Skocz do zawartości
alusiek

najfajnieszy taniec:)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
Wymienie tylko niektore (bo wiekszosc pewnie nie znacie tych mniej znanych) z tancow klasycznych i tancow latynoamerykanskich bo sama przyznam sie ze wszystkich tancow tych nowoczesnych nie znam:)

nio to zaczynamy z klasykow

-tango (ten napewno wszystkich znany taniec ma kilka odmian najbardziej popularna to odmiana argentynska;)

-walc angielski/wiedenski (nie sa zbyt trudne to tez kazdy zna:)

-foxtrot ;)to zescie widzieli w tancu z gwiazdami :P

-rock and roll - to tez kazdy zna

-twist (czesto go mozna zobaczyc w tych starych filmach)

-salsa - jakze dzis popularna:)

-cha cha ( z tym rowniez nie powinniscie miec problemow)

-mambo (ten taniec mozecie skojarzyc z filmu Dirty Dancing bo w zasadzie tam zostal spopularyzowany)

-paso doble (to tez chyba bylo w tancu z gwiazdami ale to taki gwaltowny taniec mozna by powiedziec gdzie partner jakby mozna tu powiedziec próbuje uwiesc kobiete i aby ona mu ulegla poczatkowo sie nie daje ale potem akceptuje jego przewage - tak to mozna ujac)

-rumba (najbardziej namietny taniec kochankow:) salsa wbrew powszechnej opini w tym akurat sie do rumby nie umywa:)

ominelam te wszystkie polki i polonezy:)

Nio to Kochani jaki jest Wasz ulubiony taniec:)
Edytowane przez Gość

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a nie przypadkiem WALC angielski/wiedeński ??

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Happy Walc walc, aluśka pewnie literówkę zrobiła (jak to się Jej zdarzało nawet dzisiaj :P ).

Z wyżej wymienionych najbardziej podoba mi się twist (podobny troszkę do c-walka hahaha) :-) Ogólnie jednak od kilku lat pozostaję przy tańcu nowoczesnym czyli przede wszystkim break dance + electric boogie i w tym pozostanę dopóki będę miał siły chodzić :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]nie przypadkiem WALC angielski/wiedeński [/quote] przepraszam pomylilam sie poprawiam - dziekuje za zwrocenie uwagii :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="alusiek"]Nio to Kochani jaki jest Wasz ulubiony taniec:)[/quote] "2 na 1" Jak już muszę i jestem po paru "głębszych" bo niestety muszę się przyznać że jeżeli chodzi o taniec to jestem upośledzony...

Pisałaś że będziesz instruktorką ? Daj adres szkoły to jak będę potrzebował się czegoś nauczyć to wpadnę :D Zawsze to lepiej do osoby która w jakiś tam sposób jest znana niż do kogoś całkiem obcego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja bardzo lubię rumbę. kumpel mnie kiedyś uczył, ale niestety mało pamiętam już z tego, ale na wakacjach zrobię gruntowną powtórkę ^^

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Zielony34"] Zawsze to lepiej do osoby która w jakiś tam sposób jest znana niż do kogoś całkiem obcego [/quote] ja co najwyzej to na forum jestem znana heheh:)

poza tym jeszcze nie wiem ile grup bede miala bo nie wiem ile znajde czasu :mrgreen: :mrgreen:

ja sie moze wypowiem:)
ja ogolnie nie mam takiego ulubionego tanca- bardzo lubie rumbe:)
ale ja na tance mam takie okresy- zalezy od nastroju czasu miejsca itp:):)

jako ze ja znam wszystkie te tance tu wymienione (bo wrzucilam tylko podstawe) to tancze wszystko w zaleznosci od miejsca:)
na imprezkach bardzo lubilam tanczym z moim partnerem rock and roll i twiksa:) tylko z moim partnerem - bo i malo kto umie to dobrze tanczyc i wcale sie nie dziwie bo to dosyc trudne tance:):)

czesto tancze sambe, czasami tango paso doble, mambo, jave a cha che to juz mnie :mrgreen:
jakbym miala wybierac to nie lubie two stepu:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
uczyłam tańczyć sie walca wiedeńskiego i cha chy :) (mnie wiem czy dobrze odmieniłam)
chetnie nauczyłabym sie paso doble i rumby ;) :D

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Zielony34"]"2 na 1" Jak już muszę i jestem po paru "głębszych" bo niestety muszę się przyznać że jeżeli chodzi o taniec to jestem upośledzony... [/quote] Dokładnie :lol: Ze mną jest, a raczej było podobnie. Teraz mnie troszkę kumpela poduczyła, jednak najlepszym tańcem jest tzw. "chłopski weselny" :D

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Yakub"]Dokładnie :lol: Ze mną jest, a raczej było podobnie. Teraz mnie troszkę kumpela poduczyła, jednak najlepszym tańcem jest tzw. "chłopski weselny" :D [/quote] Nie cierpię wesel, typowej dla nich muzyki i tańców ^^ To nie jest mój klimat i źle się tam czuję... Nie wiem jak to będzie na moim włsnym weselu hehe - pewnie pojadę z electro muzą :mrgreen: :-P
Co do 'upośledzenia' w tańcu - wszystko można naprawić. Sam nigdy nie miałem problemu z wyczuciem rytmu, poruszaniem się na prakiecie, ale widziałem jak koledzy uczyli się tańców klasycznych i trening dawał dobre efekty. Nie narzekać, że tańczy się tylko po pijaku - zachęcam do pracy nad sobą ^^.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja wolę tańce latynoamerykańskie niż klasyczne :)
a najbardziej cha chę, jive'a itp. :D
tańce klasyczne też mają swój urok, ale one nie są raczej dla mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
z takich to cza cza salsa rubmba i tango

ale bardzo ostatnio podoba mi sie dance hall czyli krecenie tyleczkiem jak murzynki xD

http://pl.youtube.com/watch?v=Cm9ka6UKbB4

Bog mnie stworzyl,a Diabel wychowal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja wam pokaże najfajniejszy taniec
[youtube]http://www.youtube.com/v/x6PEsM3rQpI&hl=pl[/youtube]

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cza-cza, jive i rumba.
Cza-czę lubię, bo szybka muzyka, łatwe kroki.
Jive, podobnie jak w cza-czy, ma szybką muzykę i też łatwe kroki.
A rumbę... W końcu taniec miłości... ^^

[i]'I czuj?c Ci? obok opowiem o wszystkim

Jak cz?sto si? boje i czuje si? nikim'[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja powiem tak z zamiłowania kocham tańce latino wiec samba czy cha cha dla mnieto pryszcz;]

Standardowe tez umiem ale nie lubie ich zbytnio bo sa dla mnie zbyt sztywne;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cha-cha i jive. ;P
Przyjemnie mi sie to tańczy. Mówią, że jive to najbardziej męczący taniec z tańców towarzyskich, a mnie najbardziej męczy rock'n'roll. ;P Jive jest o wiele przyjemniejszy...

Jeśli chodzi o rumbę, to jeśli zna się cha-chę, z krokami do niej nie powinno być problemów, bo sa na podstawie cha-chy własnie. Jednak najtrudniejsze w rumbie to złapanie rytmu. Jest to bardzo wolny taniec więc jeśli się popełni jakiś błąd będzie on na pewno zauważony. I biodra, biodra, biodra. Jak tańczyłam rumbę pierwszy raz, to instruktor powiedział, że jestem najsztywniejsza ze wszystkich. xD Ale już jest lepiej.

nie pogodz? si? z tym

nie dam sobie wm?wi? ?e

trzeba p?aka? gdy co?

co trwa? mog?o nagle si? sko?czy?o

nie pogodz? si? z tym

nie dam sobie wm?wi? ?e

najodpowiedniejszych s??w

nie ma ju?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No to ja wyskoczę z tańcem nowoczesnym (chyba, że to nie o to chodziło...to wybaczcie ;-) )

ELECTRIC BOGGIE
FUNKY
STREET DANCE
NEW STYLE
JACKSON'S STYLE

To to co kocham ;))

POZDRAWIAM CIEPŁO :-)

'Magia, cud, tajemnica i niewinno?? serca dziecka s? nasionami kreatywno?ci, kt?ra uzdrowi ?wiat...'

'Make that change'. :-)

MJ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja jesli mam pominąc belly dance to zdecydowanie mam obsesję na punkcie paso doble. Podoba mi się w tym tańcu dosłownie wszystko i świetnie się w nim umiem wyrazić. NIe przepadam za to za jivem i walcami... nie pasuje to do mnie.

ven a romper las ventanas

y hacer del caos un arte

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jive nieznosze! zawsze przy tym nie moglam sie skupic. jakos mnie denerwowalo jak to tanczylam.

najbardziej lubialam salse no i cha-che :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mi najbardziej podoba się salsa i rumba :-D ah te dynamiczne i seksowne ruchy :-P hehe
A z bardziej klasycznych to tango> gracja,a jednocześnie wielka namiętność :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
"Póki ludzi eskakać mogą będzie oi! oi! oi! pogo!" to chyba najlepszy taniec jest no :mrgreen:
Ale ostatnio polubiłem tańczyć country :D nauczyłem sie na obozie, na imprezie u kumpla ktoś wpadł na pomysł, abyśmy zatańczyli i od tego czasu tak sobie tańczę xD

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja kochaaam salse ;)
W niej naprawde wyrażam siebie .
Muzyka dobrana jest w sam raz i te kroki . Achhh
Trenuje krótko ale ten taniec pochłonął mnie całą :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="JusTi"]Ja kochaaam salse ;)[/quote] po wczorajszym treningu mogę sie z tym w 100% zgodzić' ;]

to jest cos;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie zauważyłam samby w wymienionych ;d
zdecydowanie najbardziej lubie ^^
ewentualnie rumbaaaa :)

[color=#FF0080]" Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduje się, że ta stud­nia nie ma

jed­nak dna. "[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi