Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

dosyc powszechny sposob poprawienia swoich stopni oraz stanu swojej wiedzy...poza szkola :mrgreen:

czy korzystacie?
i z jakich glownie dziedzin braliscie korki :mrgreen:
a moze nauczaliscie kogos?
Edytowane przez Gość

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie brałam korepetycji bo zawsze sobie radziłam : >
i nie dawałam korepetycji nie wiedzieć czemu.

[size=1]I [i]am[/i] [color=grey][b]who[/b][/color] [u]I[/u] am

[i]if[/i] [color=grey][b]you[/b][/color] [u]don't[/u] like [i]it[/i] [color=grey][b]then[/b][/color]

fuck [i]you[/i] [u]bitch[/u] [i]!!!![/i][/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
chodziłam przez długi okres na korki z matmy.. średnie efekty były.
w tym roku nie chodzę i jest nieco lepiej niż po korepetycjach.
ogólnie lubiłam na nie chodzić bo bardzo sympatyczną panią korepetytorkę miałam. nauczycielka z mojego byłego gimnazjum. zawsze się poplotkowało troszkę u niej ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja chodzilam w zeszlym roku na korki z maty ;] efekty byly dobre. Pamietam dostalam 5 z klasowki^^ hyhy Teraz aktualnie nie chodze nigdzie bo nie potrzebuje :mrgreen:
nauczalam i nadal nauczam xD moja koleznke

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="alusiek"]a moze nauczaliscie kogos?[/quote] tak teraz uczę kolegę z niemca...
oprócz tego 2 dzieci z 5 klasy podstawówki..
pomagam im się uczyć... :-) :-)

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja nigdy nie brałam korepetycji :mrgreen:
nie miałam na to czasu :mrgreen:
nie raz jak coś dobrze umiem to pomagam :mrgreen:

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja w lo chodzilam na korki z matmy
bo mialam lekkie klopoty z tym przedmiotem

oraz bralam lekcje dodatkowe z angola..ale tylko dlatego ze chcialam sie wiecej nauczyc niz to co w szkole :mrgreen:
dopuszczalam mala mysl iz moze pojde na filologie angielska...ale jakos wyszlo ze nie
i fajnie :mrgreen: :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie korzystam z korepetycji bo na razie nie potrzebuję... ale kiedyś w 4 klasie podstawowej miałem z matematyki :-)

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
na korepetycje nie chodziłam, raczej nazwałabym to "zajęciami dodatkowymi" z francuskiego, żeby język bardziej podszkolić.

Korki dawałam z fizyki, chemii, biologii

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Trzy razy podejmowałem próbę korepetycji z matematyki i zawsze potrafiłem swoim debilizmem matematycznym wyprowadźić z równowagi swojego korepetytora już na pierwszej lekcji :-(

Sam pomagałem z Polskiego i Historii nadal pomagam jeżeli się okazuje że moja wiedza z danego zakresu jeszcze nie wywietrzała ;/ Trochę za bardzo zaniedbałem wiedzę ;/ ale to się zmieni.

Pamiętam jak raz kompletnie pijany opowiadałem coś koleżance która na drugi dzień miała sprawdzian z polskiego... Dostałem od niej sms'a później że dostała 5 dzięki naszej rozmowie tyle że ja nie pamiętam co dokładnie mówiłem :lol:
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
chodziłam na korki z angola bo poszłam do lo a ja nic nie umiałam (nauczyciel w gim nic mnie nie nauczył zresztą nie tylko mnie)
coś czuje ze znów zacznę chodzić, bo ciężko bd :-(

chce tez chodzić na korki z niemca ;]
lubię ten język umiem go dobrze, ale obecnie mam tylko podstawy i uczę sie tego co miałam w podstawówce i gim.. nuda jak nie wiem, a chce zdawać maturę z niemca i to rozszerzoną no i w 2 klasie jade na wymianę szkolna do Niemiec ;] dokładnie to do Duisburga :) na 10 dni hihihi i jakoś się trzeba bd dogadać. chociaż myślę ze 6 lat nauki tego języka wystarczy by sie porozumieć, no ale teraz jak ja wracam do początków nauki to czego sie uczyłam np w 3 gim mogę zapomnieć... dlatego tez chce pobierać korepetycje ;]

W Skrawku Mej Czerwieni... ;*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
chodziłam na korki z matematyki za czasów gimnazjum. Bo nauczycielka była do pupy. ... pisała zadania na tablicy i kto chciał ten przychodził do tablicy i robił, ja bezmyślnie przepisywałam bo nie wiedziałam o co chodzi a potem 2 na semestr :angry:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jestem cienki z chemii, więc chodzę na korki.
Z matmy chodziłem w gimnazjum, żeby się podszkolić.
Już 9 lat chodzę na niemiecki, lecz w szkole jestem na poziomie podstawowym ;/ . I język mi się bardzo przydaje. Co roku prawie jadę do znajomego lub rodziny do Niemiec, czasami zdarzy się jakaś szkolna wymiana.
Z tego języka też pomagam (nieodpłatnie oczywiście) innym ze szkoły. Ostatnio podszedł do mnie jakiś maturzysta i poprosił o pomoc, co mnie zszokowało ;-) !

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Elo eLO x_X

HEh... no ja chodze na korki z maajcy... bo nasha babka to starszna kosa, tylko, że no na lekcjo robi innymi sposobami koleś od majcy innymi... iii jest problem bo korepetytor robi łatwiejszymi sposobami, a jak zaczne robić tym łatwiejszym na tablicy... to sie na mnie drze i daje pałe...=/
jeszcze chodze na anglika...xP jak większość...;)
PZdR....;*** :aloha:

( :

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nigdy nie chodziłam na korki. Nie są mi potrzebne :mrgreen:
Za to starając sobie wzbogacić świadectwo zapisałam się do szkolnego wolontariatu i pomagałam z chemii i czasem z matematyki :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
w podstawówce udzielałam korepetycji z matematki.. ach te ułamki hehehe ;)
a przez ostatnie tygosnie sama potrzebowałam korków z matmy bo przez miesiac lezałam w lozku i miałam zaległosci :(

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja udzielam z niemieckiego i historii :) Oczywiście nieodpłatnie :) Nie zdzieram z ludzi kasy z tego tylko powodu, że nic nie umieją...

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Yakub"]Nie zdzieram z ludzi kasy z tego tylko powodu, że nic nie umieją...[/quote] dziwne...
dlaczego zdzieranie?
jasne, że jeśli pomagasz znajomemu, kumplowi to nie bierzesz ze to kasy :-P
ale w innych przypadkach...

ja nie powiem.
dostaję dość pokaźną sumę za godzinę...
nie uczę z przymusu, bo lubię to robić.
jednak czasem można wyjść z siebie i stanąć obok, jak ktoś czegoś nie pojmuje, a mówisz mu to przez 25minut...
ale daje radę (:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
NIe powiem, zdarzy się, że dostane coś w zamian. Przeważnie, jeśli ktoś mi chce dać kase, ide z nim do automatu z kawą i mówie żeby mi kupił kawę. I tyle. Lubie pomagać ludziom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam teraz zajęcia dodatkowe z angielskiego. Ciągłą zmiana nauczycieli robi swoje, zresztą każdy z nich uczył tyle, że więcej od brata się dowiedziałam, w szkole jestem w grupie zaawansowanej, chociaż nie wiem jakim cudem się tam znalazłam... W każdym razie idzie mi coraz lepiej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Korepetycje? Nie uczęszczałem. Dlaczego? 1. Nie było mnie stać, 2. Nie potrzebowałem ich. Radziłem sobie dość dobrze z każdym z przedmiotów i edukacja mijała raczej bezproblemowo. Zresztą, w nagłych przypadkach z matmy poduczała mnie siostra, więc większego kłopotu nie było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
na korepetycje nie chodzę... ;)
brak zajęć szkolnych.. :P
ale w przeszłości też nie byłam na takich ani razu..
babcia chciała mnie kiedyś wysłać do kuzynki na korepetycje z angielskiego,
ale jakoś udało mi się jej wybić to z głowy.. ;]
może i bym się zdecydowała na jakieś korepetycje ale na to potrzeba jest sporej ilości pieniędzy..
a na takie wydatki nie było mnie stać..
wolałam poprosić o pomoc w danym temacie koleżankę, kolegę..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chodzę na korki z matmy.. w moim LO ciężko jest na matmie... nauczyciel mało tłumaczy a duzo wymaga... bez koereptycji nie wiem czy miałabym 2, a tak to mam 3/4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja nie miałem, bo nie było mnie stać id latego nie zdałem...No cóż nauczyeilki nigdy tego nie zrozumieją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi