Skocz do zawartości
MagicalFire

Fotka.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam.
Nie kręci mnie leczenie kompleksów osobowościowych w internecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="fobia"]Nie mam. [/quote] Ale o ile mnie pamięć nie myli to miałeś i to jeszcze niedawno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
[size=9][color=#4996BA]** [b]Dodano: 24 Maj 08, 10:04[/b] **[/color][/size] [quote="MagicalFire"]gdzie można poznać fajnych ludzi[/quote] fannych ludzi mozna poznac wszedzie,nie tylko tam.. [quote="dkf"]Jak dla mnie to trochę dziecinne i za bardzo na pokaz.[/quote] dziecinne?..hmm czy ja wiem,bardziej dziecinnej jest tzw.strzałek puszczanie ,a czy na pokaz?..na pokaz to nie raczej...raczej chwalipietstwo swoim wygladem :D [quote="dkf"]nie mające nic wspólnego z prawdą i rzeczywistością.[/quote] hmm...jesli dziewczyna dajmy na to jest atrakcyjna to jak ktos napisze "sliczna jestes" to ,to jest zgodne z rzeczywistoscia i prawda,ale jak ktos napisze "fajna jestes" to nie ,bo to okreslenie wg. mnie oznacza do jaka ta osoba jest okladka a nie tylko okladka...tego typu okreslenia sa za plytkie,kemtujac czyjes zdjecie powinno napisac sie wiecej niz ta glupie "sliczna jestes"...np."Jak patrze w Twoje oczki ,to az mapy potrzebuje ,bo sie w nich gupie :D " itp...przereklamowanie,ale malo spotykane xD.... Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="dkf"] Ale o ile mnie pamięć nie myli to miałeś i to jeszcze niedawno.[/quote] Nie miałem i to nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="fobia"]Nie miałem i to nigdy.[/quote] ja mam ,ale zdjec nie dawalem..mam od tak,do przegladania :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Neo2000"]ja mam ,ale zdjec nie dawalem..mam od tak,do przegladania [/quote] Ja przeglądam z konta kolegi, też jest takie bez zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Neo2000"]hmm...jesli dziewczyna dajmy na to jest atrakcyjna to jak ktos napisze "sliczna jestes" to ,to jest zgodne z rzeczywistoscia i prawda,ale jak ktos napisze "fajna jestes" to nie ,bo to okreslenie wg. mnie oznacza do jaka ta osoba jest okladka a nie tylko okladka...tego typu okreslenia sa za plytkie,kemtujac czyjes zdjecie powinno napisac sie wiecej niz ta glupie "sliczna jestes"...np."Jak patrze w Twoje oczki ,to az mapy potrzebuje ,bo sie w nich gupie " itp...przereklamowanie,ale malo spotykane xD....[/quote] Tak tylko ile razy widzi się komentarze typu "sweet foteczki", "również maxik dla ciebie" bez względu jak ktoś wygląda, a do tego często pisane tym językiem który normalny obywatel ma problemy rozszyfrować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja mam fotkę :-P Tak ot, aby po prostu była... czasem się przydaje, można odnowić stare znajomości :-P poznać fajne osoby ;-)

a komentarze jak komuś nie pasuje to po prostu można zablokować :-)
No z ocenami to nie wiem czy można sobie jakoś poradzić, ale wystarczy po prostu nie zwracać uwagi....

czy niektórym ta strona aż tak bardzo przeszkadza?? dlaczego??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Kasiaaa199222"]czy niektórym ta strona aż tak bardzo przeszkadza?? dlaczego??[/quote] Dlatego, że zrzesza zakompleksionych ludzi, którzy zdegustowani swoją bezsensowną, marną egzystencją, w poczuciu ogarniającej ich bezradności, starają kreować na nowo swoją osobę. Cechy swojego charakteru, z jakich osoba jest najmniej dumna, są na pozór skutecznie maskowane za pomocą metody zwanej potocznie "na siłę w drugą stronę". Przykładem mogą być zdjęcia pomarszczonych spaślaków przerabiane na Photoshopie, co daje efekt odchudzenia o połowę, faceci z biednych rodzin robiący zdjęcia z BMW czy innymi Mercedesami, żeby zaszpanować.
Po drugie, skrajny analfabetyzm i zpokemonienie. Od nadmiaru debilnych emotikonek, przez wręcz apokaliptyczną dysortografię, po metodę pisania tzw."gwałć shifta". Dodać do tego jeszcze można sam sens i wprost porażającą genialność niektórych komentarzy np:
* znacie jakies fajne stronki na fotka.pl do wytrzepania sobie ...
* kurwa, musze sobie zwalic! - ja to robie na fotce
* zdjecia nowe dodalaam, walcie smialo!
* już sobie zwaliłem kociaczku!
* Wymasuj mnie lamusie ! ! ;p
Po trzecie, wszechobowiązująca zasada "jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie", czyli wystawianie innym ocen, aby podnieść sobie średnią, bo wiadomo, że każdy daje to co sam otrzyma. Zmniejsza to autentyzm samej idei oceniania do zera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fotka.pl=zal.pl nic dodać nic ująć.
Wyjdźcie na zewnątrz i zacznijcie poznawać/oceniać ludzi zamiast oceniac ich po wyglądzie, po twarzycce potraktowanej photoshopem, po wielkości czyichś piersi, czy wymodelowanym w corellu torsie :D
Tyle ode mnie ... czekam na wasze odmienne - często atakujące moje - wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
<ziewa>

a ja też mam.
żeby było..
lubie zresztą oglądać zdjęcia znajomych..
jakoś bardziej w to całe grono się nie wkręcam.
nie czuję sie zakompleksiona... a tym bardziej niedowartościowana.
znam dobrze swoja wartość.
mogą mi dawać 1,2... yebie mnie (:

a co do komentarzy... ehhh... śmieje się jedynie...
ale najlepsi są zdobywny 10tek a zarazem pogromcy jedynek...
taki to Cie zawsze zbluzgaa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie mam i nie chcę mieć ;P
Nie lubię jak ktoś mi robi zdjęcia i jestem niefotogeniczny :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Posiadam.
Używam by pooglądać zdjęcia znajomych :mrgreen:
Na komentarze i oceny zupełnie nie zwracam uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
www.NightAngel9.pl

[size=75][color=#4996BA]** [b]Dodano: 6 Lipiec 08, 00:27[/b] **[/color][/size]
www.NightAngel9.fotka.pl :mrgreen: poprawka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mam, ale bez danych żadnych i bez fot bo to dla mnie powiedzmy nie za bardzo ciekawa strona.
ale mam bo czasami lubię sobie innych popatrzeć ze znajomych np. x DD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja mam od XXX czasu czyli bardzo dlugo :) i dzieki niej odnowilem wiele znajomosci :) Dzieki fotce takze dzisiaj odnowilem pewna znajomosc i jestem z tego ucieszony ;) Pewnie gdyby nie ona nie daloby rady nic zrobic :) . Wiec powiem szczerze ze czasem fotka sie przydaje :)
Po drugie zawszes mozna zostawic komus znajomemu jakas wiadomosc ugadac sie lub cos :) jesli nie ma sie normalnego kontaktu :)
Ja. np. fotki uzywam zamiast maili do ludzi :) pisze na fotce :) wiec ta strone uwazam za bardzo pozytywna :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Radim89"]Witam :) [/quote] czesc :*[quote="Radim89"]Czy ktos z was ma profil na fotce ??[/quote] tiaaa :) [quote="Radim89"]Jesli tak to podawajcie :) [/quote] moj profil to: xxxangela666xxx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja konta nie mam i raczej nie będę miała. Jakoś nie ciągnie mnie do rozpowszechniania moich zdjęć:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Miałam kilak tygodni fotkę, do przeglądania kont znajomych osób, ale jak szybko zostało założone konto, tak szybko mi się to znudziło. A po aferze mojej znajomej, to już całkiem przestałam tam zaglądać. Bo po co? Pooglądać coraz bardziej rozebrane ciała? gdybym chciała, bym weszła od razu na redtube ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeśli chodzi o mnie to nigdy nie miałam na tym portalu konta. Jakoś nie czułam potrzeby i cenię prywatność. No a z drugiej strony uważam, że jestem niefotogeniczna.
Ale zachęcam kolejne osoby o "ujawniania się" w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi