywie probuje ja pelnic.. Ochlon wroc do rzeczywistosci i probuj zmienic swiat, bo.z.Twoim upierdliwym.zazarciem mozesz duzo.zdzialac i zatruwaj zycie komu innemu. Ciesz sie ze admini Cie jeszcze nie wywalili

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
[quote="BriliantBitch"]fedorowicz.. O co Ci chodzi ?[/quote]
[img]http://vader.joemonster.org/upload/qrw/735719c07c6ab0mega_facepalm_gif.gif[/img]

Chodzi mi o informację, kim jest i jakie ma zasady moderowania Administracja i Moderacja forum . A nie możesz po prostu przeczytać to co napisałem powyżej i w ten sposób się dowiedzieć ?
:lol:
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
po jaki ch*j Ci to wiedziec ? Pisz posty i nie przejmuj sie adminami. Jak by kazdy miap sie dowiadywać to nie bylo by to forum wielotematyczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Fedorowicz"]Wybacz, ale przekręcanie cudzego nick name nie najlepiej świadczy o Twoim zrozumieniu forumowej netykiety. Mój nickname to FEDOROWICZ.

( Netykieta (kontaminacja net (ang.) – „sieć” i etiquette (fr.) – „formy zachowania się”) – zbiór zasad przyzwoitego zachowania w Internecie, swoista etykieta obowiązująca w sieci )
Fedorowicz |X|
[/quote]
Aż musiałem się odnieść do tego Twój nickname prawdę mówiąc może być dowolnie zapisany! Zasada polega na tym że Federowicz,FEDEROWICZ,FeDeRoWiCz, wszystkie 3 nicki są twoimi ale ty źle interpretujesz netykiete, ważne jest bym napisał bez błędu w literach a nie w tak zwanej wielkości liter! 40% procent skryptów napisanych w C++,C# i PHP nie widzi różnicy między tymi 3-ma nickami dlatego są one obsługiwane jako jeden ten sam! A określenie nickname wzięło się z właśnie z tych skryptów. Dziękuje dobranoc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Aż musiałem się odnieść do tego Twój nickname prawdę mówiąc może być dowolnie zapisany! Zasada polega na tym że Federowicz,FEDEROWICZ,FeDeRoWiCz, wszystkie 3 nicki są twoimi ale ty źle interpretujesz netykiete, ważne jest bym napisał bez błędu w literach a nie w tak zwanej wielkości liter! 40% procent skryptów napisanych w C++,C# i PHP nie widzi różnicy między tymi 3-ma nickami dlatego są one obsługiwane jako jeden ten sam! A określenie nickname wzięło się z właśnie z tych skryptów. Dziękuje dobranoc![/quote] ale on chyba ma nick Fedorowicz a nie Federowicz : D tak tylko gwoli wyjasnienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
O kurde xD czyli jednak popełniłem błąd;) nie zauważyłem
///mojego postu nie było tego u góry///
Wybacz Mi fedorowicz nie zauważyłem swojej literówki dopiero koleżanka przed chwilą mi to uświadomiła

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja uważam, że tego już starczy. Mam nadzieje, że uzyskałeś informacje. Ja, ale i reszta zespołu przeczytała twoje posty i na pewno weźmiemy sobie do serca twoje uwagi na temat naszego działania, dziękujemy na zwrócenie uwagi.

Jeśli znów wyniknąć jakieś kłótnie, zamykam temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie uzyskałem, pomimo licznych szczegółowych i konkretnych zapytań żadnych istotnych informacji w temacie wątku. :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Federowicz tak zawsze, w temacie jego osoby można powiedzieć tylko tyle co poniższy obrazek:

[img]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/733761_478355732213469_20280487_n.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dziale "Przywitaj się" są Nasze tematy. Oprócz tego aktualizowana będzie zakładka "Member".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Reiv"]W dziale "Przywitaj się" są Nasze tematy. Oprócz tego aktualizowana będzie zakładka "Member".[/quote] Sorry za off top, ale po co to piszesz? Temat był baaardzo stary i wyjaśniony i wyczerpany moim zdaniem. I nie o to chodziło, żeby przejrzeć nasze powitania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dział został odświeżony i wyczyszczony.
Radziłbym spojrzeć dalej niż czubek własnego nosa i nie wypowiadać się za innych, bo nikt takiego prawa nie ma.
Przychodzą nowi użytkownicy i to jest odpowiedź dla nich, która może im się przydać, gdzie należy szukać i co zostanie zrobione w niedługim czasie. Ktoś może tego nie wiedzieć. A data tematu nie ma nic do rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Reiv"]Dział został odświeżony i wyczyszczony.
I nie jesteś na forum sama, więc radziłbym spojrzeć dalej niż czubek własnego nosa. Przychodzą nowi użytkownicy i to jest odpowiedź dla nich, która może im się przydać, gdzie należy szukać i co zostanie zrobione w niedługim czasie. Ktoś może tego nie wiedzieć. A data tematu nie ma nic do rzeczy.[/quote]
Stanowczo nie jestem egoistyczna. Ale ufam też w inteligencję ludzi, że po przeczytaniu pierwszego postu, czy jakiekolwiek innego zrozumieją o co chodzi, a dalej nijak to się ma do twojej wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Stanowczo nie jestem egoistyczna.[/quote] Takim zachowaniem sądzę co innego, bo nikt nie dał Ci upoważnienia do pisania za (szczególnie) nowych użytkowników. Nie wiesz jak temat się rozwinie i jakie w przyszłości mogą się pojawić tutaj informacje albo linki do informacji, gdzie te wiadomości będzie można znaleźć.
[quote]Ale ufam też w inteligencję ludzi, że po przeczytaniu pierwszego postu, czy jakiekolwiek innego zrozumieją o co chodzi, a dalej nijak to się ma do twojej wypowiedzi.[/quote] Zazwyczaj czyta się całość tematu.

I zakończę tu dyskusję na tym, gdyż temat nie jest o przydatności (bo ta zostanie oceniona przez nowych użytkowników), a o odpowiedzi na pytanie kim jest administracja i moderacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 5.02.2013 o 16:56, Fedorowicz napisał:
Jestem od niedawna userem tego forum. Widzę, że kultura użytkowników jest tu na wysokim poziomie. Napisałem kilka słów o sobie. Czy można wiedzieć, kim jest Administracja i Moderacja tego forum ? Jakie macie poglądy ? Jakimi zasadami moralnymi się kierujecie ? 🙂

Gdzie napisałeś o sobie? Ten nick często na nieczynnych forach się pojawia, ciekawe czy to Ty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi