Skocz do zawartości
Bartek

Metin2

Rekomendowane odpowiedzi

[img]http://www.instalki.pl/gry/download/mmorpg/screen/metin2.gif[/img]
Metin2 wprowadza użytkownika w fantastyczny orientalny świat. Gracz może stać się mistrzem sztuk walki i walcz jako sojusznik Boga Smoka przeciwko mrocznemu wpływowi Kamieni Metin, które zatruwają ziemię.

Gracz porusza się po realistycznie wyglądających wioskach z dalekiego wchodu. W miarę rozwijania postaci możliwe jest władanie mieczem oraz łukiem.

Metin2 charakteryzuje się rozbudowaną fabułą oraz dużą grywalnością. Wybrana przez użytkownika postać może być rozwijana pod wieloma kątami. Można rozwijać wiele umiejętności: rzemiosło, zdolności rybackie, ranga wojskowa, itd. Ciekawym elementem gry są walki pomiędzy imperiami w centrum kontynentów (zwycięskie imperium zdobywa pieniądze oraz ziemie).

Do wyboru są 3 imperia, każde z nich posiada indywidualną charakterystykę:
Imperium Shinsoo (znajduje się w południowej części kontynentu, głównym zajęciem ludności jest handel), Imperium Chunjo (znajduje się w zachodniej części kontynentu, panuje tutaj ustrój teokatyczny dlatego imperium kontrolowane jest przez jego przywódców duchowych), Imperium Jinno (znajduje się we wschodniej części kontynentu, imperium to zostało założone dzięki potędze militarnej a jego ludność jest agresywna i wojownicza).

W Metin2 wyróżniamy cztery typy postaci, które mogą obrać dwie różne umiejętności rasowe.
Minimalne wymagania sprzętowe:
Procesor 600 Mhz, 128MB RAM, połączenie internetowe, karta graficzna ATI Radeon 7000.

Hidden Content

Give reaction to this post to see the hidden content.

można grac przes neta link do tej strony [img]http://www.metin2.pl/play_download.php[/img]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gram w nią juz 3 dni i Gorąco Polecam :D . Gram na serwie Twierdza ale serw tymczasowo nie aktywny bo za dużo ludzi tam gra i nie można tam kont zakładać jak narazie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zastanawiałem się kto będzie na tyle odważny (głupi) by napisać o tej nędznej grze... no i jak mogło być inaczej :D

Traćcie czas na to badziewie a ja podeślę kilka dzieci co by wam konta ukradli... powodzenia życzę :D (tak dla tych niedowiarków, konto do tej gry umie wykraść 10latek).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja grałem (31lvl ninja), ale kiedy znalazłem inne gry MMORPG to Metin na ich tle nie prezentował sie dobrze ;/ Teraz naprawde niepolecam...

Pisz? poprawnie po Polsku

[b]http://mediarun.pl/konfesjonal[/b]

Wyspowiadaj si? ^^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]THeMooN[/b], Masz racje sam skradłem kolesiowi konto na metinie2 i jescze email :D.Miał 32 lvl bez eq.Tera gram se 25 Wojem :D i 15 Nijna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Żenująca... Sprawdziłem jakiś czas temu kiedy szukałem jakiegoś MMORPEGa i powiem szczerze że głupszej i tandetniejszej gry ze świecą szukać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Mysterius"]sam skradłem kolesiowi konto na metinie2 i jescze email[/quote] Ta... A ja mam w domu złoty samolot. Nie ma czym się chwalić. Może na forum pokemon, to wprawiłoby w zachwyt i ogólne podniecenie, ale tutaj radzę Ci zachować takie żenujące przechwałki dla siebie.

Grałem w Metin2 może 15 minut i dalej już nie mogłem. Gra zalatuje kałem, jest nudnawa i nie różni się niczym od milionów innych tego typu gniotów.

Scypion Alvaro No.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Grałam w to kiedyś nawet gra spoko. Niestety teraz mam bezprzewodowego neta i nie mogę grać. A i polecam prywatne serwery są lepsze... Tylko nigdy nie wiadomo kiedy je zamkną :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Mysterius"]Tibia jest już fajniejsza .[/quote] Nie obrażając Ciebie, Fajniejsza jak sie ma do dyspozycji tylko kalkulator ;)
Metin ogólnie Ciekawy, ale Ogromnie pochłaniający czas Przy zdobywaniu lvl > 40 Osobiście Dograłem do 52 i oddałem konto ;)

http://www.youtube.com/watch?v=FKlEhI_kC0o

Odcięty od świata - Brak neta ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To i tak dużo wytrzymaleś. Ja wytrzymałam do 42. Potem robiłam drugie podejście i do 37... i nie dałam rady wyżej. A Tibia Metinowi nie dorasta do pięt...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyznaje się kiedyś to grałem jak chyba każdy. 

Ps dlaczego wszystko skreśla.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi