Skocz do zawartości
Demon

Czym się interesujecie? Wasze hobby

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio zlapałam zajawkę na paintballa :D kumpel który już jakiś czas w tym siedzi pokazał mi co i jak i wpadłam po uszy szczerze mówiąć :D teraz tylko zbierać kasę i można kupować swoją pierwszą maskę :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj trochę tych zainteresowań mam:
historia
czytanie książek
grywam sobie czasami rowineż w gry komputerowe, chociaż nie mam tyle czasu na granie co w przeszłóści tak więc jeśli coś sobie włączam to jest to jakaś krótka gierka, w którą można sobie pograć online 😉Na przykład logiczne.  Zapisałam się również ostatnio na siłownię chociaz zapału wiele nie mam. Nie chce mi sie ćwiczyć ale chyba będę bo widzę dobre efekty w moim wyglądzie 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja ostatnio zacząłem się interesować modelarstwem. Trafiłem na stronę www.rchubiq.pl gdzie jest duży wybór różnych modeli RC. Fajna zabawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja osrtatnio cały czas dłubię w samochodach. mam w planach zrobić kurs na diagnostę samochodowego, widziałem takie kursy koło mnie w oes kraków. muszę jeszcze na razie poczekać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja uwielbiam sport.. Kiedys gralam w tenisa ale teraz mam kontuzje nogi wiec wykupilam pakiet tenisa z upc https://www.upc.pl/lp/tenis-premium/ i ogladam w domu, w lato planuje wrocic do gry :D Na chwile obecna ksiazki telewizja i karty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ains, możesz mi powiedzieć coś więcej o tym ośrodku oes??? jestem z krakowa i chciałem zrobić zawodowy kurs diagnosty a przeprowadziłem się tu pół roku temu i nie ogarniam jeszcze tego gdzie warto. ew naisz na pw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam bardzo wiele zainteresowań:
biegam jeżdżę na rowerze
zbieram znaczki ( chociaż przyznam,że nie jestem takim pasjonatem jak bywałem w przeszłósci)
Interesuję się również spotrami ekstremalnymi. W zeszłym roku na przykład skoczyłem ze spadochronem co polecam każdemu kto ma odrobinę czasu i kasy ( jest to pewien koszt jednak nie żałuję). W tym roku jak będzie czas to postaram się zrobić kurs skakania samodzielnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, pora odświeżyć temat 🙂

Czym się interesuję?

- Religią (ale w internecie staram się nie rozmawiać na takie tematy)

- Turystyką (a zwłaszcza robieniem zdjęć w czasie wycieczek; lubię takie wychwytywanie detali, choć akurat zazwyczaj pstrykam fotki tym, co mam pod ręką, i fotki nie wychodzą wybitne)

- Webmasteringiem (tworzeniem, optymalizacją i zarabianiem na stworzonych przez siebie stronach www)

- Nowymi technologiami (tak z grubsza, zazwyczaj nie wchodzę w detale, po prostu lubię śledzić trendy)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, hogan napisał:

O cholerka! Ale maszyna! 😲

No masz czym się pochwalić.

Dziękuję 🙂 , tu oprócz kompletowania sporo zabawy było/jest w dostosowywaniu do swoich potrzeb, nie jestem elektronikiem ale sporo potrafię zrobić - np. 3 element od góry sam robiłem, bo pod to nikt nie produkował, a taki zamysł był zeby zrobić analizator widma, - od chińczyka główne elementy, reszta z Alledrogo i działa 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi