Skocz do zawartości
Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors.
kitka

Góry czy morze?

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie Góry, Piękne widoki, można sobie pochodzić (niezapomniane wspomnienia, dobre zdjęcia z wypraw), lepsze zaplecze gastronomiczne, no i niższe ceny, a i target ludzi który tam jest bardziej mi odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) A tak naprawde to mowi sie , ze zawsze tam jest najfajniej i najpiekniej
gdzie NAS nie ma.
Jak sie zastanowic to te slowa maja sens. 8-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zimą w góry, szczególnie Święta i Nowy Rok mimo tłoku są super.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeszcze jakiś czas temu odpowiedziałabym, że góry, ale pewna wycieczka szkolna jakoś mnie do nich zniechęciła i chyba żadna siła nie zaciągnie mnie w nie przez najbliższy czas, dlatego odpowiadam morze :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Paula, wycieczki szkolne to wycieczki szkolne. Nigdy nie mów nigdy. Ja uważam, że wszystko ma swój urok - i góry i morze. Tak samo i tu i tu można odpoczywać lub aktywnie spędzać czas. Każdy znajdzie coś dla siebie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja wiem, że wszystko ma swój urok. Zawsze uważałam, że w górach widoki są znacznie ładniejsze. Jednak jeśli miałabym teraz wybierać, gdzie pojechać na wakacje to odpowiedziałabym, że nad morze ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) To prawda, ze kazde miejsce wypoczynku potrafi nas zaczarowac .
Uwazam , ze wybor ew .miejsca zawsze wiaze sie z naszymi upodobaniami lub nawet zainteresowaniami.
Czesto tez przy wyborze takiego miejsca decyduje nasz nastroj .
Sama sie o tym przekonalam, bo jak mialam fajny i pogodny nastroj to zawsze wybieralam morze.
Natomiast gdy chcialam pomyslec i cos odreagowac to zdecydowanie byly to gory. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jam ci z gór :)

i tez wole góry.
chociaz nad morze tez bym pojechał - bo byłem ze 40 lat temu. oczywiscie nad polskim morzem.
:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Do Sylwestra niedaleko, tylko jechać w góry ;) W tym roku w wakacje przywitałam zachód Słońca na Świnicy cudnie, nie da się opisać <3 ;)) Byłam w zeszłym na sylwestrze w Zakopcu, teraz wracam. Istne szaleństwo, tłok w niczym mi nie przeszkadza. Seteczka żubróweczki na rozgrzanie i na spacerek;) A morze, hmm też ma swój urok, ale jeżdżę często do Gdańska (raz w mies, raz na dwa mies), więc mi się już znudziło. Zresztą i tu i tu wieje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja zdecydowanie wolę góry i to najlepiej takie bardziej wspinaczkowe klimaty, nawet zimą. No i narty.
Ale żeby wypocząć fizycznie zawsze wybieram morze, które też jest od czasu do czasu całkiem fajne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
I jedno i drugie wszystko zależy od pory roku. Mówiąc szczerze to nasze morze już mi się znudziło i mam w planach w tym Nowym roku gdzieś wyjechać za granicę. Myślę o jakiejś wyspie kanaryjskiej. Oglądałem już oferty w Itace ale ciężko się zdecydować bo wszędzie by się pojechało:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kitka"]mając do wyboru wyjazd w góry i nad morze co wybieracie? wypoczywacie aktywnie czy biernie? jakie są wasze ulubione miejsca do zwiedzania?[/quote] Ja wolę góry ,a mój mąż morze .Więc jedziemy raz tu a raz tam .Zawsze wypoczywamy aktywnie i zawsze coś musi się dziać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) No tak , w takiej sytuacji tylko moze kompromis uratowac .
W koncu wiekszosc z nas ,kocha wyjazdy w gory i nie pogardzi morzem. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Góry zdecydowanie :) morze też kocham, ale wystarczy mi trzy dni tam bo potem się nudzę, zobaczę zachód słońca, wykąpię się i mogę wracać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Góry! Do morza nie mam przekonania, a i góry bliżej są.
Szczególnie umiłowałam Beskidy <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja lubię oba. W góry mam bliżej, więc jestem tam częściej, nad morze daleko więc i rzadko bywam. Ale lubię i to, i to. Ważne, żeby urlop spędzać z dala od domu :classic_laugh:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi