Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

nie gram w sieci bo zanim bym sie szczaila co i jak to by 1000lat minelo. gram tylko czasem z nudow w gry logiczne...

a wie ktos moze jak sie nazywa taka gra w sieci co sie chodzi ludzikami i gada tak jak np na gg??

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
grałam w ogame, w the crims, plemiona i bitefight... ale wszystko jest do bani.. ;) jak dla mnie strata czasu ;) Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja gram w Harem-World i Battleknight ;-)

"?miejecie si? ze mnie bo jestem inny, a ja ?mieje si? z was, bo wszyscy jeste?cie tacy sami" - Jonathan Davis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja gram w Quake 3 Arena ... taki wyjatek bo nienawidze gier fpp... ale na multi player jakos mi sie spodobalo... grywalem jeszcze w Cabal ale niestety gra sie szybko nudzi....

[b]Parkour 4 Ever [/b]

[img]http://www.f4a.eu/uplGRA/11876959708792.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja polecam grę Seaskulls. Możesz grać po stronie Hiszpanii lub Piratów. Dużo klanów, wysp do zdobycia i skarbów do zrabowania innym graczom :) <<seaskulls.pl>>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(DOH) Destination of the Heroes - gram i nie zamierzam pzrestać :-)

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czasami jeszcze gram w The Crims=) Lubie tą gre jest ciekawa kiedyś jeszcze grałam w BiteFight i Plemiona ale w końcu znudziło mi się.

[color=red]Mo?esz je?li my?lisz, ?e mo?esz....ja mog? a Ty?[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja jedynie w travian. Swego czasu próbowałam w Plemiona i w Farmersów
ale mi nie podeszły.
Ale co do traviana to zaczyna mi już bokiem wychodzić ;-)

But we're never gonna survive, unless... We get a little crazy.

[img]http://kroliki.net/images/banner.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Znam wiele osób całkowicie i niecałkowicie ale w pewnym stopniu uzależnionych od gier tego typu. Głównym elementem uzależnienia jest nieodpowiednie podejście do gry powszechnie znanej... Tibii... Jeśli ktoś nie da się wciągnąć, inaczej mówiąc uzależnić - wszystko jest okej... Powiem sam szczerze - przez kilka lat i to dobrych lat byłem od tego uzależniony... Pewnego dnia 'obudziłem się, odżyłem i przejrzałem na oczy'. Pomyślałem sobie : Co mi daje gra w takie coś? Satysfakcję? Może i tak... Przyda mi się to do czegoś w życiu? - Nie... Spojrzałem na to także z innej strony. Ile ja czasu przy tym poświęcam? Jak zobaczyłem swoje statystyki to mi kopara opadła. No i od tamtego czasu wziąłem się za życie i jestem pewny, że był to dobry ruch. Poznałem pewną osobę, bez której życia swojego teraz już sobie nie wyobrażam. Wolę żyć dla osoby, którą darzę uczuciem z wzajemnością, bo tego nic nie zastąpi niż żyć by grać. Tu jest zasadnicza różnica. Podsumowując? Gry w sieci są dobre, ale w małych ilościach, albo przynajmniej regulowanych. Wszystko jest dla ludzi - ale w odpowiednich tego ilościach.

[img]http://img.userbars.pl/63/12556.gif[/img]

[img]http://img406.imageshack.us/img406/6338/adminxn3.png[/img]

<><> Co Ci? nie zabije to Ci? wzmocni <><>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie lubie gier sieciowych ktore sa na stronkach, jesli gra przez siec to w jakas wieksza ( np. jakiegos nfs czy fife )

"sami mnie poznajcie, poniewa? kazdy uwaza ze jestem inny"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuriaki"]Ja polecam grę Seaskulls. Możesz grać po stronie Hiszpanii lub Piratów. Dużo klanów, wysp do zdobycia i skarbów do zrabowania innym graczom :) <<seaskulls.pl>>[/quote] pamietam ze gralam troche w ta gre ale jakos mnie nie urzekla :mrgreen:
oprocz tego gralam w the crims (ehh to byly czasy :mrgreen: )
no i oczywyscie nie mogło zabraknac plemion oraz bitefight ktore zawladnely nad nasza klasa i nade mna ;]
teraz aktualnie to w nic nie gram

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
grałem kiedyś w The Crims...

Aktualnie siedzę przy Ogame... i rozwijam konto pod względem ekonomicznym ;] - lubię poklikać sobie w to i raczej nie zmieni się to w najbliższym czasie ;]

[center][b][color="yellow"] :angel2: Nie szukaj smrodu tam, gdzie go nie ma... :angel2: [/color][/b][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
od jakiegos czasu to gram w plemiona, ale tak to w nic innego nie grałam ze wzgledu chyba na brak czasu :) :-P

W Skrawku Mej Czerwieni... ;*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Plemiona, Gladiatus xD Nic więcej :) Swego czasu grałem w The MAfia, ale znudziło mi się :P

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A gra ktoś w tekstowe gry rpg?
Ja gram w gre Lost :]
Może ktoś poleci jeszcze jakąś, bo moim zdaniem są one ciekawsze niż te strategiczne.

But we're never gonna survive, unless... We get a little crazy.

[img]http://kroliki.net/images/banner.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
www.ttadvance.ca <- karcianka oparta na tej ktora była dodatkową grą w Final fantasy 8 :) pochłonietym jestem nia bez reszty obecnie mało gram ale jaestem na dobrej drodze :) Jak by sie ktoś chicał pograć niech czasem szuka V King'a :)

"[i]Kobiety s? z wenus ...a MotoMyszy z Marsa[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gry sieciowe uważam za straszliwy shit , ktoś by pomyślał że to fajnie jest pograć z kimś , zmierzyć się z kimś w wirtualnym świecie , no dobrze, ale co z tego mamy ,

klikamy tylko w jakies krzaczki i robimy tak by być lepszymi , by zdobywać kolejne levele , jakieś wirtualne zbroje i marchewki , i gówno z tego mamy , jest to cenny pożeracz naszego czasu którego byśmy mogli wykorzystać na naukę czy na zabawy z ukochaną .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FOX"]to cenny pożeracz naszego czasu którego byśmy mogli wykorzystać na naukę czy na zabawy z ukochaną .[/quote] Pożeracz czasu tak jak TV, internet (uogólniając) i inne media... Mnie mmorpg kręcą od wielu lat, z łatwością można wbić się w klimat gry, poznać ciekawych ludzi i przeżyć ciekawe giercowe przygody.
Nie wiem Fox czy grałeś w mudy - tam nie ma żadnej grafiki, pracuje tylko wyobraźnia i dzięki temu człowiek nabiera pewnych pozytywnych cech jak pomysłowość, umiejętnośc kojarzenia, spostrzegawczość itd...
Gra ma bawić i wszystko jest w porządku dopóki wiemy, że to jest tylko gra i ta nie przysłąnia nam rzeczywistości. W gildii na LC jest kilkanaście osób w wieku 40+ więc nie ma tu noobostwa i gówniarstwa, ale ciekawe miejsce chociażby na dyskusje (przy okazji ucząc się innych języków).
Na wszystko jest czas - na grę, naukę i na zabawy z partnerką...

Odnośnie przeglądarkowych gier - nie dają rady w starciu z normalnymi wersjami np. morpg... Z gier polecam Runescape, początkowo nużący - z czasem jednak rozkręca się i ostro wciąga.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi