Skocz do zawartości
Champion

Żużel

Rekomendowane odpowiedzi

Żużel to według mnie jeden z najbardziej (zaraz po piłce nożnej oraz siatkówce) popularnych sportów w naszym kraju. Na dzień dzisiejszy funkcjonują 3 ligi żużlowe w Polsce, które cieszą się opinią najlepszych na świecie. Sport ten nadal się rozwija, a co ważniejsze, staje się coraz to bardziej bezpieczny.

Ciekaw jestem, czy wśród tutejszych użytkowników znajdą się jacyś fani czarnego sportu? Jeśli tak, napiszcie komu kibicujecie, a co za tym idzie jakie barwy klubowe są dla Was najważniejsze. Kto jest waszym ulubieńcem żużlowych torów? Czy jest to najbardziej utytułowany zawodnik żużla w Polsce - Tomasz Gollob? A byc może do dziś wspominacie jazdę innych znakomitych rider'ów, którzy w znaczący sposób odcisnęli swój ślad na kartach historii speedway'a, jak np. Ole Olsen, Tony Rickardsson czy nasz jedyny jak dotąd Indywidualny Mistrz Świata - Jerzy Szczakiel?

Ja osobiście na żużel uczęszczam od roku 2003. Jako rodowity ostrowianin kibicuję drużynie ŻKS Ostrovia. I pomimo wielu problemów, z jakimi borykał się żużel w Ostrowie wierzę, że mój klub niebawem się odbuduje i szybko powróci w szeregi 1-ligowców. W kwestii zawodnika, cenię sobie każdego, który nie zamyka gazu na wirażu. Oczywiście odczuwam ogromną satysfakcję, kiedy rodowity Polak odnosi sukcesy na arenie międzynarodowej, to też pokładam spore nadzieje w Jarosławie Hampelu, który powraca do cyklu Grand Prix.

P.s Jeżeli nie interesuje Was żużel, również napiszcie o tym, uzasadniając dlaczego.

Zapraszam serdecznie do dyskusji!

Pozdrawiam, Champion.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zgadzam się z tobą.Ale nie lubię jak amatorzy jezdzą tylko dadzą kase żęby jezdzić i tak nie umie poprostu aż nie chce się oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Champion"]Żużel to według mnie jeden z najbardziej (zaraz po piłce nożnej oraz siatkówce) popularnych sportów w naszym kraju.[/quote] W Polsce żużel (według badań) jest najbardziej znanym sportem. Nawet nie piłka nożna ; )

Ja osobiście nie przepadam za sportami (za oglądaniem ich), ale jeżeli miałbym okazję znaleźć się na takim wyścigu, nie wzgardziłbym : )
[quote="Mysterius"]Zgadzam się z tobą.Ale nie lubię jak amatorzy jezdzą tylko dadzą kase żęby jezdzić i tak nie umie poprostu aż nie chce się oglądać.[/quote] matko...

Scypion Alvaro No.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lubię, nawet bardzo. Jeden z najlepszych sportów.
Chodzę, nawet często na wyścigi.

[size=1][color=#0099cc][b]Czy można kochać po to[/b], aby potem nienawidzić?[/color]

I rzucać [u]w siebie błoto[/u] wcześniej razem tydzień w tydzień.

Czy można kochać po to [color=#006699][b]aby potem nienawidzić[/b][/color]?...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lubię oglądać w TV od czasu do czasu oglądam na żywo . Super sport.

Wali mnie Twoja krytyka która mnie nie dotyka !Myślisz że mnie to rusza ? Boli ? I wzrusza ?Mam swoje zdanie więc uważaj na nie !!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Nom fajny sport :)
Jak nasz Gollob jeździ to ten sport jest jeszcze lepszy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
U nas w miejscowosci niestety nie ma toru, ale ja czasami ogladam transmisje na tvp sport. Ostatnio tez zaczalem obstawiac biegi i nawet niezle na tym wychodze...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi