Skocz do zawartości
Demon

Tańce Towarzyskie

Rekomendowane odpowiedzi

Umiecie tańczyć towarzyskie? Uczycie / uczyliście się ?

Ja umiem sambę, walc angielski i wiedeński, tango, rumba, quick step, cha cha cha, polkę, jive, bachata, salsa oraz foxtrot. Chodziłam przez pół roku na kurs tańca.

Taniec...
Bliskość ciał, czujesz ruch, oddech partnera/partnerki.
Te zmysły, seksowność... Jak to mój instruktor salsy powiedział " W tańcu wszystko wolno" Te spojrzenia, dotyk...
[center][img]http://www.mok.siedlce.pl/images/taniec_towarzyski1.gif[/img] [/center]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="NudnaBaba"]Chodziłam przez pół roku na kurs tańca.[/quote] po pół roku umiesz tyle tańców? i pamiętasz wszystkie? no to jeżeli tak to pogratulować (:

ja osobiście nie uczę się - mało mnie to interesuje. poza tym jak chodzi o taniec wolę zdecydowanie sama - rzadko kiedy na parkiecie udaje mi się trafić na partnera, który czuje rytm tak jak ja i uzupełniamy się w tańcu. konkretnie zdarzyło mi się to dwa razy i jeżeli o taki taniec chodzi - mogłabym całą noc.
ale tańce klasyczne mało mnie interesują (:

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

http://www.martajarmula.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="matra"]po pół roku umiesz tyle tańców? i pamiętasz wszystkie? no to jeżeli tak to pogratulować (: [/quote] Większość.

Racja. Zalezy czy partner umie prowadzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Ja umiem sambę, walc angielski i wiedeński, tango, rumba, quick step, cha cha cha, polkę, jive, bachata, salsa oraz foxtrot. Chodziłam przez pół roku na kurs tańca.[/quote] Bardzo ładnie! Ja nad break dance i electric boogie spędziłem ponad 7 lat więc jeśli autentycznie ostro śmigasz to gratulacje :-)

Tańce towarzyskie...hmmm... nigdy mnie nie pociągały. Już jako młody chłopiec zostałem wysłany (siłą! - a jak ;] ) do szkoły tańca by uczyć się walca, tango itd. Czułem się tam obco wśród wszytskich młodych ludzi zafascynowanych tańcem towarzyskim. Nie przekonały mnie argumenty o umiejętności tańca na weselach itd i po kilku/nastu tygodniach powiedziałem dość. Na swoją prośbę zostałem wypisany. Nie żałuję decyzji gdyż niedługo potem zajarałem się tańcem nowoczesnym , którym pasjonuję się do dziś.

btw: Panny tańczące salsę są Hot ^^ :PPP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuriaki"]btw: Panny tańczące salsę są Hot ^^ :PPP[/quote] :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

W takim tańcu trzeba to czuć, bo nikogo nie można zmusić. Zawsze lubiałam taniec towarzyski, mam tendencję do prowadzenia :mrgreen: Trzeba mie ckondycję, bo bez tego ani rusz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tanczylam łacinę. Lubialam to. Ale nie starczylo mi czasu :( Mam inna pasje ktora zabrala mi taniec i wcale nie zaluje chociaz tez kochalam tanczyc.

Tak, uwielbialam salse :D smiesznym bylo to ze kazdy mowil ze mi to pasuje bo mam dodatkowo taka urode i hmmmmm z czego sie wcale nie ciesze....:( tyłek do laciny :( ble.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="matra"]ół roku umiesz tyle tańców? i pamiętasz wszystkie? no to jeżeli tak to pogratulować (:[/quote] za pół rok to się można nauczyć tych tańców ale w pigułce czyt.- podstawowe kroki i cos tam jeszcze :)
co do tanców- jeśli chodzi o taniec standardowy i latynoamerykański zatańcze wszystko ;)

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="NudnaBaba"]Umiecie tańczyć towarzyskie? Uczycie / uczyliście się ? [/quote] Nigdy nie pobierałem żadnych nauk jeśli o taniec chodzi. Zawsze wolałem innym rzeczom czas i uwage poświęcić. [quote="NudnaBaba"] Bliskość ciał, czujesz ruch, oddech partnera/partnerki.
Te zmysły, seksowność... Jak to mój instruktor salsy powiedział " W tańcu wszystko wolno" Te spojrzenia, dotyk... [/quote]
Ładnie opisane, niestety.. ja mam dwie lewe nogi. Do klubów raczej żadko zaglądam więc praktyki mam mało za sobą :-) Kiedyś miałem zajawke na breaka, ale szybko się skończyła, tyle że to raczej nie towarzyski :-)

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie umiem i nigdy się nie uczyłam, ale lubię chodzić na turnieje Tanca Towarzyskiego. Najbardziej podobają mi się tańce latyno amerykanskie.

Sztuk? jest ?y?, a prawdziwym arcydzie?em ?y? i nie zej?? na psy ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja tańczyłam w MERENGUE jest to szkoła tańca Piotra Kiszki i tez u niego tańczyłam,
przestałam chodzić jakieś 4 miesiące lub 5 miesięcy temu z powodu komplikacji zdrowotnych :P

[center][img]http://img191.imageshack.us/img191/1148/cytat.jpg[/img][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Raczej nie potrafię tańczyć żadnego konkretnego tańca towarzyskiego... Nie chodziłam na kursy bo albo nie było czasu, albo możliwości (czyt. organizowanego kursu) Lubię patrzeć na profesjonalistów tańczących tango czy walca ;-) Sama może kiedyś się jeszcze skusze żeby wziać lekcje tańca klasycznego, ale bardziej przemawiają do mnie latynoamerykańskie... zwłaszcza samba :-D W tańcach towarzyskich najważniejsze żeby partner umiał prowadzić :-P ja szybko potrafię się dostosować więc raczej nie mam problemów:-P Ale to raczej zwykły taniec, a nie jakiś konkretny... bo niestety i ja nie umiem i partnerzy z którymi przyszło mi tańczyć też...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uczyłam się w zerówce w przedszkolu na rytmice tańca towarzyskiego. :mrgreen:
Oj VI miejsce w mieście się zajęło, a jak. xd
Później przez 3 lata chodziłam do Szkoły Tańca Towarzyskiego 'Góreccy'. :-)

Teraz w ramach w-fu mamy taniec raz w tygodniu. Głównie ćwiczymy poloneza przed Balem Absolwentów, ale ileż można.
Mamy w klasie chłopaka, który od przedszkola uczy się tańca towarzyskiego i na lekcjach pokazuje nam kroki. :mrgreen:
Lubię tańczyć i zastanawiam się czy oby nie wrócić do tego. : )
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kiedyś chodziłam na zajęcia z tańca towarzyskiego, uwielbiam sambę i...walca. Zawsze mówiłam, że jak facet nie będzie potrafił ze mną zatańczyć to nie ma u mnie szans. Szkoda, że tak rzadko można się w ten sposób rozerwać,, zrelaksować, chyba jedynie w karnawale, na wieczorku itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="phi."]Lubię tańczyć i zastanawiam się czy oby nie wrócić do tego. : )[/quote] operacji jakiej uległem, ze tak powiem część informacji uległa zniszczeniu mówiąc potocznie i niestety wielu rzeczy musze uczyć sie od nowa alekontynnuje to bo juz dawno powinienm miec to na co tyle lat pracowałem i chce nadal pracować;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tańczę sobie w klubie już jakieś 2 lata ;p
<3

[color=#FF0080]" Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduje się, że ta stud­nia nie ma

jed­nak dna. "[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Chodzilam na kursy Tanca towarzyskiego i calkiem niezle sobie radze.
Ale niestety mam malo czasu by sie ,,pokazac,, .
Musze troche potrenowac , bo zapomne to co sie nauczylam. :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi