Skocz do zawartości
Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors.
EmDżi

Ulubiona reprezentacja...

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie....macie jakąś ulubioną reprezentację w piłce nożnej?? Oczywiście oprócz Polski ;-)

Osobiście to...kocham Francję ;-)....Wierzyłam w nich, wierzę i będę wierzyć ;)) Skład się trochę zmienił....ale sentyment do drużyny pozostał :) Viva La France ;)))
Ah...kocham les bleus ;)
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oczywiście, że Hiszpania. Ich styl gry jest zawsze pasjonujący. Liga hiszpańska jest najciekawsza na świecie, gra tam wielu zawodników, których bardzo lubię i w ogóle mam jeszcze 1000 powodów, żeby ich lubić :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oczywiście Polska, ale niestety kibicowanie im krótko trwa :/

Zawsze lubiłam drużyny z Półwyspu Iberyjskiego: Portugalię i Hiszpanię. Portugaliiteraz coś jednak brakuje - coś, phi, kogoś! Luisa Figo, mojej miłości lat nastoletnich :-) Hiszpania za to gra bardzo żywiołową piłkę, są fair i po prostu aż chce im się kibicować. Zasłużenie wygrali Euro2008, z resztą pierwszy raz od dłuższego czasu, bo jak zwykle wcześniej zachwycali, ale wyjeżdzali z niczym.

Na Euro spodobała mi się też Turcja - grali zaskakująco dobrze, zwłaszcza w ostatnich minutach meczu :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Odkopie trochę temat bo zbliżają się Mistrzostwa Świata w RPA ;) .
Moim ulubionym zespołem jest Anglia i Hiszpania .
Anglia ponieważ 99% zawodników znam z ligi Angielskiej ,Hiszpania ponieważ świetnie grają w piłkę :aloha: i mają świetnych graczy np. Fabregasa ,Puyola ,Torresa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ulubiona? Hmm... Chyba Włochy, a jak nie to Holandia. Ale na tegorocznych mistrzostwach zdecydowanymi faworytami są tak jak u usera up, Hiszpania i Anglia. Może być ciekawie ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oczywiście, że Niemcy (pokazują klasę na mistrzostwach, wiedziałam, że dojdą daleko ;3 ) Brazylia i Hiszpania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uwielbiam Hiszpanię, Brazylię i Holandię. Niemcy są dobrzy, ale nie przepadam za ich reprezentacją i w ogóle narodem. :p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie licząc Polski to co mistrzostwa w późniejszej fazie to kibicuję komu innemu, ale jak bym musiał wybrać to chyba Brazylia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moja ulubiona reprezentacja to Anglia - uwielbiam ligę angielską i dlatego zawsze kibicuję na mistrzostwach Anglii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oprócz Polski.

Argentyna. Leo Messi, Di Maria, Aguero, Mascherano, Lavezzi, Higuain. Są poukładani taktycznie, jak europejczycy, a grają z finezją południowoamerykańską. Pamiętam jeszcze czasy Batistuty, jak miałem jego koszulkę i kibicowałem na MŚ.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja teraz kibicuje tez Hiszpanom, chociaz maja aktualnie slabszy okres. Mam nadzieje ze typy beda dobre dla Hiszpani i Polski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi