Skocz do zawartości
izaubisoft

Postać Michaela Jacksona w grze. Wasze opinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Pytam Was, bo niedawno wyszła na konsole [font=Times New Roman]XBOX 360 oraz PlayStation3 gra muzyczna Michael Jackson: The Experience.[/font]
[font=Times New Roman][size=120]Jest to gra, która daje możliwość wcielenia się w postać Króla Popu aby tańczyć bądź śpiewać do jego najlepszych utworów.[/size][/font]
[font=Times New Roman][/font]
[font=Times New Roman][size=120]Ciekawi mnie, co sądzicie na temat wykorzystania wizerunku wykonawcy muzycznego w grze?[/size][/font]
[font=Times New Roman][size=120]A może Wy macie swojego Idola w którego chętnie wcielilibyście się za pośrednictwem konsoli? [/size][/font]
[font=Times New Roman][size=120]Czekam na Wasze opinie.[/size][/font]
[font=Times New Roman][size=120]Pozdrawiam[/size][/font]
[font=Times New Roman][size=120]Iza[/size][/font]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Producenci gier zawsze uwielbiali przyciągać do swoich nie zawsze dobrych produkcji kultowe postacie by lepiej sprzedać produkt.
Od sław w Fifie po Beatelsów kończąc na M.J.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FOX"]Producenci gier zawsze uwielbiali przyciągać do swoich nie zawsze dobrych produkcji kultowe postacie by lepiej sprzedać produkt.
Od sław w Fifie po Beatelsów kończąc na M.J.[/quote]

A wiesz, że Michael Jackson osobiście konsultował pierwsze etapy powstawania tej gry?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Temat stary, ale chyba można spokojnie odświeżyć. Generalnie nie mam nic przeciwko umieszczaniu sław w grach komputerowych. Wiadomo, chodzi o pieniądze, jednak osoby sławne wyrazić na to zgodę i zapewne tak też się dzieje.[quote="izaubisoft"]A wiesz, że Michael Jackson osobiście konsultował pierwsze etapy powstawania tej gry?[/quote] tym bardziej nie widzę przeciw wskazań.
Sama jednak nie kupiłabym żadnej gry tylko dlatego, że jest w niej 'umieszczony' mój idol. Fanką gier nie jestem, więc też nie chciałabym aby ktoś konkretny się w takowej grze pojawił, bo prawdopodobnie i tak bym w nią nie grała.

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mi bardzo podobał sie dubbing P.M. Thomas-a w Vice City i Samuela L. Jacksona w San Andreas... dodatkowy klimat który doskonale działał. Tak samo w Ojcu Chrzestnym prawdziwi aktorzy podkładali głosy pod postacie w grze... oprócz jednego jak dobrze kojarzę.
Ma to swój smaczek. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi