Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Studiowales? studiujesz? zamierzasz studiowac? gdzie? na czym? napisz o swoich studiach, szkole. Edytowane przez Gość

dobry ch?opak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
oj sporo byłoby pisania, własnie kończe prawo, ktoś ma pytania? chetnie odpowiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="perle_noire"] ktoś ma pytania? chetnie odpowiem[/quote] tak...
jak Ci się podoba i jakim poziomem trudności byś określiła studia na jakich jesteś ?

A co do mnie to mam w planach iść na architekture bądź psychologię ....kiedyś myślałam też nad prawem, ale sama nie wiem jak by to było u mnie z historią ;P
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
od pazdziernika zaczynam zaoczne - turystyka i rekreacja a dokladnie organizacja i obsluga ruchu turystycznego

mam nadzieje ze latwe i przyjemne :mrgreen:
[quote="perle_noire"]własnie kończe prawo,[/quote] za ciezki kierunek jak dla mnie, oj za ciezki
[quote="Ishiyama"]A co do mnie to mam w planach iść na architekture bądź psychologię[/quote] ja na Twoim miejscu bym wzial architekture
psychologow jest bardzo duzo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja mam zamiar skonczyc pedagogikę albo psychologie.. znaleźć jakąś prace w przedszkolu i zająć się tym co lubię..czyli - dzieciakami :) [quote="PPMX"]psychologow jest bardzo duzo :) [/quote] eno eno.. ale nie kazdy jest mną :lol: zapraszam na wizyte jakby cuś :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Co do prawa, nie mam porównania, ale sesja trwała ok 3 miesiecy a nie 3 tyg. jak na innych kierunkach. [quote="Ishiyama"]nie wiem jak by to było u mnie z historią [/quote] nie masz sie czym przejmować. Na prawie jest historia powszechna: głównie są to kontytucje w różnych krajach i historia polski, równiez pod wzgledem prawa i rodziny, całkiem ciekawa. Nie ma zadnych bitew, wojen czy innych traktatów.
Są przedimioty łatwe i fajni wykładowcy do których mozna iść "z marszu" nie umiejac słowa a sa tacy których ma się ochote spóścić ze schodów. Z tego co słyszę, zawsze na którymś roku znajdzie się taki co oblewa 3/4 studentów. U mnie to były zobowiązania z prawa cywilnego na 3 roku. Jesli lubisz uczyc sie na pamiec i nie sprawia Ci to trudności to całkiem ciekawy kierunek. [quote="PPMX"]za ciezki kierunek jak dla mnie, oj za ciezki [/quote] dla mnie nie do przejscia byłaby politechnika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="itomasz86"]zamierzasz studiowac? gdzie? na czym? napisz o swoich studiach, szkole. [/quote]nie bede jak narazie studiowac. po maturze ide na studium. potem dopiero na studia - inzynierja budowlana Edytowane przez Gość

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Brzoskwinka"]po maturze ide na studium. potem dopiero na studia[/quote] Ja tak samo zrobiłem. Skończyłem studium i wybieram się na studia, choć do końca nie wiem jaki kierunek wybrać..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Brzoskwinka"]po maturze ide na studium[/quote] - uwazam ze lepiej od razu isc na studia. Ucz sie dziiewczynko:) a na pewno sie gdzies dostaniesz:)
good luck

dobry ch?opak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="itomasz86"]Ucz sie dziiewczynko:[/quote]nie jestem dziewczynka chlopczyku[quote="itomasz86"]uwazam ze lepiej od razu isc na studia[/quote]ty tak uwazasz a ja nie. najpierw ide na studium zeby miec jakies pojecie o tym co bede robila na studiach. nie chce taka pusta pojsc zeby nie dac sobie potem rady. mysle ze studium jest dobrym przygotowaniem

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 16 Wrzesień 07, 13:12[/i] ][/size] [quote="kuryiaki"]Skończyłem studium i wybieram się na studia[/quote]a jakie studium i jakie studia

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Brzoskwinka"]najpierw ide na studium zeby miec jakies pojecie o tym co bede robila na studiach.[/quote] mimo wszystko uwazam ze to strata czasu. Chyba ze bierzesz pod uwage opcje taka ze np 2 lub 3 letnie studium konczac licencjatem, a pozniej uzyskasnie magisterki (3 lub 2 letnie odpowiednio) bo inaczej to jednak strata czasu. a myslisz ze studium Cie az tak dobrze przygotuje? a myslisz ze od razu po studiach bedziesz robic to czego nauczylas sie na studiach? - mysle ze to malo realne obecnie.

dobry ch?opak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="itomasz86"]a myslisz ze studium Cie az tak dobrze przygotuje?[/quote]bede wiecej chociaz wiedziala niz od tak odrazu pojsc na studia po maturze. [quote="itomasz86"]a myslisz ze od razu po studiach bedziesz robic to czego nauczylas sie na studiach? - mysle ze to malo realne obecnie.[/quote]ja mam doskonale obmyslany plan i specjalnie ten kierunek wybralam by moc cos od razu po tym robic. mnie juz po studium bedzie dotyczylo wziac dotacje z uni

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Brzoskwinka[/b], no to ok. Ja mam troszke inne zdanie na ten temat. a z ta dotacja - to zycze Ci powodzenia. jesli naprawde masz to dobrze przemyslane, trafisz z tematem i pomyslem - powinno byc git.

dobry ch?opak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="itomasz86"]Ja mam troszke inne zdanie na ten temat.[/quote]tak samo jak ja mam inne zdanie co do twojego kierunku ale nie przekonam cie bo to twoj wybor. wiec ty nie rob tego ze mna

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja bym sie nie rozdrabniala na studium studia...
lepiej isc od razu na gleboka wode i zaoszczedzic te 2-3 latka na nauce...ktore potem mozna poswiecic na zdobywanie jakze bezcennej wiedzy praktycznej :mrgreen:
chyba ze ktos planuje studia zaoczne po tym...a po studium chce juz pracowac...

studiuje dwa kierunki... :mrgreen: obwiane tajemnica :-P
czesciowo juz wymieniane tutaj...

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="alusiek"]ja bym sie nie rozdrabniala na studium studia... [/quote] jestem tego samego zdania. nie ma co marnowac sobie dwoch lat na cos co nie jest konieczne i tak naprawde malo przydatne pozniej.

dobry ch?opak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="itomasz86"]jestem tego samego zdania. nie ma co marnowac sobie dwoch lat na cos co nie jest konieczne i tak naprawde malo przydatne pozniej.[/quote] nio tak..
a jezeli ktos chce miec lepsze przygotowanie na studiach to proponuje w lo zapisac sie na jakies kursy przygotowawcze ktore sa coraz powszechniejsze...
co prawda platne...ale wydaje mivsie ze w ciagu tych 2 lat wiecej pieniedzy sie straci na szkole :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="itomasz86"]zamierzasz studiowac? gdzie? na czym? [/quote] a zamierzam... od 1 października wybieram się na geografię - UKW Bydgoszcz ;-)
jak na razie jestem optymistycznie nastawiona ;-) zobaczymy jak długo ;-)

Blask ma w oczach, ale gorzkie usta...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
moim zdaniem po szkole sredniej lepiej odrazu isc na studia

zleci jakos te 3 lata (licencjat) i juz jest zrobione
a jakies przerwy, studium, kursy etc - moim zdaniem strata czasu
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja teraz chodze do 2 szkół policealnych
- na detektywa/ochroniarza (dzienne )
- na technika informatyki ( zaoczne )
Wszystko dwuletnie ;]
A jak skoncze te szkoły to dopiero później sie zastanowie gdznie na studia pójść ;]

Guerrier vivre pour combat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Matura tuż tuż, a stodia są jak na razie dla mnie wielką niewiadomą.

Chciałabym studiować prawo, ale trudno by mi było wbić się potem w zawód.

Moją życiową pasją jest historia, ale nie chcę skończyć jako nauczyciel w gimnazjum. Mogłabym być historykiem, który pracuje na Wawelu... Fantastycznie...

Ważne dla mnie jest, aby mnie ciekawiło to, co będę studiować. Jak mi się znudzi to się wypalę - i po ptakach.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]ale trudno by mi było wbić się potem w zawód. [/quote] no wiesz po prawie ciężko jest zrobić staż

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeszcze nie studiuje, ale wybralam sobie 3 kierunki na ktore bede skladac papiery: farmacja, biotechnologia i analityka medyczna(kazdy wymaga matury z biologii i chemii) :) Najchetniej poszlabym na farmacje, ale jest to kierunek na ktory dosc trudno sie dostac. Podobnie z biotechnologia. Mysle, ze na analityke medyczna mam najwieksze szanse, ale warto sprobowac dostac sie tez na tamte kierunki ;) a moze akurat sie uda.

[size=1]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM[/b] ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O[/b] ?WIE? PRZYK?ADEM [/size]

[b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM! [/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]no wiesz po prawie ciężko jest zrobić staż[/quote] po prawie trudno sie dostac na aplikacje :mrgreen:

najwiecej w procentowo osob dostaje sie w woj dolnoslaskim...
w podkarpaciu na 200 cos chetnych na aplikacje notarialne w tym roku nie dostal sie nikt :mrgreen: :mrgreen:

ale po prawie ma sie duzy wachlarz mozliwosci...-prawo nie ogranicza sie do wymiaru sprawiedliwosci, notariusza czy radcy prawnego... :mrgreen:
wiec bez aplikacyji w wielu brazach znajdzie sie prace :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja studiuje historie na Uniwersytecie Zielonogorskim :) Lubie te studia i nawet czesto jak mam czas wolny to nie moge doczekac sie az tam pojde chocby dla zabicia czasu :) Polecam ten kierunke dla ludzi ktorzy umieja szybko i na temat pisac to co ktos opowiada ;] pozniej tego sie nauczyc i ktorzy maja glowe do jezykow (szczegolnie lacina) ogolnie kierunek jest trudny dosc ale ciekawy :) po studiach zaleznie od wybranej opcji zostane nauczycielka historii i jezyka polskiego (teraz nie mozna byc nauczycielem jednego przedmiotu a na historii zostaje sie polonista:)) druga opcja (ktora ja wybieram:)) zarzadzanien dokumentacja :) (ja chce pracowac w IPN :D :PP) wiem wysoko mierze ;]
sa jeszcze opcje typu archeolog ale mnie to nie bardzo interesuje szczegolnie ze nie ma tego u mnie na uczelni a wyzezdzac nie bardzo chce :)

pozdrawiam i zycze trafnego wyboru kierunku studiow :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi