Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wygląda wasz pokój jakie ma kolory ściana wewnątrz, tapeta czy też może farba?
Wystarcza wam wasz pokoik a może byście chcieli mieć większy?? :-)
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pierwszy mój pokój ściany ma niebieskie, sufit żółty. Trochę jest zagracony, bo i zbyt duży nie jest. Starcza na zmieszczenie się dwóch komputerów i telewizora 32cale :) Ogólnie nie lubię sprzątać, więc wszędzie leży wszystko. Wygląda to jakbym kolekcjonował złom i makulaturę.
Sypialnia kolory ma takie same, również farba. Wielkości jest zbliżonej. Zagracona jest trochę mniej od poprzedniego pokoju, aczkolwiek na porządek też nie można narzekać.
Trzeci mój pokój ściany ma żółte, sufit nieco jaśniejszy, kremowy. Jego na co dzień nie używam, najczęściej w lecie, kiedy przychodzi większa ilość kumpli, bo ma dostęp do tarasu i jest dość spory.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mój pokój nie jest moim wymarzonym miejscem. Nie dość, że muszę dzielić go z bratem, to jeszcze jego ściany są w zwykłym białym kolorze...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
moj jest duży..
ale lubię go ^^
szykuję się remont, także będą zmiany
bo jak na razie to mam niebiski sufit i białe ściany, co wkrótce ulegnie zmianie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hm, mam zieloną tapetę ze srebrną spermą;D Ogólnie jest niebiesko-zielony i raczej wydaje się przyjazny:) Chociaż jest troszeczkę mały i nie mieszczą się w nim więcej, niż trzy osoby. Mimo wszystko podoba mi się : )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="PolHere"]jakie ma kolory ściana wewnątrz,[/quote] jasno fioletowy [quote="PolHere"]tapeta czy też może farba?[/quote] farba :-) [quote="PolHere"]Wystarcza wam wasz pokoik a może byście chcieli mieć większy?? :-)[/quote] mógł by być większy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja mam pokój pomalowany farba na niebiesko (mocny niebieski )i tak nie długo jego remont
jest taki średni dla mnie wystarczy ma chyba 12 m2 po co mi duży pokój jak by był błagam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]szykuję się remont, także będą zmiany [/quote] i właśnie jestem w trakcie remontu..

moja obecna wizja jak to będzie wyglądać-> ściany na kolorze 'łąki alpejskiej' [z dulux] czyli taka ciekawa zieleń (:
do tego wzięłam szablon ze wzorkiem i górą puszcze sobie wzorek w kolorze mocnego łososia.
i tutaj mam dylemat czy nie zrobić tak, aby wzorek i sufit były w jednym kolorze.
no, ale na razie zacieranie gipsem :D

aha.
i pokój jest duży...
a po przestawieniu mebli zrobi się jeszcze większy (:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jest zielony. Uh nie cierpię tego koloru farby. Tak więc na całej ścianie poodbijałam swoje pomalowane dłonie, ponaklejałam zdjęcia, powiesiłam tablicę i teraz jest fajniej ^^ jest duży, ale musze go dzielić z bratem : /

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mój pokój jest duży, zielony, z balkonem.
Jest cudowny, ma tylko jedną wadę: dzielę go z siostrą.
Przez to już nie jest tak fanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="młoda"]właśnie jestem w trakcie remontu.. [/quote] to dobrze ze to tylko pokój
a maiłam remont kuchni przez 2 tygodnie
ale pokój to nic raz daw pójdzie bo w tamtym roko był malowany [quote="młoda"]mocnego łososia.[/quote]
oo jestem ciekawa jak to będzie wyglądać szczerze bym nie połączyła bym tego z zielenią[quote="młoda"][z dulux][/quote] dobra farba kuchnie ja malowała pokrywa wszystko za pierwszym ,ale lepiej pomalować 2 razy razem i jest wydajna

ja myślałam nad błękitem a kaloryfer na zielono taka mocna zielenią i rury tez
a sufit nie ma biało tylko jaśniutki zielony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Milka"]ale pokój to nic raz daw pójdzie bo w tamtym roko był malowany [/quote] :mrgreen: my juz drugi dzien...
dzisiaj zacieramz sciany a jutro pomalujemy.
[quote="Milka"]oo jestem ciekawa jak to będzie wyglądać szczerze bym nie połączyła bym tego z zielenią[/quote] bo wiesz w sumie to i tak nie wyjdzie łososiowe, bo mam pigment do tego ;-) i patrząc na paletę dobierałam odcień, wiec muszę odpowiednio proporcje zmieszać.

i rzecz jasna, dwa razy malujemy...

kaloryfer to jeszcze nie wiem jaki bedzie...
:lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pokój mały, tapeta z młodzieżowym wzorem (końcówka lat '90-tych), dwa łóżka, dużo szaf i ciuchów rozrzuconych w koło. co mogę jeszcze napisać :) mały ale przytulny ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak wygląda wasz pokój jakie ma kolory ściana wewnątrz, tapeta czy też może farba?
Wystarcza wam wasz pokoik a może byście chcieli mieć większy?? :-)

Moj pokoj nie jest ani duzy, ani maly. Taki w sam raz. Taki fajny. :D
Sciany wp okoju sa zielone. W dwoch odcieniach :D
ogolnie pokoj jest fajny. Wystarcza mi taki. :d Chociaz gdy przyjdzie wiecej znajomych (szczegolnie kolegow) to ciezko jest czasami. Ale takie sa uroki mieszkania w bloku :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="PolHere"]Jak wygląda wasz pokój jakie ma kolory ściana wewnątrz, tapeta czy też może farba?
Wystarcza wam wasz pokoik a może byście chcieli mieć większy?? :-)[/quote]
Teraz farba, kolor wrzosowy, dwie ściany delikatniejsze, a dwie mocniejsze + biały skos i biały sufit, tapeta była dawno temu, taka w misie jeszcze w starym domu ; p.
Mój pokój jest duży, z balkonem, właściwie można by rzec, że za duży, ale się przyzwyczaiłam, przynajmniej mam dużo przestrzeni ; ).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="PolHere"]Jak wygląda wasz pokój jakie ma kolory ściana wewnątrz, tapeta czy też może farba?
Wystarcza wam wasz pokoik a może byście chcieli mieć większy?? :-)[/quote]
Obecnie mam tapetę, kolor zielony. Kiedyś biały ;] Sufit - bialy.
Planowałam zrobić remont- lecz nie opłaca mi się to ze względu nas przeprowadzkę.
Pokój jak najbardziej mi wystarcza pod względem wielkosci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Może nie jak wygląda ale jak mi się marzy :]
Szykuje się remoncik w moim pokoju i mam zamiar jedną lub cześć ściany
zrobić w cegle. Strasznie mi się to od jakiegoś czasu podoba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja mam w pokoju trzy kolory - zielony, żółty i pomarańczowy. Nazw farb nie pamiętam, bo było to dosyć dawno. Ogólnie jest bardzo duży, bo można by było z niego zrobić dwa oddzielne pokoje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Białe ściany :(
No i pełno mebli xDD
Łóżku, fotel, biurko na kompa...
Chciałbym zdecydowanie większy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pokój mały, z akcentami azjatyckimi. kwiatek mi zakwitł nawet wiec chyba da sie w nim przezyc.
mało mebli, i raczej sterylnie. tzn, jak posprzatam to tak moze sie wydawac :-P
grunt ze lozko wygodne :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Niebieski. Mały, chciałabym mieć większy. Łóżko mam fajne. I ściany obklejone różnymi duperelami - w tym starą niemiecką tablicą rejestracyjną xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja mam pokuj w sam raz, ściany pokryte białą tapetę, która została w narożnikach pokoju pomalowana na niebiesko i wszystko razem przypomina barwy Ukochanego Klubu xD. Większego pokoju bym nie chciał mieć, bo ten jest wystarczający,ale przydało by sie zamurować wejście do sypialni rodziców no normalnie uidręka :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja trochę pokaże mojego pokoju
zdjęcie nie są dobrej jakosci
później wstawię inne
[url=http://grafik.scypion.pl/viewer.php?id=bfi1219601020x.jpg][img]http://grafik.scypion.pl/thumbs/bfi1219601020x.jpg[/img][/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Niewielki, z meblościanką na jednej scianie i składanym tapczanem pod oknem. Złoto-brązowa tapeta. Zawalony ksiązkami, płytami i kartonami po butach ^^

Przytulny i fajny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Duży i niebieski z jasnymi meblami... Dywan, stary stolik typu jamnik się przypałętał... A firanki koniecznie nie dłuższe niż do parapetu! :-)

Nie poprawiam wizerunku mojego pokoju, gdyż długo tu nie pomieszkam... chcę zmykać na swoje z moim jeszcze nie narzeczonym ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi