Skocz do zawartości
kasik

Naleśniki

Rekomendowane odpowiedzi

Lubicie? Z czym je jecie?
Zdarza wam się zjeść naleśniki na śniadanie czy tylko na obiad?

[color=blue][b] (...) liczymy że niegłupie poglądy też są zaraźliwe. " (się kuźwa przeliczyłam ;] ) [/b][/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja osobiście jadłem na kolacje u Ciebie nawet :D
Ale z reguły na obiad.

Umiem się zachować

Gadam też z sensem

Inteligencją

Nie dam się zbić z panteonu

Trudno co robić, że kilka złych mam nawyków

Nie żyłem pod kloszem więc wiem co to błoto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie zdarzyło mi się zjeść na śniadanie, chociaż nie wykluczam takiej możliwości.
Najbardziej lubię jeść je z pieczarkami i żółtym serem, dżemem bądź cukrem. Raz jadłam ze szpinakiem i również bardzo mi smakowały.
Ogólnie naleśnikom mówię TAK!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hmm... Naleśniki... Za dzieciaka to się tego jadło dużo, nie powiem, że nie :D
Teraz... Jak na stołówce są to zjem, jak nie ma to nie zjem. Czasem wezmę i zrobię ciasto, przeważnie jak dziewczynie robię śniadanie. Wg mnie najlepsze są z pieczarkami, polane keczupem. Dobry jest też farsz mięsno-warzywny (i ketchup do tego). Osobiście jakoś nie przepadam za naleśnikami na słodko... O ile z owocami i śmietaną bitą ujdą, o tyle z dżemem i cukrem już nie.

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja lubię jeść naleśniki. Prawie każde, a najbardziej smakują z serem i ananasem, także z czekolada :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lubie naleśniki.
Najbardziej smakują mi z białym serem.
Co prawda zdarza się, że zjem z ananasami czy innymi owocami.

:-P

[center][img]http://i51.tinypic.com/282ntc1.png[/img][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uwielbiam naleśniki z gotowaną, mieloną wołowiną wymieszaną z ogromną ilością smażonej cebuli, pieczarek i papryki.
Do tego obowiązkowo naleśnik polany sosem czosnkowym ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Po prowansalsku ? Nie słyszałem nigdy.
Chętnie spróbuje.
Edytowane przez Gość

[center][img]http://i51.tinypic.com/282ntc1.png[/img][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam!
Ale tylko na słodko. Mogą być z serem, ewentualnie z jakimiś owocami jeszcze: brzoskwinia, ananas, banan... Gdy są "doprawione" bitą śmietaną i polane czekoladą - niczego więcej do szczęścia mi nie trzeba :D

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Niedotykalna"]Gdy są "doprawione" bitą śmietaną i polane czekoladą - niczego więcej do szczęścia mi nie trzeba :D [/quote] Oooo i lody w środku placka :oops:
Hmmm niebo w gębie ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ale wymyśliłyście :D To do gofrów pasuje :D

[color=blue][b] (...) liczymy że niegłupie poglądy też są zaraźliwe. " (się kuźwa przeliczyłam ;] ) [/b][/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lubię i jadam, a czy na śniadanie, czy obiad, czy kolację, to już zależy od tego, co i kiedy komu się chce robić.
Z czym jadam? Najczęściej z dżemem lub powidłami, czasem też z jabłkami, czy serkiem. A na to wszystko jakaś taka smaczna polewa ; )

[i]'Szaleństwo nie jest niedorzeczne: otóż im bardziej szalone, tym bardziej logiczne, tym bardziej wyrafinowane, tym bardziej wymowne, tym bardziej olśniewające.'[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uwielbiam naleśniki :) Najbardziej takie z dżemem owocowym bądź z serem, czasem dobre także tak na sucho :) Ale strasznie zapychają (przynajmniej mnie)

Miłość to jak cicha piosenka grająca w naszym sercu, jeśli się w nią słuchasz -usłyszysz i ją zrozumiesz ,,,

Nawet kiedy jest Ci źle nie trac w wiary, że prawdziwa miłość gdzieś na Ciebie czeka ,,,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lubię naleśniki i to bardzo, ale rzadko je jadam, z tego powodu, że takie jak robię są strasznie słodkie i kaloryczne, że na baaardzo długo odechciewa się jedzenia naleśników.
Tak po mojemu: naleśnik z serem i owocami w środku (najlepsze wychodzą z mieszanki granata i innych owoców) położony na dużej ilości śmietany z cukrem, polany syropem klonowym, na to bita śmietana i rodzynki :D Żyć nie umierać! :D

[b]Piszę poprawnie po polsku![/b]

Edit. O ile słownik w telefonie sam czegoś nie poprawi po swojemu :P

[img]http://koszatniczka.org/images/signatures/20480348124bbf92c6ca8e9.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Naleśniki po turecku (naleśnik z kebabem) Naleśniki Chińskie (z ryżem , sosem słodko kwaśnym i mięsem) i po włosku , nie pamiętam z czym ale są często lepsze od naleśników na słodko.

[img]http://fc01.deviantart.net/fs70/i/2011/181/b/f/nyan_cat_by_dinkelion-d3kjd2j.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uwielbiaaaam naleśniki. Najlepsze z powidłami węgierskimi (śliwkowe) mm... Pycha. Jem najczęściej na obiad lub taką wczesną kolację. :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lubić tam lubię w sumie . A z czym jem ?
Z parówką, dżemem, serem białym, serem żółtym . Oczywiście nie naraz w jednym o.O
Ale tak na obiad, aby się najeść to nie, wolę coś normalnego .

[b].: Nie ważne co robisz . Ważne jak to robisz :.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Pychotka. Uwielbiam nalesniki i to bardzo. Najczesciej lubie wlasnie z serkiem ze smietanka , cynamonem i cukrem .
Lubie tez wersje z jablkami smazonymi.
Ale chyba najbardziej pasuja mi smakowo nalesniki z bakaliami z czekolada i adwocatem . Na wierzchu polane roztopiona czekolada z odrobina alkoholu . Sa to tzw.plonace nalesniki.
Jadam je na obiad , albo na specjalne okazje w tej plonacej oprawie. Sa super. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wolę omlety ;P lub naleśniki amerykańskie (te grubsze) ;D

[img]http://img248.imageshack.us/img248/8810/beznazwyke.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bardzo lubię, chociaż jem stosunkowo rzadko. Zawsze na obiad, nigdy na śniadanie, ale nie ukrywam że jak zostanę panią w swojej juz kuchni będę je przyrządzała i na śniadanie.
W domu jem z cukrem lub dżemem, w ulubionej naleśnikarni zamawiam zazwyczaj z pieczarkami, kurczakiem, serem i jakimś pysznym sosem. Uwielbiam je!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Wlasnie zajadam sie jeszcze cieplutkimi nalesnikami
z nadzieniem z jablek wlasnorecznie przesmazonych.
Moge je jesc i jesc. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
naleśniki z dżemem truskawkowym (własnej roboty) z bitą śmietaną i wiórkami czekoladowymi na górze. To wszystko można udekorować gorącą czekoladą a w zasadzie to talerz.
Pyszne są również ze szpinakiem.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi