Skocz do zawartości
Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors.
scigany

Sex analny ? Tak/Nie i dlaczego ?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktores z was przerabialo ten temat ? Jakie macie zdanie o sexie analnym ? Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
o masz dajcie spokoj kto to wogole wymyslil bez sens nigdy :)nie ma mowy jak oddaje kal boli a co tu mówiac o tamtym nie:) ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="scigany"]Czy ktores z was przerabialo ten temat ?[/quote] Niestety jestem prawiczkiem :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kawkens89 Oj biedaku :) Na co czekasz :)

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 28 Sierpień 07, 23:47[/i] ][/size]
Patrycja a wiesz ze sa dziewczyny ktore tylko tak uprawiaja sex? A teraz pytanie: Wiesz dlaczego tylko w ten sposob to robia ? Bo trzymaja dziewictwo dla meza. Oczywiscie sa tez takie ktore to lubia i czerpia z tego tyle samo przyjemnosci co z sexu klasycznego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Patrycja"]nie ma mowy jak odaje kal boli a co tu mówiac o tamtym nie:) [/quote] eh właśnie tez tak myslałam, boli i nigdy w zyciu, dopóki jeden chłopak pokazal mi że to może byc przyjemne. są dwie zasady: delikatnie i duzo nawilżacza no i chłopak musi umiec inaczej nic z tego. Wtedy nawet nie poczujesz jak on się znajdzie w środku. Poza tym najczulszy punkt u mężczyzny, tzw. prostata znajduje się w odbycie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Patrycja a wiesz ze sa dziewczyny ktore tylko tak uprawiaja sex? A teraz pytanie: Wiesz dlaczego tylko w ten sposob to robia ? Bo trzymaja dziewictwo dla meza. Oczywiscie sa tez takie ktore to lubia i czerpia z tego tyle samo przyjemnosci co z sexu klasycznego :)[/quote]no daj spokoj wole nie miec dziewictwa niz na anala :)wiem o tym chlopak mi mowil :aloha: :aloha:

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 29 Sierpień 07, 09:14[/i] ][/size] [quote="perle_noire"]umiec inaczej nic z tego[/quote]umie czy nie dziekuje zalatwiam sie 10 min a boli jak nic to co tu mowiac o tych dziewczynach co dla nich jest to normalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moja Madzia długo się obawiła ... jednak pod namowami swojego ukochanego (chodzi o mnie :-D ) zgodziła się , z tego co wiem na początku bołało ... potem poszło jak leci ... i było naprawdę fajnie ... napewno anal nie zastąpi orginału jakim jest wchodzenie w cipcię , ale może być jej doskonałym uzupełnieniem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ok, Anatomicznie rzecz ujmując pupa jest przystosowana do gorszych nadużyc niz anal, kwestia odczuwania go zalezy od zaufania do faceta i jego "umiejetnosci", tego czy zapanuje nad soba zeby nie przyszalec. Anal jak i orgazm pochwowy to cos czego trzeba sie nauczyc, to nie umiejetnosc nabyta. Pierwszy raz zwykle nie jest nadzwyczajnie miły, czasami nawet zraża, delikatny facet napewno zniweluje wszelakie niedogodnosci, po kilku razach przestaje bolec, po kilkunastu zaczynasz si etym cieszyc, a potem kto wie, czesto orgazm . Nie zrazajcie sie tak szybko, to fajna sprawa zarówno dla faceta jak i kobiety , tylko wszystko powoli :aloha:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zalezy od faceta , jesli ma dar przekonywania ^^ jest delikatny, i jak wspomniala kolerzanka wyzej zapanuje, to moze byc, a nawet z czasem jest 'przyjemny';) :-P Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="hard_lady88"]nie :) a dlaczego? prosta odpowiedz bo nie chcem miec rozprutego kapska ;][/quote] Ta wypowiedź mnie rozbawiła Hihi :mrgreen: Pioona :-) Nie uprawiałem seksu analnego i jakoś muszę przyznać nie ciągnie mnie do takiej opcji...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja osobiście bardzo lubię ten rodzaj sexu... :) Chociaż spróbowałam go w sumie niedawno i jak narazie z jednym partnerem... było bardzo miło i wcale nie bolało. Ale odpowiada mi tylko w jednej pozycji (tylko tak mogę się rozluźnić...) mianowicie leżąc na brzuszku...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kurcze, [b]Yana[/b], to dziewczyna która spróbowała i wie że ten rodzaj sexu może być przyjemny , gratulacje ponieważ reszta dziewczyn jest na NIE ponieważ poprostu obawia się spróbować . Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja także jestem prawiczkiem i jakoś nie ciągnie mnie do seksu analnego. Pupa nie po to została stworzona, żeby w nią wacek wchodził, a po to, żeby tamtędy coś wychodziło...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
w sumie ja też nie mam nic przeciwko seksowi analnemu ;-) ale spróbowanie takiego stosunku jeszcze przed nami, bo dopiero zaczęliśmy naszą przygodę z seksem, więc po co od razu wszystkiego próbować? :-)
ale chętnie zasmakuję ;-) :D hihihihihi :evil: :evil: :evil: :evil: zwłaszcza, że mam kochającego, wyrozumiałego, czułego i delikatnego partnera :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
próbowałam kilka razy (z jednym partnerem) i muszę szczerze przyznać, że po dłuższych że tak powiem "podejściach" staje się to coraz fajniejsze ;)
zależy także oczywiście od podejścia partnera, czy będzie potrafil być na tyle delikatny by Nas od razu przy pierwszej próbie nie zrazić ... z mojego FOXa byłam i jestem zadowolona ;)
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie testowalam jeszcze.....
prawde mowiac to srednio mi odpowiadalo nawet jak partner paluszek jeden mi tam wkladal....
ale kiedys na pewno sprobuje :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie probowalam, ale nie wykluczam, ze nie sprobuje w przyszlosci. Poki co nie odczuwam potrzeby wyprobowania tego rodzaju milosci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]czemu nie miałaś z kim ??[/quote] wiesz MF, jeśli już zaczyna człowiek uprawiać seks to nie musi wszystkiego od razu spróbować...bo potem przez następne lata będzie musiał się strasznie starać, żeby wymyśleć coś nowego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]zemu nie miałaś z kim ??[/quote] jesli to do mnie bylo

to odpowiedz jest dalej :mrgreen:

srednio mi sie palec spodobal wiec na razie nie chce....

ale kiedys pewni sprobuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi