Skocz do zawartości
Demon

Czym się interesujecie? Wasze hobby

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie zdecydowanie rower i fotografia. A jak to połączę to w ogóle jest bosko :) kupiłam ostatnio nowy rower miejski [url]http://www.rowerzysta.pl/rowery-stylowe.html[/url], jadę z aparatem w fajne miejsca i łączę dwie swoje pasje :) super, że już wiosna i będzie można spędzać na dworze więcej czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lubie bardzo rysować w wolnym czasie ale ostatnio znalazłam coś co sprawia mi ogromną radość. I zajmuje się decupage :) jak dla bardzo przyjemne zajęcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja bardzo lubię jeździć na rowerze. TO jest moje największe hobby, a tak poza tym to również gry planszowe i piłka nożna :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Ja nie będę oryginalna, lubię długie spacery, książki, krzyżówki,wycieczki, kolorową prasę i często siedzą w Internecie ;-) [/b]

[b]Im dłużej coś w sobie tłumisz, z tym większą siłą to kiedyś wybuchnie.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lubię czytać książki, słuchać muzyki. Długie spacery, niekoniecznie z psem.
Rzadziej siadam na rower, ale jesli mam z kim, to chętnie pedałuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moim hobby jest po prostu muzyka i wszystko co z nią związane.Uwielbiam odpalić najnowsze piosenki na http://www.spam.pl do, których tworzę układy choreograficzne ponieważ prowadzę zajęcia z tańca nowoczesnego dla dzieciaków :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Muzyka rockowa, futbol amerykański- kibicuję, dużo czytam, gry online, rower, konie i ostatnio nowe hobby to paintball. W Radomsku firma [url]http://spam.pl[/url] organizuje takie zabawy dla dorosłych. Byłam raz i mnie wciągnęło. Świetna zabawa, nie wymaga siły, bo tego się obawiałam. Na pewno jeszcze nie raz to powtórzę. :-P

[b][color=#FF0000]nie reklamuj !!! MagicalFire [/color][/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[ref]papillon[/ref], wolisz poruszać się rowerem po mieście czy bliżej Ci na łono natury? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moje hobby to muzyka rockowa, rower, książki, gram online i od niedawna paintball. Miałam okazję wziąć udział w wyjeżdzie do Radomska do scypiona . Bałam się, że sobie nie poradzę, że kondycja nie taka, że to tylko dla facetów. A okazało się, że świetnie się bawiłam i wciągnęło mnie to.

[color=#00BF00]//F[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moje hobby to moje fora, kocham nad nimi pracować, a potem oglądać efekty :) W ogóle odkryłam w sobie takie hobby tworzenia for niedawno.

[b][i]
[center][color=#FF40BF]Zanim kogoś po swojemu ocenisz, najpierw postaw się na jego miejscu i postaraj się go zrozumieć :)[/color][/center]
[/i][/b]

[b][i]
[center][color=#FFFF00]Uśmiechnij się ;)[/color][/center]
[/i][/b]

[b][i]
[center][color=#0040FF]Nie powiem, jak mi Ciebie brak, bo niema takich słów...[/color][/center]
[/i][/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[ref]Kala3[/ref], na razie mniejsze formaty robisz na drutach (szaliki, czapki) czy już większe typowe dla swetrów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pisałem już kiedyś w jakimś temacie, że moją pasją jest karting. Uwielbiam to odkąd skończyłem 12 lat. Wtedy też pierwszy raz miałem w ogóle okazję pojeździć gokartami. Tak mi się to spodobało, że później chodziłem już regularnie. Mieszkam w Warszawie więc bardzo blisko mam do toru gokartowego, który znajduje się na na stadionie PGE. Bardzo dobry tor, który oferuje naprawdę bardzo wiele możliwości. Przede wszystkim położenie Kartingowy Narodowy jest świetne i można tam dotrzeć w kilka minut z każdego miejsca stolicy. Co ja będę opisywał, najlepiej sprawdzacie sami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Karting to genialny początek sportu motorowego. Bardzo dużo można się nauczyć i wykorzystać to później w normalnej cywilnej jeździe.
Jak wspomniałem to pierwszy krok do poważniejszych startów w wyścigach płaskich lub pójść w wyścigi górskie.
Zamierzasz rozwijać swoją pasję i myślisz Poważnie o dalszej karierze???

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szachy w wolnej chwili, partie błyskawiczne 3 minuty.

[img]https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQHJDC7yHAfEGYk8rjX57j5JmlLuYg7Mh7pwMZt05HBUEf4xk56[/img] :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moje hobby to magia naturalna, czarownice i ich historie, wiedza tajemna, tajne stowarzyszenia i sekty, różne pogańskie kulty i religie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Psychologią rozwoju człowieka, psychologią społeczną, socjologią ogólną, zaburzeniami psychicznymi, kinem europejskim - tak w skrócie ;).

Carpe diem!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja uwielbiam jazdę na rowerze i to długie i trudne tereny do pokonania. Nie raz się na trasie porządnie zmęczę i spocę. Ostatnio trafiłem na ciekawy artykuł [url]http://portal.bikeworld.pl/artykul/porady/przeglad_rynku/16212/jaka_koszulke_termoaktywna_wybrac[/url] Bardzo ciekawy poradnik na temat koszulek termoaktywnych. Taka koszulka na długiej i męczącej trasie to świetne rozwiązanie. Niweluje pocenie, a też i brzydki zapach potu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Najchętniej to czytam książki, a poza tym trochę sportu pływanie i jazda na rowerze. A ostatnio znalazłem ciekawy poradnik [url]http://portal.bikeworld.pl/artykul/porady/przeglad_rynku/16212/jaka_koszulke_termoaktywna_wybrac[/url] Wszystkie najważniejsze informacje na temat koszulek termoaktywnych. Do tej pory nie przywiązywałem uwagi do stroju na rower, a teraz myślę że koszulka chroniąca i niwelująca zapach potu to dobry pomysł. Chyba się zdecyduję na koszulke bez rękawów, którą można ubrać pod koszulkę trykotową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu, dlatego co weekend jeżdżę na jakieś wypady, czy to w góry, czy do lasu. W okresie letnim obowiązkowo jakieś wypady pod namioty :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi