Skocz do zawartości
Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors.

Rekomendowane odpowiedzi

:) To miales calkiem sporo przykrych przezyc . Chyba tez bym zareagowala podobnie. Jestem bardzo wyczulona na agresje i krzywde wobec ludzi i zwierzat.
Zgadzam sie z Toba Elvarado, ze nasze prawo jest ulomne i kalekie pod kazdym wzgledem , ale trudno sobie wyobrazic jego brak.
A zwyrodnialcow jest cale mrowie. Katuja i morduja ludzi , a co to dla nich ,,jakis ,, bezbronny zwierzaczek kot czy pies.
Istna masakra. Ale niestety taka jest rzeczywistosc. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
moja siostra znalazla malutka, przerazona kotke z rozprutym brzuszkiem lezaca pod hipermarketem, zabrala ja do weterynarza i po dlugiej rekonwalescencji kotka wrocila do zdrowia, mimo ze jej stan byl krytyczny.
Kulka(bo tak dalismy tej biedulce na imie) mieszka ze mna juz 4 lata, wciąż kazdy nawet niewielki halas powoduje ze kotka ucieka i sie chowa. dopiero ostatnimi czasy zaczela mi ufac, przychodzi do mnie, lasi sie i mruczy,chce zeby ja czesac, no i chce sie bawic : )
w kotach niesamowite jest to ze kazdy ma swoj charakter,swoje zwyczaje, kazdy jest inny i wyjatkowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) To prawda, ze kazdy kot jest zupelnie inny . Moja przyjaciolka ma 2 koty dachowce i wlasnie u nich widac roznice charakterologiczne i to bardzo. Jeden spokojny i pieszczoch , a drugi nawet nie chce dac sie poglaskaci ciagle prycha z wiecznego niezadowolenia. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
My z narzeczonym mamy kota Zbyszka. Ma 2 lata. Nie lubi innych kotow, chcialam wziac 2 do kolekcji ale szkoda mi bylo jak moj cierpi z tego powodu i musialam oddac. Zbysio jest kotem wychodzacym, w nocy hasa a w dzien spi. Kupujemy mu od poczatku karmy z wyzszej polki i jest zadowolony. Nie wyobrazam sobie zeby ktoregos dnia nie wrocil. Dodam ze mieszkamy w bloku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kotki wole od psów, nie trzeba ich wyprowadzać 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi