Skocz do zawartości
devill13

co polecicie...?

Rekomendowane odpowiedzi

;-) Mysle , ze polecac mozna sporo roznych tytulow i autorow, ale
problem jednak tkwi w zainteresowaniach , ktore coby nie mowic to
kazdy z nas ma inne .
A moze i nawet bardzo odlegle. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moim zdaniem wszystko zależy od gustu :-) ja osobiście zawsze na zimowe wieczory zabieram się za jakieś sagi - trylogie bo jedna książka to za mało. Jak zacznę czytać to potem ciągle mi mało i mało. Od siebie mogę polecić uwielbiane przeze mnie i córkę książki Christopher-a Moore

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Odświeżam wątek, a co myślicie o książkach w których mozna rysować, takich dla dorosłych typu kolorowanki, czy inne, ja czasami bardzo lubię pobawić się twórczo w książce, zwłaszcza gdy jestem zbyt zmęczona by czytać, a bywa i tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Książki do rysowania to fajna sprawa przy okazji zmęczenia, jeśli ktoś lubi zabawy z kredkami. Osobiście wolę jednak poczytać chociaż kilkanaście minut. A odnośnie przewijającego się tematu książek fantasy wpadł mi w oko ostatnio fajny artykuł: http://www.czytamwszedzie.pl/inspirujemy/polska-mocarstwem-w-fantastycznych-swiatach/?utm_source=mybooks&utm_medium=click&utm_campaign=czytam%20blog
Zgadzam się z tym artykułem a Pilipiuka wprost uwielbiam i gorąco polecam. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Książki w które można "zaingerować" to super sprawa! Ostatnio maltretuję "Brulion Gier i Zabaw" - Bardzo przyjemna retrospekcja do szkolnej ławy - polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja teraz czytam Anatomię skandalu, taki trochę ala dramat sądowy, głównie akcja dzieje się n a sali sądowej + retorspekcje i różne punkty widzenia. Dobrze się czyta, to z takich ksiażek co to mozna się zagapić i nie wysiasc na przystanku, bo tak wciąga ;) sporo ksiazek zamowilam na ministerstwie ksiazki, bo maja tam teraz wyprzedaze do 70%, a ja jak juz zamaiwam cos w internecie, to zazwyczaj hurtem, z nowszych tez dobralam, np. Kobieta w oknie, nie wiem czy bedzie to dobre, ale ostatnio mam fazę na tego typu literaturę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ostatnio zamówiłam "Idealną dziewczynę" Carrie Blake, również we wspomnianej wyżej księgarni internetowej Ministerstwo Książki, wszystko przebiegło sprawnie ;) a książkę już mogę polecić bo dziś skończyłam czytać. Jest to ciekawa propozycja dla osób, które lubią Thrillery ze wątkami erotycznymi. Jest to lekki thriller, a erotyka jest przyjemnie wplątana. Bardzo miło się czyta i trzeba przyznać, że książka zaskakuje, elektryzuje :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hehe, też kupuję na ministerstwie. Odkryłam niedawno i przebudził się mój patriotyzm lokalny, bo to księgarnia z Łodzi. Ostatnio czytam samą fantastykę, ale mam ochotę się trochę oderwać i może spróbuję z tą Waszą "idealną dziewczyną". Szukam też innych kryminalno - thrillerowo - romansowych pozycji, jeśli ktoś mógłby polecić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=Lady_Ka post_id=200429 time=1520609792 user_id=9884]Ostatnio zamówiłam "Idealną dziewczynę" Carrie Blake[/quote] Koleżanka mi ją w weekend polecała, jako lepszą od Greya w klimacie lekko erotycznym, ale z ciekawą fabułą, niebanalną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja czytam instrukcję obsługi długopisu szesnastokolorowego. Ciekawie napisane i wartka akcja. Wciągnąłem się i brzask mnie zastanie przy lekturze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Nowy car" Stevena Lee Meyersa. Jest to biografia Putina. Od narodzin po współczesne czasy. Książka napisana lekkim językiem. Dużo różnych spraw można sobie przypomnieć np: Kursk, zabicie Politkowskiej, Litwinienki, wojna w Czeczenii, zajęcie Krymu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi