Skocz do zawartości
Magdalena1984

Polecany / Odradzany warsztat (serwis)

Rekomendowane odpowiedzi

Co powiecie na taki temat?
Ja pozwolę sobie zaczać od opinii pozytywnej. Konkretnie chodzi mi o zakład blacharsko -lakierniczy. Jeżeli takiego szukacie to bez obaw o jakosc naprawy mogę polecić ten [url=http://www.sztukalakierowania.pl]ADRES[/url] :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="minib00m"]No bez jaj... temat z zakładami blacharsko lakierniczymi...[/quote] Forum wielotematyczne :) Więc dozwolony każdy temat. Dobry pomysł dla zmotoryzowanych :) Może się przydać opinia co do warsztatów bo jest ich wiele a nie każdy w porządku.

[color=#0000BF][size=6][b]Mogę wszystko !! Nic nie muszę.[/b][/size][/color]

[color=#BF0000]IDĘ DO PRZODU Z PODNIESIONĄ GŁOWĄ[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="karkius"][quote="minib00m"]No bez jaj... temat z zakładami blacharsko lakierniczymi...[/quote] Forum wielotematyczne :) Więc dozwolony każdy temat. Dobry pomysł dla zmotoryzowanych :) Może się przydać opinia co do warsztatów bo jest ich wiele a nie każdy w porządku.[/quote] Zgadzam się z opinią, że jest to dobry pomysł dla zmotoryzowanych. Co do samego warsztatu, który został tu polecony, czyli [url=http://sztukalakierowania.pl]sztukalakierowania.pl[/url] to ogólnie zgadzam się z opinią na ich temat, co prawda nie miałem jeszcze "przyjemności" i potrzeby naprawy zawierającej lakierowania auta, jednak robiłem u nich naprawę dwóch wgnieceń na drzwiach metodą bezinwazyjną i bez lakierowania nie ma najmniejszego śladu po uszkodzeniach.Tych zdecydowanie [b]POLECAM[/b]

Co do [b]ostrzeżeń[/b], to kiedyś byłem służbowo w Poznaniu, strzeliły mi w nocy na przestrzeni kilometra dwie opony w dostawczaku, pierwsza w nocy, byłem pewien, że będę musiał nocować w samochodzie. [b]Okazało się że około kilometra dalej był serwis wulkanizacyjny zaznaczam, z używanymi oponami. Działo się to na Bałtyckiej-nie znam aż tak dokładnie Poznania, mogę tylko napisać, że na odcinku pomiędzy mostem na Warcie, a stacją BP patrząc w kierunku na Warszawę, po lewej stronie.[/b] Fachowcy zobaczyli, stwierdzili, że naprawia (wymienią) opony i będę jeszcze na nich jeździł kupę kilometrów, lepiej niż na nowych. Zaufałem. Niestety we Wrześni po wymianie, przełożeniu (miałem 4 jednakowe i zmieniali mi w ten sposób, że jedną dobrą z przodu wrzucili mi na tył, tak aby były równe, a na przód założyli dwie od siebie) strzeliła mi ich ta super oponka na lewym przodzie i dzięki Bogu jechałem wolno i była jeszcze dwupasmówka, więc skończyło się na skokiem na lewy pas i lekkim otarciem o barierki. To był pierwszy i ostatni raz, gdy założyłem używany złom. A po tym super serwisie pozostał duży niesmak.

-- 12 cze 2012, o 00:44 --

Ponowię wpis, jednak tym razem mam pozytywne i to jak najbardziej doświadczenia (pomagałem w naprawie, czo należy czytać byłem chłopcem do załatwienia części) kuzynowi w naprawie skutera jego syna. Nie mniej jeżeli mam polecić i wspomnieć pozytywne słówko o sklepie prowadzącym sprzedaż zarówno poprzez sieć jaki i w stacjonarnym punkcie części zamiennych do skuterów. Fakt to nie warsztat, ale jak ktoś sam lubi podłubać, przy swoim pojeździe lub jest w pewien sposób przymuszony sytuacją (jak w ja w niniejszym przypadku), a pojazdem jest skuter to polecam odwiedzenie [url]http://www.skuterfan.pl[/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jesli macie Peugeota - a moze czesto musicie bywac z nim w serwisie to ja z mojego doświadczenia z przeróżnymi serwisami polecam w Katowicach Lion Motors.
Moze się komuś z Was to przyda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ostatni raz w tym temacie pisałem około 2 lat temu, nadal praktycznie dzień w dzień jeździ się po Polsce. No cóż, taka praca. Nie mniej ilość podróży i różnorodność miejsc do jakich docieram, pozwala mi na zdobywanie doświadczeń, co można polecić, a co omijać z daleka, jak wcześniej opisany zakład w Poznaniu, po którym nie został już nawet pusty plac. Ale przenieśmy się do Katowic (nie mylic z przeniesieniem stolicy do Krakowa). W każdym razie jeden raz dałem ostro ciała i pojechałem w trasę, wiedząc, że planowany powrót mam za 3 dni, z dowodem w którym badanie kończyło sie następnego dnia. Jak się zorientowałem, to było już za późno na cokolwiek. Badanie musiałem zrobic po trasie...i właśnie w Katowicach trafiłem do zakładu kontroli pojazdów na Karoliny 2 (http://przegladysamochodow.pl). trafiłem do nich dokładnie o 19.01 i pomimo, że teoretycznie od minuty było nieczynne wykonali przegląd, co umożliwiło mi kontynuowanie trasy. Gdyby nie to, to o 24 byłbym uziemniony... Po co to piszę? Po pierwsze aby w ten swoisty sposób podziękować za ludzkie podejście (w sumie mieli prawo powiedziec zamknięte) i dlatego aby pokazać, że nie zawsze człowiek człowiekowi musi być wilkiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Wydaje mi sie Pokerzysto , ze po prostu miales chyba sporo szczescia
do ludzi , bo o wiejszosci tak przychylnego podejscia nie mozna jednak
powiedziec.
Ale zgadzam sie w kwestii dotyczacej faktu , ze sa jednak ludzie i ludziska.
Oby takich przyjaznych serwisow i warsztatow bylo jak najwiecej. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kikkunia nie raz i nie dwa mi osobiście się zdarzało aby komuś naprawić samochód bo był w trasie i coś tam mu się stało.. jak mogłem to zawsze pomagałem (i jak miałem części).
A zrobienie BT to przecież dla diagnosty chwila... jak samochód jest sprawny to jest to szybka piłka.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak dla mnie najbardziej godny polecenia jest [url=http://materla.com.pl/serwis/auto-serwis/]serwis eberspacher[/url] Pana Materli, wszystko szybko porządnie i profesjonalnie robią, nie biorą dużo i przede wszystkim mają doświadczenie w tym co robią - nie łapią się za coś czego nie potrafią !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jeżeli szukacie miejsca, do założenia instalacji lpg to zobaczcie sobie oficjalne punkty AC - http://www.spam.pl Na stronce jest mapa, ja uważam, że takie autoryzowane serwisy działaja najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Dodaj nową pozycję...