Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy z nas posiada telefonik. Interesuje mnie w czym macie swoje komórki. Czy jest to pre-paid, mix czy może abonament?
Czy jesteście zadowoleni z tego w czym macie? Uzasadnijcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja mam pre-paid. Jestem zadowolony, gdyż wiem ile mam i przez ile mogę gadać, a jakbym miał abonament to bym aż tak tego nie kontrolował, i przez to miałbym za duże wydatki. A że u mnie moja babcia ma mixa, to mi kasę przelewa na konto, bo ona aż tyle nie dzowni itp. A jak dzwoni to ma darmowe.

[center][img]http://i.imgur.com/GzRoH.gif[/img][/center]

[color=#FF0000][size=6]Amor Patriae Nostra Lex.[/size][/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na kartę.

[i]Szczęście to płocha istota. Każdy go pożąda lecz niewielu go znajduje.[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja mam mixa i tak doładowuje konto i tak przy okazji mam fajne telefony

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
abonament:D

"Chyba właśnie po tym można poznać naprawdę samotnych ludzi... Zawsze wiedzą, co robić w deszczowe dni. Zawsze można do nich zadzwonić. Zawsze są w domu. Pieprzone zawsze..." S. King

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja mam mixa w Play i dostałem świetny telefon za 99 zł. Moim zdaniem jest to świetny wybór ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na kartę z kiosku a jak już to telefon kupuje używany a jak będę chciał nowy to gotówka albo raty, zero zobowiązań z tym małym czymś :D

-- 29 mar 2013, o 15:11 --

Na kartę z kiosku a jak już to telefon kupuje używany a jak będę chciał nowy to gotówka albo raty, zero zobowiązań z tym małym czymś :D

Taka to ta ekipa praktyka nabyta na bitach !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Jestem zwolenniczka kart.
Przekonalam sie jakim badziewiem jest abonament wiec zadna sila mnie nie przekona , ze jest taki cacy. :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja mam telefon w abonamencie, jestem zadowolona, bo nie muszę biegać do kiosku po kartę, teraz też opcje bez limitu dają pełną satysfakcję z rozmów i nie muszę się niczym przejmować, gdyż mam stałą kwotę do zapłaty.

-- 15 mar 2016, o 00:26 --

Ja mam na abonament w orange od niedawna dzięki porównywarce https://panwybierak.pl/ w końcu znalazłam porządnego dostawce wcześniej miałam w t-mobail ale zasięg gubiło. A że u nas jest jak jest na tej wiosce to czasami ciężko się z kimś dogadać:( Ale na razie jest ok. Jak ktoś ma podobne problemy albo mieszka na wsi to lepiej radze sobie sprawdzić przed podjęciem ostatecznej decyzji a tu można za darmo tylko wpisuje się miejscowość:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To jakaś sensowna porównywarka, czy tylko prosta prezentacja ofert?

W moim przypadku jestem na końcówce umowy z orange i zastanawiam się nad przenosinami. Niby nie jest mi źle, ale czasem warto przeanalizować, czy gdzieś nie będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Podobno teraz Play ma najlepszą ofertę, jeżeli chodzi o telefonie komórkowe, więc może tam spróbuj?

MedioLand.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak dla mnie dobra porównywarka szuka najbliższego dostawcę, można za ich pośrednictwem podpisać umowę ale również skorzystać z ich infolinii i pomagają w tez w podjęciu trudnych decyzji, na spokojnie porozmawiać na różne tematy itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MedioLand"]Podobno teraz Play ma najlepszą ofertę, jeżeli chodzi o telefonie komórkowe, więc może tam spróbuj?[/quote]
Mnie "podobno" nie interesuje. Zresztą chyba telefon będę brał osobno. A sama oferta, to już chyba najlepiej wyjdzie przy określonej symulacji (np. ile godzin w miesiącu gadam). na porównywarce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam na kartę i muszę go niedługo zarejestrować, żeby nie zostać posądzonym o bycie terrorystą. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja posiadam abonament w Play od roku, a jestem u nich ogółem już 6-7 lat. Płacę 40zł za wszystko czego potrzebuję, czyli:
- internet LTE - który bezproblemowo starcza mi na cały miesiąc przy częstym korzystaniu
- darmowe rozmowy w play - mam całą rodzinę w play
- darmowe smsy do wszystkich
- ileś tam minut do wykorzystania do wszytskich sieci i na stacjonarne- nigdy nie wykorzystałam tylu ;d
Dodatkowo uwielbiam play24 w ktorym mogę kontrolować swoje wydatki, dokupować pakiety, nawet skonfigurować pod telefon :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od lat byłam w Heyah ale jak Heyah przeszło we władanie T- mobile, to jestem w T- mobile ale wszystkie usługi nadal działają jako Heyah

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi