Skocz do zawartości
Regi

Opowieści ze Scypiona - Zuo, mhrok i duuuużo wódki

Rekomendowane odpowiedzi

[i]Opowiadanie to nie ma na celu urazić kogokolwiek. Wszelkie podobieństwo do autentycznych użytkowników jest przypadkowe... Ta, jasne...[/i]

[size=100][b]Spis treści[/b][/size]
[url=http://scypion.pl/viewtopic.php?f=192&t=9539#p129736]Prolog[/url]
[url=http://scypion.pl/viewtopic.php?f=192&t=9539#p129755]Rozdział I[/url]
[url=http://scypion.pl/viewtopic.php?f=192&t=9539&start=20#p129790]Rozdział II[/url]
[url=http://scypion.pl/viewtopic.php?f=192&t=9539&start=20#p129827]Rozdział III[/url]
[url=http://scypion.pl/viewtopic.php?f=192&t=9539&start=40#p129857]Rozdział IV[/url]
[url=http://scypion.pl/viewtopic.php?f=192&t=9539&start=60#p129941]Rozdział V[/url]
[url=http://scypion.pl/viewtopic.php?f=192&t=9539&start=60#p130010]Rozdział VI[/url]
[url=http://scypion.pl/viewtopic.php?f=192&t=9539&start=60#p130207]Rozdział VII[/url]
[url=http://scypion.pl/viewtopic.php?f=192&t=9539&start=60#p141730]Rozdział VIII[/url]
[url=http://scypion.pl/viewtopic.php?f=192&t=9539&start=60#p141858]Rozdział IX[/url]
[url=http://scypion.pl/viewtopic.php?f=192&t=9539&start=80#p148578]Rozdział X[/url]
[url=http://scypion.pl/viewtopic.php?f=192&t=9539&start=80#p148600]Rozdział XI[/url]
[size=150][b]Prolog[/b] [/size]

Było sobie kiedyś wspaniałe królestwo Scypion. Wszyscy tu zdawali się był szczęśliwi. Jednak coś poszło nie tak. Pewien mężny rycerz, czarnoksiężnik, kowal, druid, elf i iluzjonista o imieniu madrav, odkrył mroczną tajemnicę królestwa i nie mógł pozwolić na taką niesprawiedliwość. Razem z grupką oddanych fanów wszczął bunt. Nastąpił mroczny okres dla Scypiona. Wielu zginęło, po wielu nie pozostał ślad. Dzięki mężnej królowej Niedotykalnej, mędrcowi yodkowi i wiernym poddanym udało się stłumić bunt. Jednak większość spiskowców uciekła i zaszyła się w ciemnych norach, zbierając siły do ponownego uderzenia. Ale nie tylko oni knuli przeciwko Scypionowi. Mhroczne Bractwo Wiecznie Zbanowanych, Potępionych, Wygnanych lub Zapomnianych (w skrócie MBWZPWlZ) również stwierdziło iż już czas działać. Nad Scypionem zawisły czarne chmury.

Ciąg dalszy nastąpi... Chyba, że stracę zapał to nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a gdzie cos o mnie :(??

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Regi"]Pojawiasz się w 1 rozdziale ;)[/quote] jako chłop o strasznie krótkim imieniu Ojapierdolewszystkococycate :P

"No knowledge can save you,

And no magic will save you.

For you will end up in Fenrir's belly,

While heaven and earth will burn

in Surt's unholy fire."

? Doom of Odin

It comes on Ragnarök

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A Ty jako chłop o imieniu Ojapierdoleuzywammegapedalskiejprzegladarki

Scypion Alvaro No.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Regi"]Pojawiasz się w 1 rozdziale ;)[/quote] no to dawaj kolejny :p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b][color=#000033]Regi[/color][/b], no to dawaj
jedz z koksem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ej, czekam na więcej! ;D

[i]'Szaleństwo nie jest niedorzeczne: otóż im bardziej szalone, tym bardziej logiczne, tym bardziej wyrafinowane, tym bardziej wymowne, tym bardziej olśniewające.'[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="noname"]A Ty jako chłop o imieniu Ojapierdoleuzywammegapedalskiejprzegladarki[/quote] Różowy chłopcze ;>

in Surt's unholy fire."

? Doom of Odin

It comes on Ragnarök

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tum du du dum.... Dobra nie chce mi się do północy czekać bo jeszcze matmę muszę odrobić ;) Nie, Niedotykalna, nie dostaniesz! xD
[center][b]Rozdział 1[/b][/center]

Królowa Niedotykalna przechadzała się po holu pałacu Przedstaw Się, rozmawiając z rycerzem.
- Już nie wiem co mam robić, sir Hajmdalu. Królestwo chyli się ku upadkowi. Nikt nas nie lubi.
- Cóż to słyszę? Dama w potrzebie! Służę pomocą Lady Untouchable! - wrzasnął.
- Eee... No dobra. Sir Hajmdalu, powierzam ci misję najwyższej wagi.
- Pani wybaczy, że się wtrącam ale czyż warto frasować się problemami królestwa? Wszak to obowiązek króla!
- Widzisz, problem w tym... - powiedziała Niedotykalna i uchyliła pobliskie drzwi, które, jak się okazało, prowadziły do Sali tronowej. Ich oczom ukazał się król Magical, siedzący na bogato zrobionym tronie i żonglujący pomidorami.

[i]Ale i tak kókórydzę wolę!
Wszytkie dópy będą moje? [/i]
- podśpiewywał. Niedotykalna pośpiesznie zamknęła drzwi.

- Jak widzisz wszystko spoczywa na mojej głowie. Dobrze, ale do rzeczy. Od powodzenia twojej misji zależy los całego Scypiona. Musisz...
- Szanowna dama raczy mi wybaczyć - powiedział Hajmdal - ale nie mogę pojąć jak szanowna dama raczy z nim wytrzymać.
- Och ujdzie, jestem silna, nie to co te poprzednie?
- Poprzednie?
- Taa? jestem piątą du... znaczy się żoną króla Magicala. Nie wiedziałeś?
- A co się stało z poprzednimi czterema?
- A no powariowały tak, że trzeba je było w wieżach pozamykać i smoki poustawiać na straży. Jednak, jak już mówiłam, powierzam ci misję wielkiej wa...
- O kurwa! - wrzasnął uradowany Hajmdal ? Księżniczki w wieżach. I smoki! NARESZCIE! - powiedział i wybiegł z pałacu krzycząc jak opętany.
- Cudownie... - westchnęła Niedotykalna.

Na najwyższym piętrze opuszczonej wieży, mieszczącej się wśród ośnieżonych szczytów Hydepark Hills, madrav spoglądał przez okno myśląc intensywnie. Jego wierrny sługa, ubrany w fioletowe spodnie, z ogromym zielonym irokezem siedział na skrzyni nieopodal. Na schodach rozległy się kroki.

Weszło dwóch typów, z którymi na pewno nikt nie chcialby się spotkać w ciemnej uliczce.
- Wzywałeś nas panie? - odezwał się ten niższy o imieniu Stark.
- Tak. Mam zadanie dla ciebie i tidusa.
Towarzysz Starka, przestał się na chwilę bawić strużką śliny i popatrzył tępo na plecy madrava.
- Jak zapewne wiecie... - podjął madrav - nasza mała gromadka nie ma co nawet myśleć o podbiciu Scypiona. Potrzebujemy sojuszników. Potężnych sojuszników...
- Jaką więc masz dla nas misję? ? spytał się Stark.
-Ważną.
-Aha... A konkretniej?
- Musicie udać się do trolli. Wszak rozumiecie się z nimi znakomicie. Musicie ich przekonać, by się do nas przyłączyli. Zrozumieliście?
- Tak jest - odparł Stark.
- Bueueue - potwierdził tidus.
-Wspaniale. A teraz idźcie i pamiętajcie - mamy mało czasu.
Stark i tidus wyszli z komntaty i udali się schodami w dół. Madrav odczekał chwilę i odwrócił się do sługi. Patrzyli tak na siebie przez chwilę, aż w końcu przywódca rebeliantów przemówił:
- Yakubie... zrób mi loda.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Za to my czekamy do północy z ocenami. Cierpliwości.

Scypion Alvaro No.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Regi"]- O kurwa! ? wrzasnął uradowany Hajmdal ? Księżniczki w wieżach. I smoki! NARESZCIE! ? powiedział i wybiegł z pałacu krzycząc jak opętany. [/quote] Hahaha :D

Dobre te niektóre kwestie :P
Jak się rozkręcisz, to będzie można temat przenieść do "Fotostory" (przy okazji będę musiała pomyśleć nad zmianą nazwy... ;p)

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Niedotykalna"](przy okazji będę musiała pomyśleć nad zmianą nazwy... ;p)[/quote] Opowieści innej treści ;D

A co do części I... Madź się dostała zacna rola, a Fifi jak zawsze poleciał na cycki, ale Yakub, ach Jego to podziwiam! Ach i mnie tu nie ma, dzięki Ci!

[i]'Szaleństwo nie jest niedorzeczne: otóż im bardziej szalone, tym bardziej logiczne, tym bardziej wyrafinowane, tym bardziej wymowne, tym bardziej olśniewające.'[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="hateful"]Ach i mnie tu nie ma, dzięki Ci![/quote] Jeszcze! :P Nie martw się, Regi z pewnością nadrobi zaległości :D

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Regi"]- Yakubie... zrób mi loda.[/quote] Już myślałem, żę Ty tu jakieś dewiacje wprowadzasz, ale przecież nową maszynkę do logoód kupiliśmy ostatnio...
[quote="MagicalFire"]a gdzie cos o mnie[/quote] Zawsze chces zby wszędzie było coś o Tobie. A jak jest coś o Tobie, ale nie po Twojej myśli, to wielka awantura. Btw. daj pomidora!

I pytanie: łers maj biczes?!

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hahaha ;d Dzięki ;p. Świetna rola ;P. Nareszcie !!!

in Surt's unholy fire."

? Doom of Odin

It comes on Ragnarök

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Regi"]Rozdział 2 wrzucę jeszcze dzisiaj ;)[/quote] Go go!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Regi"]Rozdział 2 wrzucę jeszcze dzisiaj ;)[/quote] no to czekam [quote="Yakub"] A jak jest coś o Tobie, ale nie po Twojej myśli, to wielka awantura. Btw. daj pomidora! [/quote] o co ci gościu chodzi przecież czy ja cos mówię ze jest nie tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]
[center]Rozdział 2[/center]
[/b]

Król Magical spacerował po korytarzach mhrocznego lochu podśpiewując radośnie jakąś bzdurną piosenkę. Więźniowie wtórowali mu zgranym chórem. To oni nauczyli go tej przyśpiewki.

[i]Szókam nióni, szókam dzióni dzisiaj na bounce
Gites lans, wie to dobże karzda z was
Z telewizora mnie słoneczko trohę znasz
Ja jestem Magical złoto, chajs, lans i bounce
Ja znam Borysa Szyca i znam Krzyśka Ibisza
Pódziana i Majdana, Adasia Małysza
Znam Dodę elektrodę, znam Wojewudzkiego
Morzesz mnie dzisiaj mieć, więc nie zmarnój tego.[/i]

- Panowie ? zwrócił się do najbliższej celi ? mam głópie wrarzenie, rze się zgóbiłem.
- I masz rację? ?królu? ? odparł więzień, którego twarz była skryta w cieniu.
- Dlaczego ómieściłeś to słufko w? czekaj jak się to nazywa?
- Nawias, ?panie?.
- No i znowu zrobiłeś ten trick z tym no? zawiasem!
- Taki żarcik z mojej strony.
- Hahahaha genialny! Jak się nazwyasz więźniu?
- Me miano to Karol Strasburger.
- O ja cię! ? stwierdził Magical ? Moim więźniem jest sam Karol Strasburger! O ja! Hcę aótograf!
- Żartowałem ? odparł więzień i zachicotał.
- Osz ty szyderco! Ale moment? skądś znam ten głos. O nie! Paris Hilton!
- Nie?
- No to nie! Łaski bez!
Więźień wyszedł z zacienionego kąta celi. Światło oślepiająco odbijało się od jego szpanerskich okularów.
- O cześć FOX ? powiedział Magical.
- O widzę, że nadal mnie pamiętasz? - odparł FOX.
- Oczyfiście! Kopę lat! Ale i tak mnie lóbią bardziej nirz ciebie!
- Ta, możliwe. Jednak ja mam coś, czego ty nigdy nie będziesz miał ? powiedział FOX i uśmiechnął się nikczemnie.
- Ha! Pszejżałem cię! Ty coś knujesz! Gadaj co to takiego. Albo ban! ? Magical próbował udawać groźnego, co nie bardzo mu wychodziło. No już szybciutko!
- Hehe?. Magical ty głupcze! Nie wiesz z kim zadzierasz! Ja? Ja znam? ORTOGRAFIĘ!
- NIEEE!
- TAAAK!

- Dobra ? podjął Magical po chwili, oddychając ciężko ? Wypuszczę cię, ale nie rup mi kszyfty.
Król podszedł do jednej z dźwigni umieszczonych na ścianie i pociągnął. Drzwi do pobliskiej celi otwarły się z hukiem. Wybiegł z niej jakiś wariat w kaftanie bezpieczeństwa, który nie przeszkodził mu jednak wykonać potrójnego salta z podwójną śrubą przez lewe ramię.
- Buehehehe! Wolny! Nareszcie blehehehe ? stwierdził świeżo uwolniony więzień i zniknął za rogiem. Jeszcze długo jego wrzaski niosły się po całym lochu.
- Uff? Ortografia nie zagrozi mi już nigdy więcej! ? powiedział Magical
- ?Królu?, jeśli mogę coś zasugerować? - zaczął FOX.
- Śmiało FOX!
- Pomyliłeś dźwignie, ?panie?.
- Jak to?! Ja się nigdy nie mylę! A tak wogule to kto to był?
- Oszołom.
- Zaówarzyłem. A jak się zwie?
- No, Oszołom, nowy jakiś.
- Dobra nie gadam z tobą bo jakiś głópi jesteś.
- ?Panie? zdaje mi się, że miałeś mnie uwolnić?
- Broń borze! Hcesz mnie wykiwać, już ja wiem swoje! I przestań się popisywać tymi cieniasami!
- Uje się nie kreskuje! - powiedział FOX uśmiechając się okrutnie.
- Nie, nie! Przestań! Jurz, jurz cię wypuszczam. ? powiedział Magical i pociągnął za dźwignię. Tym razem właściwą. Drzwi do celi FOXA otworzyły się powoli.
- Do zobaczenia ?panie? ? powiedział FOX i oddalił się korytarzem zostawiając króla w stanie ogromnego szoku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Regi, za piosenkę Cię ubóstwiam.. Za całą resztę... W sumie też ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi