Skocz do zawartości
Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors.
kitka

Góry czy morze?

Rekomendowane odpowiedzi

mając do wyboru wyjazd w góry i nad morze co wybieracie? wypoczywacie aktywnie czy biernie? jakie są wasze ulubione miejsca do zwiedzania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja w te wakacje wraz z chłopakiem, jego bratem i szwagierka byliśmy w górach, w Zakopanym.
Oczywiście nie obeszło się bez zwiedzania, bo każde z nasz uwielbia góry.
Czas spędzaliśmy aktywnie. Wchodziliśmy na Giewont, ale ze wchodziliśmy czerwonym szlakiem to chłopaki stwierdzili, ze dalej my już ie damy rady. Więc się wróciłyśmy. Oni poszli dalej. I mieli racje. Obie byśmy nie dały rady wejść na Giewont.
Oczywiście byliśmy też na Morskim Okiem.
Przeżyliśmy wiele wspaniałych przeżyć.
A wieczorami nie obeszło się bez codziennych pogaduszek i picia alkoholu.

Osobiście polecam góry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja tam wole nad morzem całe dzień leżeć na pleży i o niczym nie myślec tylko relaks i odpoczynek. Aktywne odpoczynki to w zime na narty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja uwielbiam aktywny wypoczynek w górach i już od paru lat odpoczywamy w Karkonoszach w hotelu Concordia który położony jest pomiędzy Karpaczem i Szklarską Porębą i stanowi doskonały punkt dla lubiących aktywnie spędzać czas.Zapraszam do odwiedzania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oczywiście że góry... Co roku jeżdżę w Pieniny, Tatry Polskie i Słowację i na Jurę w skały.
Mam stałe punkty w których się zatrzymuję.

PS: Pozytywna widzę że się przeniosłaś tutaj??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja wybieram góry, można aktywnie wypocząć, chodzić po górach. Ostatnio zaliczyłam hotel Concordia. Mieści się pomiędzy Karpaczem a Szklarska Porębą. Nie jest drogo, jedzenie pycha. Polecam dla tych którzy lubią spędzać czas w górach i nie tylko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No to będę pierwsza... :D Ja wybieram morze :P Lubię położyć tyłek na plaży na kocu czy też leżaku. Z racji, że moje zdrowie nie należy do najlepszych zbyt długie chodzenie po górach jest dla mnie męczące. Oczywiście nie jest to tak, że nie lubię jeździć w góry, bo lubię... Ahhh te cudne widoki i powietrze. Ale jednak wybieram morze. Niekoniecznie nasze polskie, ale wolę plażę :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uwielbiam góry i morze jednakowo. Lubie spędzać aktywnie wakacje, ale poleniuchować też lubię. Lubię duzo rzeczy zwiedzać. Fajnie jest po ciągłych wyjazdach dla odmiany pojechać nad morze w góry lub z gór nad morze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oczywiście,że góry!Ileż można leżeć na tej plaży.Chodzenie po górach,stoki i przede wszystkim niesamowite powietrze!O uszy obiła mi się nazwa Hotelu Concordia.A to za sprawą odwiedzenia ich strony internetowej.Wygląda on naprawdę świetnie,a jeśli jest tam jeszcze pyszne jedzenie w dobrej cenie to już nie mam więcej pytań:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nad morzem bylam raz w zyciu i my wystarczy ;) wybieram zdecydowanie gory,hmm... moze dlatego, ze mieszkam w gorach, hehe ! najchetniej do wedrowek wybieram tatry i karkonosze. Apropo Karkonoszy, ten hotel o ktorym napisal oleander56 jest w karkonoszach, moja mam tam pracuje ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jest teraz zima, więc jest sezon. Dzisiaj budząc się i widząc -20 stopni i słońce to aż mi się zachciało ruszyć na narty..
W lecie z kolei wole nad morze, czy jakąkolwiek wodę.. taką już mam naturę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja wybieram zawsze wode. plaza, cieply piasek, drink z palemka to sa moje klimaty!! normalnie ciezko pracuje wiec nie chce mi sie jeszcze wysilek fizyczny podczas [url=http://www.solegro.pl/]urlopu[/url] wykonywac.. ale bez obaw, uprawiam regularnie sport, nie myslcie sobie, ze ejstem jakas gruba beka ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ciężki wybór....
Chyba góry, bo tam można chodzić i nie ma nudy, ale nic nie przebije zachodu słońca nad morzem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="fantazja."]Chyba góry, bo tam można chodzić i nie ma nudy,[/quote] I już Cię bardzo lubię, za to podejście. A z wielką chęcią gdzieś bym sobie pojechał w góry, tak na tydzień i dzień w dzień chodził po nich :) Gór zimą nie lubię, może dlatego, że nie lubię jeździć na nartach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Balaganiaz, masz rację, ja też zimy nie lubię dlatego, że nie umiem jeździć na nartach.
Wolę pojechać latem w góry, przynajmniej można połazić, po wspinać się na góry. Chodzić szlakami, oglądać jaka przyroda potrafi być niezwykła. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Też nie umiem jeździć na nartach ale zimą w góry można jeździć żeby chodzić po szlakach a nie tylko na nartostrady ;-)

[b]Bąbelek, Bałaganiarz[/b] to SLOT forumowy robimy latem lub wiosną w Górach?? :-D

[b]Fantazja[/b] z tym zachodem słońca to się tak trochę nie zgodzę bo w górach też jest piękny i niebo też jest pomarańczowe.. Nad morzem blask Ci się odbija od tafli wody i dlatego masz taki piękny i fascynujący efekt.
W górach ten efekt też można osiągnąć nad jakimś jeziorem więc wszystko jest możliwe.

W górach przy zachodzie to jest fascynujące jak słońce się chowa za szczytami i potem masz szczyty na tle pomarańczowego nieba.. Oczywiście, że zachwyca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Może to kwestia tego, że jestem z rejonu, gdzie góruje woda.. więc mimo wszystko uwielbiam morze.
Zabawne jest to, że nienawidzę opalenizny (a jak się latem, nad morzem, urywać przed słońcem? :D) ale uwielbiam spacerować, bądź chociaż leżeć i nic nie robić - nad morzem.
Może i nie jestem najlepszą pływaczką, ale wodę kocham. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Juggler"] [b]Fantazja[/b] z tym zachodem słońca to się tak trochę nie zgodzę bo w górach też jest piękny i niebo też jest pomarańczowe.. Nad morzem blask Ci się odbija od tafli wody i dlatego masz taki piękny i fascynujący efekt.
W górach ten efekt też można osiągnąć nad jakimś jeziorem więc wszystko jest możliwe. [/quote]
Każdy ma swoje zdanie. ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ale słuchajcie, każdemu podoba się co innego:) i każdy ma prawo do własnego zdania. Skoro Fantazja woli morzę, ja nie mam nic przeciwko.

Ja bardziej wolę góry w Polsce, ale będąc za granicą np. w Turcji czy Tunezji to znacznie wolę posiedzieć i poopalać się nad morzem:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi