Skocz do zawartości
Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors.

Rekomendowane odpowiedzi

Macie te zwierzatka?
Ile?
Lubicie?

Kotów nie mam, bo uważam że są fałszywe :mrgreen:
Ogólnie ich nie lubię ich za bardzo.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam swojego Lwa :D Dachowiec o nietypowym umaszczeniu i długości futra - przypomina Norweskiego Leśnego. Wstawię jakieś zdjęcie później.

Polubiłem drania :D Świetnie się dogadujemy i powiem szczerze że kot może dorównywać wiernością psu i oczywiście jak chce to potrafi się czegoś nauczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam kotkę i to moje ulubione zwierzęta. Podobno potrafia widzieć duchy. Moja kicia ma 10 lat i jest persem. A druga kicia jest ragdoll'em .Moje obydwie księżniczki sa kochane i zawsze potrafią mnie pocieszyć i uspkoić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hmm, zawsze chciałam mieć kota.. ale rodzice wolą psy.
uwielbiam słuchać, jak kot mruczy. to tak uspokaja. ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie mam kota i nie przepadam za nimi , wydaja mi sie nudne :-P

wole psy , sa pełne życie , wesołe i można sie z nimi duzo fajniej bawic niz z kotami :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie lubie kotów koty są fałszywe :D
bez urazy dla MATIASA :D
jakoś nie przepadam no ale jak są malutkie to są całkiem fajne :P jak bym miala malutkiedgo który nie rośnie to bym mogła mieć :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lubie i nawet mam w posiadaniu kociczke - dachowca, zwie sie Chester :D Zapodem moze fotke pozniej. Sp. dziadek oswoil ja i tak jest z nami do tej pory. Czesto poluje i musze przyznac, ze nie jest to ciekawy widok, jak sie ktos natchnie na rozpatroszonego kreta/ptaka xD Niestety jest to kocica (jak to one) dosc lekkich obyczajow i w piekny o to sposob dorobila sie wlasnie 3 cudownych malych kociakow ^^ Teraz nie wiem co z nimi zrobic...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie lubie kotów, o wiele bardziej wolę psy.
Ale mam 6 kotów. Lubie je, bo moje - przywiazałam sie do nich bardzo i nie wyobrazam sobie teraz życia bez nich.
Mam je ze względu na to, ze nie mam sumienia przejśc obojętnie koło jakiegoś bezdomnego, biednego kota. Jak przejde obojętnie to chyba póxniej do końca zycia bym miała wyrzuty sumienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Miałem kiedyś dwa koty :-) Całkiem miłe zwierzątka, te mruczenie :D Ale, jak niektórzy z Was bardziej lubię psy ;-) Są bardziej żywe :-)
[quote="Ania333"]Nie lubie kotów[/quote] [quote="Ania333"]Ale mam 6 kotów. Lubie je[/quote] To się kupy nie trzyma :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Matrix"]To się kupy nie trzyma [/quote] Powiem prosciej - lubie tylko moje koty :P
A za obcymi nie przepadam, ale mimo to jak spotkam na ulicy biednego, głodnego, bezdomnego kota to go przygarne do siebie, bo mi sie zrobi jego szkoda (bardzo w sobie tego nie lubie - za bardzo żałuje zwierzęta).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie mam i nie miałam kota, zapewne nie bede miała.

aczkolwiek małe kotki są fajne :mrgreen: moja kuznka ma takiego małego szaleńca :P
ale jak są duze to tylko jedzą i śpią :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Zielony34"]Mam swojego Lwa :D[/quote] boski drań :mrgreen:
koty miałam w domu od urodzenia. zawsze były to dachowce, dwa ostatnie - persiczka i egzotyk - kastrowane pupilki siedzące w domu, żeby nie skończyły jak poprzednicy - kradzione/zabijane. ale i tak trzeba było je rok po roku jeden po drugim uśpić - nerki.

obecnie mam psa i kot już nie wchodzi w rolę, mimo, że moja jest raczej łagodnie nastawiona. tak czy siak mam sentyment ogromny do tych zwierząt, są wspaniałe. niezależne bestie, które można obłaskawić jedynie kiedy same na to pozwolą. ale ile ciepła potrafi dać kocie mruczące ciałko, ten tylko wie, kto ma takie w domu (:
i na pewno kiedyś będę miała asta i kota pod jednym dachem - wspaniała rzecz

mój śp egzotyk :mrgreen:
[img]http://i53.photobucket.com/albums/g42/matra_/kicia2.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Kiri"]Macie te zwierzatka?
Ile?
Lubicie? [/quote]
bardzo lubię koty. Mój kotek niestety przepadł. Przeprowadzka - zagubił się w nowym miejscu. W sumie nie dziwię mu się bo miał pod starym domem las, który ciągnie się na ok 50km, swoje ścieżki, tereny a w nowym miejscu zobaczył miasto. Masa samochodów, same ulice, ludzie, psy, hałas jak cholera. Zagubił się.

Świetny był, rządził całą dzielnicą, wszystkie psy i koty się go bały - naprawdę. Nie jedna osoba mi to mówiła i nie jedna osoba widziała jak pies przed nim uciekał (:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Koty lubię najbardziej ze wszystkich zwierząt. Nie umiem obok żadnego przejść obojętnie. A swoje zawsze 'wymęczę'. Mam dwa, choć czasem jest ich i 8. Najmilsze są takie małe rzecz jasna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja kotów nie lubie niecierpie :P

To chyba jedyne zwierze za którym nie przepadam takie milusinskie.

do kota mojego sąsiada strzelałam z wiatrówki ale cóż ma szczęscie że mam strita i od tej pory go nie widze u mnie na ogrodzie :evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam kocura, dachowiec 2 letni :)
Koty zawsze były ze mną obecne w domu. Zwykle to kotki były, teraz pierwsze co kocurek ;) Uwilebiam te futrzaki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mam jedną kotkę a raczej to nie moja .
wnerwi mnie łażeniem po meblach.
została przygarnięta
jako jedyne zwierzę kotów nie potrafię do końca rozgryźć
nie lubie kotów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie miałam, nie mam i raczej mieć nie będę.
Nie przepadam za kotami.
No i właśnie ich sierść mnie uczula ;/
Jednak, kiedy widzę jakiegoś małego kotka, bezdomnego, głodnego... nie potrafię przejść obojętnie. Zazwyczaj wracam później w to miejsce z jakimś jedzeniem dla niego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uwielbiam koty, ale nie mam neistety bo mama ma alergię na nie.
To prawda, że są fałszywe, ale na ich szacunek i zaufanie trzeba sobie zasłużyć, a psu dasz kawałek kiełbasy i już twój. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="pesca"]a psu dasz kawałek kiełbasy i już twój. ;)[/quote] Nie tylko Twój, ale już Cię zdradza ; ). I nawet okraść Cię da.
Dlatego wole koty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="butterfly"]Nie tylko Twój, ale już Cię zdradza ; ). I nawet okraść Cię da.[/quote] Nawet otruć... Tak jak to załatwili moje psy w mojej wiosce, chyba 10 psów tak załatwili. Moje na szczęście są całe :)

Wracajac do kotów. Mój kocur pobudził swoje zmysły... upolował 2 gołębie. A nigdy bym sie po nim nie spodziewała... Teraz to znalazł sobie legowisko w moich ciuchach.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Kiri"]Macie te zwierzatka?
Ile?
Lubicie?

Kotów nie mam, bo uważam że są fałszywe :mrgreen:
Ogólnie ich nie lubię ich za bardzo.[/quote]
mam i to 4 :-P
zależy ,lubie takie malutkie ,jak dają sie przytulać :P
a tak ogółem to tez uważam ,ze są fałszywe :P

Udostępnij tę odpowiedź