Skocz do zawartości
Regi

Najlepsza piosenka wszech czasów wg. użytkowników Scypiona

Rekomendowane odpowiedzi

Niewiele tu do tłumaczenia ;) Wystarczy zadać sobie pytanie: Jaka jest wg. mnie najlepsza piosenka jaka kiedykolwiek powstała?
Nie liczy się kto to śpiewa, jaki to gatunek ani z którego jest roku.

Zasady są proste. Macie tydzień (tj. do 23.08.2012 do godz. 21) żeby wysłać mi propozycje maksymalnie 3 piosenek na priva (możecie też 1 lub dwie, 3 to górny limit ;) Po tym czasie stworzę ankietę, na której znajdą się piosenki, które otrzymały przynajmniej dwa głosy (gdy stanie się tak, że żadna, bądź bardzo niewiele piosenek spełni ten warunek, lista zostanie stworzona ze wszystkich nadesłanych propozycji. Po założeniu ankiety będziecie mieli tydzień aby zagłosować.

Jest jeszcze jedna opcja. Jeżeli uznacie, że jakaś piosenka jest naprawdę świetna, ale z różnych powodów może zostać pominięta, napiszcie jej tytuł i autora w tym temacie (możecie też wkleić filmik z YT). A nuż stanie się hitem Scypiona?

A więc, nie przedłużając, dowiedzmy się jaka jest najlepsza piosenka wszech czasów wg. użytkowników Scypiona!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b][color=#FFFF00]Regi[/color][/b], a moze zrobie taka liste przebojów jak była kiedys ??

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Można by, bo w sumie to był całkiem dobry pomysł (mimo faktu, że byłem wtedy zbyt mało ogarnięty, żeby odkryć jak tam się coś dodaje :P) ale ten w sumie ten temat też może zostać jak na razie, zwłaszcza, że lista i tak będzie dynamiczna a ten plebiscyt jednorazowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no to jutro zainstaluje ją

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zgłaszam tutaj swoją propozycję!
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_pLWt7xPCfM[/youtube]

Chociaż ten wspaniały utwór już dawno temu był hitem Scypiona...

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ah, klasyki, bardzo dobry gust! :D I najpewniej pozostanie to hitem Scypiona, bo żadnej wiadomości nie dostałem jak na razie ;) A wrzucać tylko swoje własne typy raczej średnio wypada... Ale czas mamy do 21, więc się zobaczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi