Skocz do zawartości
aniia

"Nocny marek" czy "Ranny ptaszek" ?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
[b]Nocny marek[/b] to określenie człowieka, który lubi w nocy czytać, pracować, wychodzić na miasto, itd. Tak mówi się na ludzi którzy największa swoją aktywność przejawiają w nocy.

[b]Ranny ptaszek[/b] oznacza człowieka najaktywniejszego wcześnie rano, zwykle wstającego bardzo wcześnie rano. W przeciwieństwie do nocnych marków nie maja oni problemów ze wstawaniem rano.

No właśnie jak to jest z Wami?
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
OFF-TOPIC | Teraz widzę dlaczego była prośba o otwarcie tematu - brzydki ten błąd przy kliknięciu w linka: [quote]No route found for "GET /topics146/nocne-marki-vt1393.htm"[/quote] Wiedziałem, że ta "technologia" (zapomniałem jaki był skrót, chodzi o tworzenie adresu za slashem na podstawie nazwy tematu) to będzie zły pomysł :P Od zawsze byłem zwolennikiem starego systemu odnośników.

edit [-09-11]: Już wiem! Ten skrót to: SEO.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jestem dwu frontowa, bo raz śpię w nocy a raz w dzień, wiele zależy od wielu okoliczności :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rzeczywiście link nie działa, więc pozwolę sobie kontynuować temat. ;-) Zdecydowanie biję w wieczorny front, najlepiej mi wtedy pobudzić szare komórki do poziomu nad słowo "abstrakcyjny". Wszelkie najlepsze projekty (bez względu na dziedzinę) realizowałam późnym wieczorem do godzin porannych dnia następnego. Niestety, ciągle mam wrażenie, że gdy pracuję w nocy to czas jakby szybciej ucieka. Do tego to spanie do południa!!! Wstajesz i robi się wieczór! I pojawia się konflikt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote] realizowałam późnym wieczorem do godzin porannych dnia następnego[/quote] Mam tak samo a najlepsze pomysły, przychodzą mi w ... kiblu :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=8946]skoen[/url]"][post]192018[/post] Mam tak samo a najlepsze pomysły, przychodzą mi w ... kiblu [/quote] To nie jest takie pozbawione logiki. Może się okazać, że to jedyne miejsce, w którym człowiek ma możliwość chwilowej choćby refleksji. Wyluzowanie (jakkolwiek to brzmi) i skupienie wzbogacają kreatywność.
Mogłoby to też być możliwe podczas kąpieli w wannie. Ciepło rozluźnia. Pytanie, kto ma dzisiaj czas pucować się godzinami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Pytanie, kto ma dzisiaj czas pucować się godzinami.[/quote] Otóż to! A na te drugie, zawsze czas musi się znaleźć. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem wylacznie nocna istota.😔 Grasuje  w nocy,  cokolwiek pod tym okresleniem  chcemy zrozumiec. Noc tak naprawde, pozwala mi po prostu ,,myslec,, i tworzyc.😔

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też bardziej nocami jestem aktywny. Czym bliżej wieczoru tym energia i chęć działania mi wraca, nawet jak w dzień było kiepsko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi