Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A co myślicie o studiach internetowo ? Niedawno czytałam o kursach ktore się dostaje, uczy się ich i potem pisze się test. I tak cały czas. Raz w tygodniu z tego co pamiętam. Do tego powstały też platformy edukacyjne takie jak pledu.pl , które mają wyklady wspomagające studentów, ale i wszystkie osoby uczące się. Może to fajne rozwiązanie i będą mogły uczyć się także osoby , które nie mogą z jakiś powodów uczęszczać na stacjonarne zajęcia?

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dla osób niepełnosprawnych czy ogólnie nie mogących uczęszczać na normalne zajęcia moim zdaniem to, bardzo dobra sprawa.
Jeśli chodzi o to, czy sam bym się zdecydował - to by zależało od kierunku. Osobiście wolałbym spotykać się na żywo z nauczycielem aczkolwiek są takie przedmioty i kierunki że więcej trzeba tam pracy własnej i wtedy mógłbym się skusić na taką formę edukacji aby dodatkowo podnieść swoje kompetencje, nauczyć się czegoś nowego, a przy tym nie musieć wywracać do góry nogami harmonogramu na cały tydzien tylko uczyć się w takie dni/godziny kiedy mi to pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dla osób niepełnosprawnych lub takich, które nie mogą wyjśc z domu to genialna sprawa. Ale mimo, że sama już się nie uczę taka inicjatywa mi się bardzo spodobała. Ostatnio sporo czasu poświęciłam na to pledu.pl i przyznam, że wykłady są świetnie opracowane. No tylko ze ja sie lubię uczyć. Podoba mi się też opcja, że można dodawać swoje materiały. Zawsze lepiej się podzielić swoja pracą przecie.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie wiem czy transport to dobry pomysł. Znam dwie osoby, które zrezygnowały z tego kierunku i jedną, która z powodzeniem rozkręciła biznes i zajmuje się [url=http://fracht.pl/poradnik/wpis/transport-paletowy-miedzynarodowy-o-czym-nalezy-pamietac/]transportem paletowym[/url], a studiowała coś zupełnie innego. To, co później robimy ma mało wspólnego z wykształceniem, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="summerrum"]Nie wiem czy transport to dobry pomysł. Znam dwie osoby, które zrezygnowały z tego kierunku i jedną, która z powodzeniem rozkręciła biznes i zajmuje się [url=http://fracht.pl/poradnik/wpis/transport-paletowy-miedzynarodowy-o-czym-nalezy-pamietac/]transportem paletowym[/url], a studiowała coś zupełnie innego. To, co później robimy ma mało wspólnego z wykształceniem, niestety.[/quote] ;-) Madre slowa , bo taka to w rzeczywistosci najczesciej wyglada.
Jak pokazuje zycie czasami kierunek studiow nijak sie ma to
tego co w zyciu robimy i nawet bywa , ze jest po prostu zbedny i nawet
,,martwy,,.
Dyplom najczesciej lezy i kwiczy na dnie szuflady.
Taka jest smutna prawda. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W końcu [url=http://tekstowy.net/charakterystyka-transportu-lotniczego-w-polsce/]charakterystyka transportu lotniczego w Polsce[/url] jest znana, więc warto chyba iść finalnie na ten kierunek;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja przy wyborze studiów kierowałam się ilością praktyk. Zresztą mój chłopak pierwszy wybrał WSB. Stąd wiem, że biuro karier działa, a nie jest tylko formalnością. Zapisałam się na ekonomię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Podobnie jak koleżanka, wybrałem WSB ale to już dwa lata temu. Studiuję Inżynierię zarządzania i potwierdzam, że biuro karier spisuje się na prawdę dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[ref]marsin23[/ref], o super, widzę, że po sąsiedzku ;) Pytam, bo WSB szczególnie zapadło mi w pamięć z lokalizacją w Dąbrowie Górniczej. Byłam tam na warsztatach i pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne. Szczególnie administracja i kadra biblioteczna mają przyjazne warunki do pracy. Full sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zastanawiałam się nad studiami ale ostatecznie wybrałam szkołę policealną Przez rok zastanowię się co dalej bo nie mam sprecyzowanych planów Wybrałam dekoratora wnętrz po przeczytaniu informacji na stronie https://zak.edu.pl/aktualnosci/11175-dekorator-wnetrz-----czym-sie-zajmuje-i-gdzie-moze-znalezc-prace- Mam smykałkę w tym kierunku więc może później jakieś studia pociągnę dalej .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja ukończyłem studia doktoranckie na kierunku logistyka jednocześnie pracując. Niestety, miałem problem z pisaniem pracy doktorskiej i skorzystałem z usług profesjonalistów z http://www.iprace.pl/oferta/prace-doktorskie/. Pomogli mi na każdym etapie pisania pracy. Widać, że posiadają bardzo duże doświadczenie. Jeśli ktoś ma problem z pisaniem swojej pracy szczerze ich polecam ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się coraz bardziej skłaniam ku temu żeby dokończyć studia, zostało mi dwa lata żeby mieć pełnego magistra. Tylko się boję jak to będzie po latach wrócić do studiowania, na razie mój kierunek namierzyłam na WSB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi