Skocz do zawartości
syjon

jakich specyfików używaliście?

Rekomendowane odpowiedzi

Braliście jakieś substancje zakazane? Jakie wrażenia?
Mi najbardziej podobał się odlot po szałwi z dopalaczy. Szkoda że już jest nielegalna!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na razie próbowałam raz, ale z chęcią powtórzę. Mieszanka z rastashopu. The recidivist się nazywała - ale dlaczego to nie mam pojęcia ;p
Jakie wrażenia? Nigdy nie sądziłam, że coś takiego istnieje. Moja początkowa reakcja to 'ja już nie chcę, zabierzcie to ze mnie', ale po chwili było zajebiście. Czułam się jakbym wylądowała w innej galaktyce. Jeszcze kolega przyniósł taką muzę aka iDosy. Masakra. Ale wspominam miło i mam nadzieję, że jeszcze nieraz się z tym zetknę.

[color=#00FF80]Nie wiem, nie znam się, nie obchodzi mnie to.[/color] :woot:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ogółem To starałem się w większości wszystkiego spróbować , Ale najbardziej zadowolony z Amfetaminy co do Dopalaczy to to co oni sprzedają to jest masakra xD Ładne odloty po tym są ;] Pzdr ;]

http://www.youtube.com/watch?v=FKlEhI_kC0o

Odcięty od świata - Brak neta ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chcesz łatwy dopalacz zrobić ;)..
Wez coca-cole i popij 2-3 awiomarin [ten środek by nie rzygać w czasie podróży ]..
Odjazd gwarantowany .

Lub drugi sposób nie polecam bo zgona można zaliczyć :mrgreen: [stracić przytomność dla mniej kumatych ]..
Idzie się do apteki po syrop PINIO i pijemy do końca , jak się nie porzygasz lub przytomności nie stracisz będziesz miał odjazd :hyhy:

"Gdy się urodziłem ,Diabeł krzyknął kurw.. konkurencja .."

CHCESZ POGADAĆ PISZ !!

legrezz.pl

Anonymous

[b] Co się gapisz ?? Uważaj bo [u]Niedotykalna[/u] cię zje ....[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Poza CZYSTĄ marichuaną nie uznaję tego typu gówien. Nie umiecie się wprawić w świetny nastrój sami z siebie, tylko musicie sie wspomagać jakimiś gównami O.o ?

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A co , mają przedawkować witaminę c :mrgreen:
Marycha jest dobra na krótko lepsze LSD..

CHCESZ POGADAĆ PISZ !!

legrezz.pl

Anonymous

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="LEGREZZ"]Marycha jest dobra na krótko lepsze LSD..[/quote] Jak się ma gówno głowie, to pewnie ,że dobre [;
[quote="Yakub"]Poza CZYSTĄ marichuaną nie uznaję tego typu gówien.[/quote] A co, na holendrze jedziesz, czy sam hodujesz? Bo w inną wersję o czystym zielsku wybacz, nie uwierzę.

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

http://www.martajarmula.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Yakub, dokładnie, przyjęło się u większości, że muszę czegoś się napić, cos zjarać żeby sie, dobrze bawić, totalny bezsens

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Jak się ma gówno głowie, to pewnie ,że dobre [; [/quote] Nie oceniaj ludzi jak ich nie znasz ...

CHCESZ POGADAĆ PISZ !!

legrezz.pl

Anonymous

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A gdzież ja kogoś oceniłam personalnie? [; Stwierdziłam tylko fakt - LSD to ścierwo, ale trzeba mieć trochę oleju w głowie, żeby to wiedzieć i żadna w tym nowość...

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

http://www.martajarmula.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak samo żaden normalny człowiek nie tyka się dragów i dopalaczy , bo wiedza jakie są konsekwencję oraz jak łatwo przedawkować ...

I nie mów mi o oleju :-P Bo przypomina mi się fragment Potopu jak to Zagłoba by więcej mieć olełum w głowie łyka konopie ..

CHCESZ POGADAĆ PISZ !!

legrezz.pl

Anonymous

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Inna wersja jest nie możliwa. Nawet własne hodowanie, bo roślina, z której były nasiona mogła być czymś pędzona, by ją udoskonalić.

Do Holandii jeżdżę rzadko, ale jak jestem to się zaopatrzę. A tak to ktoś mi czasem przywiezie, jak poproszę. Jednak zdarza sie to rzadko. Nie jestem jakimś wielkim palaczem. Możę 3-4 razy w roku...

A na LSD, to Ty możesz sobie iść w wyborach głosować :D

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b][color=#FFFFFF]Yakub[/color][/b], to co kupujesz u dilera to nie jest Konopia / Marihuana... To jest tak zwany SQN... Nie będę się rozpisywał co to jest, jak to się hoduje, jak pali, jak działa. Jeśli ktoś jest zainteresowany to w necie poszuka o tym... I tak nawiasem, w Holandii też nie do końca jest tak że to jest ECO towarek... Zwykła naturalna konopia ma max 5% THC. SQN - standardowo 20% Cannabinowlów. A jak wiadomo Holender jest jeszcze lepszy... Więc pomyśl co w nim jest... Powiem Wam że Czeskie palenie jest dobre :D bardzo podobne do Holenderskiego xD

Nawiązując też do wcześniejszych postów - LSD... hee... Ja jakoś nie mam zamiaru ryzykować złapania zawiasa... I zresetowania całego łba. Ale jeśli ktoś lubi jak go krasnoludki gonią to oki... Jego wybór...

W odpowiedzi na temat...
Ja już troszkę się pokręciłem w tym, zaczynając od piwa, przez fajki, na zielsku i koksie kończąc... Żadnych fet, LSD, grzybów, hery itd...Tylko zielone i kox

[center][b]Forumowy napinacz pozdrawia wszystkich nie ogarniętych środkowym palcem :D [/center]
[/b]

DJ Kicken vs. MC-Q - Zombie (Cornail vs. Accee Remix)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tylko maryśka ;) a i raz się zdarzyło, że paliłam coś z tych sklepów z dopalaczami coś co wyglądało jak zielsko, ale nim nie było. Nie ciągnęło mnie nigdy do tych innych specyfików ;)

"You better lose yourself in the music, the moment

You own it, you better never let it go

You only get one shot, do not miss your chance to blow

This opportunity comes once in a lifetime, yo"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie używam żadnych środków odurzających, jakoś mnie to nie kręci :)

[color=#FFFFFF][size=6]W każdym normalnym człowieku tkwi szaleniec i próbuje wydostać się na zewnątrz. [/size][/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
raz kiedys trawe nie podobalo mi sie

[center][img]http://i.imgur.com/GzRoH.gif[/img][/center]

[color=#FF0000][size=6]Amor Patriae Nostra Lex.[/size][/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Trawa, Smartshop ale tylko na spróbowanie ;)

[img]http://img248.imageshack.us/img248/8810/beznazwyke.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dopalacze to gówno, ale próbowałem. Lubię czasem zapalić gibona, rzadko coś wciągam a osobiście nie polecam mefedronu bo ryje łeb, jest silnie uzależniający i można go łatwo przedawkować - ale faza niezapomniana :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Mialam kiedys super fajnego kolege, odlecial w zaswiaty Dlaczego? Bo kochal uzywac zakazane specyfiki ,
Tak eksperymentowal , ze zakombinowal sie na amen w pacierzu.
Wszystkim wmawial, ze wdycha Tabake , a to byly narkotyczne ziolka. Dramat i tragedia.
Nigdy nie probowalam , ani tez uzywalam zadnych ,,ziolek,,. To nie moja bajka i nie moja namietnosc .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czysta marihuana ;) nic wiecej ;)

[b][size=6][color=#00FF00]Nie mówię by mówić, pytam jeśli nie rozumiem,

I nigdy nie odbieraj życzliwości jako słabość,

Tu wciąż to samo samotność doskwiera ludziom,

Leczą ją wódą, a każdy dzień w mieście jest próbą,

I to tu dom mam, mam moje serce..[/color]
[/size]
[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
marichuana, haszysz, LSD, amfetamina... więcej nie eksperymentowałem... po tym co zobaczyłem jak miałem szefa który 20lat latała z pompkami i raczył się polską heroiną... dziękuję za wszystkie takie zabawki.
No może kiedyś gdzieś spróbował bym pejotl.... ale z tego co wiem dostępny jest w meksyku i stanach więc... nie będzie mi dane.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Czyli nikt Ci kitu jednym slowem nie sprzeda n/t temat.
Mowia ,ze czasami sprobowanie ,, czegos ,,w zyciu otwiera czlowiekowi swiadomosc
i pozwala zachowac zdrowy rozsadek.
Najgorsi sa Ci ktorzy ,,udaja,, ze to be ale cpaja byle co i byle jak. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi