Skocz do zawartości
Matrix

Patrice

Rekomendowane odpowiedzi

„Część mojego zespołu to nowi ludzie, moje brzmienie się zmienia – podobnie sposób w jaki pracuję i zaangażowani w to ludzie. Moje studio jest gotowe. Jestem w nowym punkcie startowym. Po raz pierwszy w moim życiu jestem w sytuacji kiedy mogę stwierdzić, że mam ustabilizowany zespół ludzi wokół mnie który pozwolił mi na zrelaksowane wydawnictwo DVD.”

Patrice - swobodnie mieszający ze sobą folk, reggae, soul i bluesa 26-letni wokalista, gitarzysta i kompozytor wkroczył z impetem na scenę muzyczną w 1999 roku ze swoim debiutanckim EP „Lions”. Miał wtedy zaledwie 18 lat.

Singiel zwrócił uwagę głeboką treścią tekstów oraz przebijającą przez niego świadomością społeczną, powodując skojarzenia z nieżyjącym ojcem Patrice (działaczem politycznym i poetą z Sierra Leone) oraz Bobem Marley’em – największymi inspiracjami artysty.

Teksty w zestawieniu z surową akustyczną produkcją znakomicie przedstawiły światu styl Patrice, będący wyróżniającą się fuzją tekstów, dźwięków oraz stylów.

independent.pl

Świetna muzyka relaksacyjna, bardzo dobre teksty, plus energiczny kawałek 'soulstorm', który stał się hitem w europie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi