Skocz do zawartości
Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors.
Brzoskwinka

Uzaleznienie?? Chyba raczej nawyk...

Rekomendowane odpowiedzi

[quote="Outsider"]ranne wstawanie tak 6 rano :)[/quote] [i]Jak, to robisz? Ja biję sie z myślami codziennie. Budzik nudzi o 6, a ja i tak wstaję koło 7:P[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Outsider"]ranne wstawanie tak 6 rano [/quote] Podziwiam :aniolek2:
Ja gniję średnio do 14 :aloha:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
uzależnienie od:
- kompa
- komórki
- mp4
- House'a (;])
- przyjaciół
- lodów
- muzyki
- fików
- Pratchett'a
- wody mineralnej
- czekolady pitnej
- fajek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściwie to tylko jedno:
Kawa z mlekiem, koniecznie bez cukru! Bez tego smaku nie potrafię normalnie zacząć dnia -.-
tylko bez niej nie da się żyć w moim przypadku :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mycie rąk (kilka/kilkanaście razy dziennie) ;-) nie mogę się opanować :-P hehe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="martika"]Ja tylko od kawy jestem uzależniona, ale wydaje mi się, że to akurat zdrowy nawyk :)[/quote] Czy kawa taka zdrowa jest? Nic w dużych ilościach nie jest zdrowe.

Moim uzależnieniem jest też kawa, guma do żucia [jeśli jestem w sklepie to nie potrafię nie kupić jej], ostatnio Tiger [wiem to jest niezdrowe], internet [chociaż nie jestem pewna], muzyka, płatki kukurydziane [ale staram się je ograniczać].

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Od kompa to też chyba troszkę uzależniona jestem, z napojów to nie mogę oprzeć się pepsi, a jeśli chodzi o kawę to pisząc zdrowa miałam na myśli astrę, bo jak pisałam zawiera antyutleniacze i nie powoduje wzrostu poziomu cholesterolu, no i jest dla żołądka łagodna :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="martika"]a jeśli chodzi o kawę to pisząc zdrowa miałam na myśli astrę, bo jak pisałam zawiera antyutleniacze i nie powoduje wzrostu poziomu cholesterolu, no i jest dla żołądka łagodna :)[/quote] No chyba, że tak. :mrgreen: Jak smakuje ta kawa? Czy podobnie jak taka zwykła?

Moim uzależnieniem jest też chyba makijaż. Nie potrafię teraz wyjść z domu bez niego [kredka, fluid albo puder, tusz do rzęs, pomadka]. No i jeszcze malowanie paznokci, zawsze mam pomalowane. :mrgreen:
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
moje ??
-muzyka
-filmy Zwłaszcza komedie
-zwierzaki (opieka nad nimi)
-net
-komp (chociaż jestem laikiem)
-piesze wędrówki :cokolwiektojest:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="rebellious angel"] No chyba, że tak. :mrgreen: Jak smakuje ta kawa? Czy podobnie jak taka zwykła?
[/quote]
Tak, Astra smakuje podobnie, a nawet jeszcze lepiej, bo jest bardzo aromatyczna, no i też ma pełną zawartość kofeiny, świetnie pobudza poza tym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Muszę spróbować, myślę, że chyba warto, bo jak mówisz jest zdrowsza od zwykłej kawy. ; )
Nie wspomniałam jeszcze o facetach- oni też są moim uzależnieniem. ; ]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="martika"][quote="rebellious angel"] No chyba, że tak. :mrgreen: Jak smakuje ta kawa? Czy podobnie jak taka zwykła?
[/quote]
Tak, Astra smakuje podobnie, a nawet jeszcze lepiej, bo jest bardzo aromatyczna, no i też ma pełną zawartość kofeiny, świetnie pobudza poza tym.[/quote]

Mnie bardzo smakuje, i cenie sobie ja za zalety niekodrazniace.I tak sie przyzwyczailam ze w sumie pije tylko taka kawke.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przyzwyczajenie do porannej kawy, bez której nie rozbudziłbym się i nie utrzymałbym się na nogach, po tych 5, czy 6 godzinach snu. Kofeina w innej postaci (Tiger i tigeropodobne), która utrzymuje mnie na nogach w ciągu dnia. Silne niestety już, uzależnienie od papierosów. Alkohol do pewnego stopnia (4 z 7 objawów, co miałoby już oznaczać alkoholizm, ale to bzdura). Politoksykomania bez środka wiodącego (a właściwie ze środkiem wiodącym zmieniającym się co jakiś czas). W stanie uspokojenia. No i do pewnego stopnia internet. Ale byłbym w stanie żyć bez niego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kabri90"]Mycie rąk (kilka/kilkanaście razy dziennie) ;-) nie mogę się opanować :-P hehe[/quote] :) A moze to po prostu obsesja?
A moze nawet i dziwactwo?
Nie ma sie co smiac , bo przyznam szczerze ze to troche przsada. :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
moim uzaleznieniem so moje psy bardzo je kocham i nie wyobrazam sobie bez nich zycia acz kolwiek bardzi im sie spodobało dlugie glaskanie i zaczeło mnie to nei pokoic okazało sie ze maja jakac chorobe skury pomocy zaczerpnolem z tąd : http://vetpassion.pl/ nawet zwierzeta maja uzalznienia a okazło sie co innego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi