Skocz do zawartości
Niedotykalna

Parę informacji na temat grup (VIP i SPONSORZY)

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

jak zapewne zauważyliście, zrobiłam małe porządki w grupie VIP. Na razie 5 osób zostało z niej usuniętych*. Zasady przyjmowania do grupy nie ulegają zmianie ? to my decydujemy o tym, kto zasługuje na członkostwo, dostrzegamy osoby wyróżniające się, wykazujące inicjatywą i zaangażowaniem.
Utrzymanie się w tej grupie nie będzie już takie łatwe, jak do tej pory. VIP powinien być aktywny, udzielać się na forum i pomagać w jego ulepszaniu. Tę grupę mają stanowić osoby ożywiające Scypiona, będące jego wizytówką. Brak aktywności przez miesiąc skutkuje usunięciem z grupy. Jeżeli natomiast aktywność będzie znikoma i takowa będzie się utrzymywała przez dłuższy czas, również rozważymy ?degradację?.

Chciałabym, aby VIPy pełniły na forum istotną funkcję. To w ich dziale administracja będzie pisała o wszelkich propozycjach ulepszeń, które chcielibyśmy wprowadzić i członkowie tej grupy będą mieli swój udział w podejmowaniu ważnych dla forum decyzji: awanse, degradacje i różne innowacje. To oni jako pierwsi będą dowiadywać się o zmianach oraz naszych pomysłach i, co więcej, będą mogli tym zmianom zapobiegać, jeżeli idea się nie spodoba. Wiadomo, że administracja nie jest nieomylna, toteż chciałabym mieć po swojej stronie grupę rzeczowych, znających forum osób, których zdanie będzie dla nas istotne.

Grupa .PRO zmieniła nazwę na SPONSORZY, jednocześnie usunięto z niej wszystkich użytkowników. Ulegają zmianie zasady przyjmowania do tej grupy i utrzymania się w niej. Członkostwo nie będzie stałe, a tymczasowe, i będzie zależne od wysokości dotacji. Dokładne wartości już wkrótce ustalimy i podamy do wiadomości wraz z regulaminem dla obu tych grup (który wymaga uaktualnienia).

[size=9]* Jeżeli ktoś uważa, że został z grupy VIP usunięty niesłusznie, może się ze mną skontaktować. Domyślam się, że część z Was mogła gdzieś wyjechać i nie mieć dostępu do Internetu, aczkolwiek porządki musiały zostać przeprowadzone już teraz, a ja nie miałam czasu, by czekać na wyjaśnienia, poza tym, musiałam potraktować wszystkich sprawiedliwie.[/size]

:)

Na razie temat ma być jedynie informacją, więc wyłączyłam możliwość wypowiadania się w nim; wszelkie wątpliwości możecie wyrażać [url=http://www.scypion.pl/topics2/8939.htm]TUTAJ[/url].
Edytowane przez Gość

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Madziu fajnie że jest grupa którą chcecie przeciągnąć część użytkowników na stałe, jednak forum ma już trochę lat i na przestrzeni lat zmienia się tylko ilość użytkowników w bazie danych, aktywność jest dalej ta sama jak nie mniejsza.
Brak określonych zasad na vip-a bardziej demotywuje bo przyjmujecie na zasadzie "ciebie lubimy to dostaniesz vip-a a ciebie nie to spadaj"

Chętnie bym wpłacił na cele forum koło 100 zł ale zastanawiam się czy to nie będą pieniądze przelane w powietrze, ale podoba mi się pomysł joemonstera że jak wpłace 70 zł to dostaje firmową koszulkę i konto mailowe. część kasy idzie na serwer a część jest zwracana jako prezent i to o wiele bardziej zachęca ;)
Jak ktoś założy scypionową koszulkę to zainteresuje tym każdą następną osobę która taką koszulkę zobaczy.

[img]http://img27.imageshack.us/img27/1005/zn95yg.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b][color=#FFFFFF]Muttley[/color][/b], ja powiedziałem ze jak bede miał kase to i projekt to gadzety bada
kasy nie biore dla siebie

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Muttley"]Brak określonych zasad na vip-a bardziej demotywuje bo przyjmujecie na zasadzie "ciebie lubimy to dostaniesz vip-a a ciebie nie to spadaj" [/quote] Nie mogę ustalić sztywnych zasad, którymi będziemy się kierować podczas przyjmowania nowych członków do grup. Granica w postaci liczby napisanych postów to za mało. Ktoś napisze 500 bezsensownych, a ktoś inny 200 całkiem mądrych.
Tak jak wspomniałam, grupę VIP stanowią osoby, które pomagają w ulepszaniu serwisu, wnoszą coś na to forum i nie są to jedynie cyferki w liczniku postów.
Zresztą, członkostwo w tej grupie to nie jest tylko moje "widzimisię", pozostałe VIPy również podejmują decyzję. Poza tym, ja raczej staram się być obiektywna. Zdaję sobie sprawę z tego, że są osoby, które może i sympatii nie wzbudzają, ale są cennymi użytkownikami, których opinia może czasem pomóc i wiele wnieść do dyskusji.

W tym tygodniu pojawi się temat dotyczący grup i członkostwa, muszę tylko dopracować parę rzeczy.
[quote="Muttley"]Chętnie bym wpłacił na cele forum koło 100 zł ale zastanawiam się czy to nie będą pieniądze przelane w powietrze, ale podoba mi się pomysł joemonstera że jak wpłace 70 zł to dostaje firmową koszulkę i konto mailowe. część kasy idzie na serwer a część jest zwracana jako prezent i to o wiele bardziej zachęca ;)
Jak ktoś założy scypionową koszulkę to zainteresuje tym każdą następną osobę która taką koszulkę zobaczy.[/quote]
Mnie też się podoba pomysł z koszulkami. Po pierwsze: zachęca potencjalnych donatorów. Po drugie: osoba, która taką koszulkę założy, jest żywą reklamą forum.
No, nad tymi gadżetami trzeba będzie pomyśleć z pewnością. Dogadam sprawę z MF'em i ruszymy z tym w końcu. Chciałam czekać na matiasa, bo ma nam pomóc w tworzeniu nowego stylu, ale koniec miesiąca to chyba zbyt odległy termin...

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
w dniu dzisiejszym zrobiłem małe czystki w grupie vip
od dnia dzisiejszego każdy na szanse na vipa
jedyne wymaganie aktywność

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]w dniu dzisiejszym zrobiłem małe czystki w grupie vip [/quote] LOL
a uzasadnij dlaczego wyjebałeś z tej grupy najbardziej aktywne osoby? :lol:

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

http://www.martajarmula.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
za mała aktywność
zwiekszcze ja to bedzie takie same głosowanie jak w przypadki unnych
kandydatów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja bym proponował jeszcze czystki w administracji, głównie usunięcie MFa i sprowadzenie go do poziomu zwykłego użytkownika ponieważ jest to osoba która nic nie robi, nie reprezentuje sobą niczego co mogło by być przydatne dla forum i najzwyczajniej w świecie nie potrafi zająć się organizacją, to wstyd mieć takiego administratora. Gratuluję kolejnej idiotycznej decyzji, teraz na pewno zmobilizuje to użytkowników... w szczególności że odebrałeś vipa osobom które więcej wniosły na forum niż ty i są wartościowymi userami którzy reprezentują poziom w pisaniu o jakim możesz tylko pomarzyć... :omg: Powinieneś dać sobie spokój zarządzaniem czymkolwiek bo czego się nie dotkniesz, to spierdolisz...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="matra"]a uzasadnij dlaczego wyjebałeś z tej grupy najbardziej aktywne osoby?[/quote][quote="MagicalFire"]za mała aktywność[/quote]To jaka to musi być aktywność ? :D
[quote="MagicalFire"]zwiekszcze ja to bedzie takie same głosowanie jak w przypadki unnych
kandydatów[/quote]
Innych tzn. których ? :D
[quote="Zielony34"](...)jest to osoba która nic nie robi, nie reprezentuje sobą niczego co mogło by być przydatne dla forum(...)[/quote]Nie zapominaj, że on...szaszta kasą to jemu wszystko wolno :D

"[i]Why do you have to be like others?[/i]" ( www.youtube.com/watch?v=Ect56804xfA )

Szukasz graczy do grania w MultiPlayer? Zajrzyj tu: [color=#008000]http://scypion.pl/viewtopic.php?f=58&t=14655[/color] !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]w dniu dzisiejszym zrobiłem małe czystki w grupie vip [/quote] :/ Wyrzuciłeś z grupy VIP tych, którzy włożyli sporo czasu i trudu w rozwój forum....
matra, młoda, Zielony34...nie zasłużli na taki los. [quote="MagicalFire"]za mała aktywność [/quote] Myślałam, że Vipy to Ci z userów u których liczy się JAKOŚĆ a nie ilość.... :omg:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zerwa ilość równa się zerowa jakość [b][color=#ffcc00]yodek[/color][/b], do ciebie a Aillin nie mam nic bo wchodzicie na forum i jako tako jesteście aktywni [b][color=#FFFFFF]Zielony34[/color][/b], zaraz ciebie wywale ale całkiem z forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="yodek"]szaszta kasą to jemu wszystko wolno[/quote] Otóż to... Niestety, tylko po to jest tu jeszcze potrzebny bo i tak niczym się zająć nie potrafi. Jest jak duże, rozkapryszone i niewychowane dziecko które tupie nóżką i niszczy wszystko co nie dzieje się wedle jego uznania, chociaż miało by to być nawet sprzeczne z logiką ale ciężko jest pojąć logikę 3-4 letniego dziecka jakim jest w tej kwestii MF.
[quote="extasy"]Myślałam, że Vipy to Ci z userów u których liczy się JAKOŚĆ a nie ilość[/quote] Tak kiedyś było, niestety, pewnej osobie w postaci MFa w dupie się poprzewracało. Jak ludzie dawali propozycję rozwoju i reklamacji forum to nic sensownego powiedzieć nie potrafił ale później sam temat zdublował i chciał aby myśleć za niego, bo sam od siebie nic dać nie potrafi, tylko żeby inni na niego robili. Padały różne propozycje ale oczywiście wszystko spełzło na niczym bo MAMY NIEUDOLNEGO ADMINISTRATORA KTÓRY NIC NIE ROBI. Jak sama widzisz, konsekwencje są takie że ludzie potracili VIPy, ja na ten przykład za udowadnianie głupoty MFowi który nie lubi jak się mu analfabetyzm udowadnia, oraz za docinanie tym fanatykom religijnym którym sam napisał że są trollami i ma ich dosyć... Absurdów można było by na pęczki znaleźć ale nie o tym temat. VIPy od dawna za mordę forum trzymały, forum jest w stanie śmierci naturalnej od dawna i właściwie tylko osoby które miały, i te którym pozostały VIPy, jeszcze tu zaglądają i cały czas myślą nad czymś i przychodzą pisać. Żal mi tego forum i tych ludzi, mam ogromy sentyment ale już mnie męczy niańczenie tak dużego dziecka jakim jestMF i prowadzenie go za rączkę wszędzie. Jakiś czas temu jeszcze mi dupe lizał żebym go poparł i to był mój błąd, dałem mu kredyt zaufania którego nie potrafił spłacić odpowiednim traktowaniem ludzi. Dla mnie jest to ktoś na poziomie foxa. Przykre jak ktoś kto pierdolił tyle razy głupoty że mu zależy na forum, dokłada ogromną cegłę do budowy pieca, w którym to forum spłonie... MF, powinieneś po stopach całować niektóre osoby bo bez nich nie miał byś tego co masz i nie stworzył byś tak zajebistego forum.

Poza tym, regulamin sobie przeczytaj, cenzura została zdjęta w pewnym stopniu więc strzeliłeś kulą w płot synku... [; Twierdzisz że nie wchodzę na forum? to sobie popatrz jak często się loguję i jak aktywny bywam. Bywam aktywniejszy od ciebie... :omg: :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
uuuuch, się porobiło...
A może na browar się umówimy wszyscy jak tu "som" i na wesoło pogadamy, hę?

Eksperymentuje i testuję, jakąś mądrą sentencję później umieszczę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]Zielony34, zaraz ciebie wywale ale całkiem z forum[/quote]No cóż, chciałbym napisać to samo co "przed chwilą" on napisał, ale wiem że to nie ma sensu :>

"[i]Why do you have to be like others?[/i]" ( www.youtube.com/watch?v=Ect56804xfA )

Szukasz graczy do grania w MultiPlayer? Zajrzyj tu: [color=#008000]http://scypion.pl/viewtopic.php?f=58&t=14655[/color] !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]zerwa ilość równa się zerowa jakość [b][color=#ffcc00]yodek[/color][/b], do ciebie a Aillin nie mam nic bo wchodzicie na forum i jako tako jesteście aktywni [b][color=#FFFFFF]Zielony34[/color][/b], zaraz ciebie wywale ale całkiem z forum[/quote] Zasadniczo jestem nowy więc możecie mnie zbanować, wywalić itp ale...
Tak sobie w moim małym móżdżku myślę,z e obecność na forum itp zabiegi nie powinny być obowiązkowe!
Im forum ciekawsze tym częściej się zagląda na nie.
Ja np na moje samochodowe zaglądam jak tylko nadarzy sie okazja, nawet jesli nic nie piszę!
Ale w końcu nie samymi samochodami człek żyje (czy aby?:P)

Panowie, spokoju trochę i może jakiś bro z tytułu piątku?

Miłego i nie dajcie się zwariować.
Pozdrawiam
Semmitar

Eksperymentuje i testuję, jakąś mądrą sentencję później umieszczę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
haha, pojebało Cię [;
tyle Ci pomogłam, i nie tylko ja, bo kurwa jeszcze chociażby [b]matra[/b]. wysuwałyśmy pomysły, robiłam każdy konkurs za Ciebie.

dzięki za takie podziękowanie.
[quote="MagicalFire"]yodek, do ciebie a Aillin nie mam nic bo wchodzicie na forum[/quote] soryy moje ciasteczka kochane, ale sami powiedzcie- wchodzicie na forum i spamicie shoutbox, prawda?
fajną aktywność jest dla Ciebie MF ważna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="młoda"]soryy moje ciasteczka kochane, ale sami powiedzcie- wchodzicie na forum i spamicie shoutbox, prawda? [/quote] dokładnie, bo praktycznie nie ma co tutaj więcej robić.

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]zerwa ilość równa się zerowa jakość yodek, do ciebie a Aillin nie mam nic bo wchodzicie na forum i jako tako jesteście aktywni[/quote] wiesz co Ci powiem MF? ssij.
jebie mi ten vip po całości, ale takim tekstem pojechałeś grubo po bandzie, bo vipy zrobiły W CHUJ więcej niż ty kiedykolwiek - ty jedyne co potrafisz to wykładać hajs na forum, ale wiesz co? rola admina nie ogranicza się tylko do tego.
jak masz takie podejście to ja pieprzę twojego vipa i całe to twoje wymarłe forum.

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="młoda"]tyle Ci pomogłam, i nie tylko ja, bo kurwa jeszcze chociażby matra. wysuwałyśmy pomysły, robiłam każdy konkurs za Ciebie.

dzięki za takie podziękowanie.[/quote]
No cóż, on po prostu przestał (a może nigdy tego nie potrafił?) dostrzegać tego że to dzięki was forum JESZCZE żyło :> Przyznam nie tylko Tobie, że wielce mnie zdziwiła, ale też zarazem rozbawiła jego reakcja. Również popieram to co napisała matra - ja zrobiłem dużo mniej niż Ty młoda czy matra, a mimo to mam VIPa co nasuwa pytanie: JAKIMI MF KIERUJE SIĘ KRYTERIAMI I DLACZEGO NIE POZOSTAWIA TĄ ROLĘ NIEDOTYKALNEJ (tak jak to było wcześniej KURWA MAĆ ustalone)? Wcześniejszą adminką była młoda i matra, które robiły dokładnie to co teraz Niedotykalna. Ty zaś MF miałeś się zająć TYLKO TYLKO TYLKO sprawami TECHNICZNYMI!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
edit: Chyba zacznę robić to co Zielony34... :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
koniec z narzekaniami to nie dział FLAME

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kurde, nie zamykaj tematu, który ja założyłam.

Ludzie mają prawo wyrazić swoje opinie na temat działań, jakie podejmuje się na forum.
Nie wiem, dlaczego Asia i Marta zostały wywalone z grupy VIP, z pewnością one jako jedne z niewielu zasługują na to, by w tej grupie właśnie być.

Jeśli ich tam ma nie być, istnienie tej grupy jest bezcelowe. Tyle.

PS Za co inni dostali rangi? Extasy, bo to Twoja znajoma? Bardzo sympatyczna dziewczyna i widać, że w porządku, skoro na SB pisała, że sobie nie zasłużyła; nic do niej nie mam, ale rang nie przyznaje się ot tak. K4K, bo zrobił JEDNĄ grafikę? Aguś za to, że zaprosiła JEDNĄ osobę?

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
co do matry i młodej ja sie prości nie będę

http://www.scypion.pl/viewtopic.php?p=123742#123742 [code]wsadź sobie w dupę tego vipa, MF :mrgreen: i tak koniec końców zostałeś sam :mrgreen:[/code]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]co do matry i młodej ja sie prości nie będę[/quote] Kpisz?! Właśnie, że się prosiłeś. Wiesz o co? o to, żebyśmy utrzymywały jakoś to twoje forum. I nie unoś się honorem, bo go nie masz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...