Skocz do zawartości
Gość .:ToM:.

co sądzicie o zespole "Ich Troje"?

Rekomendowane odpowiedzi

[quote="monia7367"]a nie w tym beznadziejnym zespole[/quote] jej wybór... ale i tak już jej nie ma teraz jest ania której nie trawie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja tam przyznam sie, ze kiedys bardzo lubilam zespol Ich Troje xD Mam chyba nawet gdzies plytke z ich piosenkami z jakiejs gazety. Tekst: Jakis wariat na dole, Cie woła! chyba kazdy zna :mrgreen: Ostatnio byla ta piosenka puszczana w kinie.. xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hehe nie no nie ma co :p kiedys ich słuchałam ;) nawet znałam na pamiec ich teksty hehehe ;) ale oni sa beznadziejni xD :D hehe zero głosu zero talentu :p jedynie smieszne teksty hahahaha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
w sumie do zespołu nic nie mam. ani mnie ziębi ani grzeje.

Co do członków zespołu, to mam już większe zastrzeżenia... :P
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Co do samego Wisniewskiego - jak na tzw. Polska Gwiazdke to jego prywatne zycie mnie nie obchodzi - czy to sprzedaje czy nie. Zapadla mi w pamieci jedna sytuacja - mianowicie jakas licytacja na rzecz bodaj jakiegos sprzetu do szpitali. W calym wydazeniu barla udzial smietanka "polskiego biznesu" .Wisnieski ta licytacje prowadzil - przez caly czas przebijal i tak marne i smieszne propozycje pseudo bogaczy. Rzeczy naprawde nie mialy sensu i porostu byly one symboliczne. Oni dawali po 100-300zł on ich przebijał do 5000 zł nawet czasem dał zacoś 10tys. Skonczylo sie tym ze sam wykupil wiekszosc rzeczy. I nie liczy sie dla mnie fakt kontrowersji jego osoby ale sam fakt jaki jest dla ludzi. Jako muzyk wydeptał sobie jedna z najlepszych sciezek jaka moze utworzyc sobie artysta - poruszyl emocje i negatywne i te pozytywne. Tyle ze czesto nie sa to uczucia typu "lubie" - "nielubie" - to cos bardziej skrajnego tworzy sie nagonka i oddani fani. Moze dal wielu jest kiczem to co robi ten gosc ale wiem jedno napewno nie jest to falszywe - zawiera pewne emocje czyste tresci ,medialnie nie podlizuje sie kazdemu jak jury w tancu z gwiazdami ktore czasem wedle scenariuszu kogos skrytykuje. Na tym polega fenomen zespolu ich troje - zrobili wielkie bum, z niczego zrobili cos.

Co do samej ich tworczosi - obecne ich poczynania są dla mnie smieszn - nagrywaja cos byle by przetrwac. Sklad sie zmienia i zaczyna brakowac temu kolorow - jak dla mnie to normalne z racji tego ze calos grupy plawi sie w luksusach. Byla jedna plyta ktora do mnie nieco przemowila na niej byl Wiersz Pawlikowskiej Jasnorzewskiej o Abrocji. Calosc miala klimat i naprawde nie mowiac muzycznie (bo akurat gitarowa plytka jest - na dodatek saksofon czasem pianino) chodzi o sam fakt tego ze cos raczkuje ale posiada wielka sile, ma swoj poczotek i patrzac na to z perspektywy czasu na ich troje dzisiaj widac z jakim wielkim talentem i precyzja ,innoscia - wszedl Wisniewski w swiat popu... Ktory go zdegradował do najnizysz egzystencji ludzkiego bytu - do plywania w kasie i pokazywania sie w mediach najbardziej srajacych na niego. Wracajac jeszcze do plytki dzsiaj juz kilka dobrych lat lezy w kacie i powracac nie zamierzam bo jak sobie przypomne co jest dzisiaj z tym zespolem to nie moge uwirzyc w to ze sie tak zatracili i tak bardzo podupadli... Jak dla mnie zespol pozostajacy na srodku bo nie jest pozytywny ale negatywny tez nie jest.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ich Troje... ahhh Ich Troje...
Kiedyś to był szał na nich. Lecz z biegiem czasu się rozstawali, Wiśniewski robił z siebie pacana no i koniec :) Kiedyś to ich nawet lubiłem :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dopóki śpiewała Magda Femme to bardzo lubiłem :)
A teraz co wyprawia wiśniewski cóż nie będę komentował...
I przyszły też u mnie zmiany że jakoś mi ich teksty nie podchodzą :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ich Troje... byli jacy byli są jacy są... Mi się ogólnie podobała ta piosenka co była skierowana do ojca a nie pamiętam tytułu... mają lidera pajaca ale to ten pajac zapewnił im taką sławę... Ktoś pisał że są komercyjni... o lol... a która z tych wielkich gwiadz nie jest komercyjna?... Taki jest rynek.. nie sprzedaż swojej dupy to utoniesz... smutne to...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kiedyś ich lubiłam, ale teraz nie.
niektóre piosenki są spoko, ale nie przepadam za Michałem Wiśniewskim. rozumiem, że miał ciężkie dzieciństwo, wychowywał się bez matki, ale to też nie powód żeby robić z tego szum na całą Polskę i każdy musi o tym wiedzieć i widzieć jak to przeżywa..
nie podobał mi się też ich występ na eurowizji, kiedy Ania była w ciąży i do tego te złote stroje.. myśleli, że zrobią show, ale na mnie to nie wywarło żadnego pozytywnego wrażenia..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
idealny zespół na wichurowe imprezy..

Gdyby nie stroje to bym powiedziała że to zespół folklorystyczny :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lubiłam ich jak byłam młodsza :oops:
wtedy występowali z Justyną ,ona miała fajny głosik :-) Michał to więcej robił z siebie błazna . a Jacek to taki spokojny ,więc prawie jakby go nie było :-P piosenki mi tez się do czasu wtedy podobały .ale odeszła Justyna zaczęły się zmieniaż wokalistki ,zaczęło się wszystko knocić .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja nigdy ich nie lubiłam i nigdy nie polubie. Wiśniewski jest dla mnie człowiekiem żałosnym do granic możliwości.. chyba byłam w gimnazjum kiedy zespół cieszył się sławą pamiętam, że byłam jedyną osobą która ich nie słuchała.. i tak już zostało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie lubiłam zespołu, ale kilka ich piosenek owszem, teraz to nawet nie mają zbyt ciekawych tekstów piosenek. :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="PannaNikt"]Wiśniewski jest dla mnie człowiekiem żałosnym do granic możliwości.. [/quote] moze i tak. Słucha sie muzyki, dla mnie wykonawca może być i garbaty. Praktycznie Ich Troje to nie tylko Wiśniewski. Coś można posłuchać z ich repertuaru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie przeszkadzają mi. chociaż nie słucham tego typu muzyki :mrgreen:
jak chodziłam do zerówki to z dziewuchami zawsze śpiewałyśmy ich piosenki w szatni.<lol2> xDD najczęściej '.. a wszystko to bo Ciebie kocham ..' <lol2> xDD :aloha:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Marek"]moze i tak. Słucha sie muzyki, dla mnie wykonawca może być i garbaty. Praktycznie Ich Troje to nie tylko Wiśniewski. Coś można posłuchać z ich repertuaru.[/quote]
masz rację. Ja wyraziłam tylko swoją opinię , wolność słowa.. wolność poglądów prawda? moją wypowiedź zinterpretowałeś jako 'nie słucham ich gdyż wokalista jest żałosny' a nie słucham ich ponieważ ten rodzaj muzyki poprostu nie trafia do mnie.
"Ich Troje to nie tylko Wiśniewski" dla mnie w 70% jest to on sam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kiedyś jak byłem mały to słuchałem tego tera tego nie lubię dziwnie się ubiera a jego te czerwone włosy są żałosne.. w ogolę ich muzyka mi się nie podoba Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mysle, ze  stali sie juz po prostu historia 😔. Chociaz mieli swoje tzw piec minut i byli na topie. Co 😔,jak to w zyciu bywa, niezaleznie od branzy , zaczyna sie i sie konczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem na koncercie tego zespołu podczas dni jakiejś gminy 🙂 Wizualnie dają radę (MW to showman), wokalnie tak samo, ja jedynie nie trawię większości tekstów 🙂 ale to inna kwestia, bo ogólnie ludziom się podobało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie kminię fenomenu Wiśniewskiego, bo wokal wydaje mi się mierny. Kilka dram z tymi jego dziołchami i wzbił się na wyżyny popularności. Teksty ma chwytliwe, to trzeba przyznać - jednak nie wracam zbyt często do jego twórczości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi