Skocz do zawartości
Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors.

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądacie bajki ??
Jakie lubicie oglądać ??
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pewnie :) Lubie oglądać bajki, fajne teksty w nich lecą :P np jak Epoka Lodowcowa, Skok przez płot :P Sezon na misia :D itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja lubie oglądać bajki często je oglądam z moją siostrzenicą
i się tego nie wstydzę
nie które osoby się wstydzą
w końcu bajki rozwijają wyobraźnie
już nawet wiem jakie bajki lecą w jaki dzień
Lubie oglądać Smerfy i Gumisie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lubie i sie tego nie wstydze :-).
Podoba mi sie styl azjatycki dajmy na to np: Ruchomy zamek Hauru, Spirited Away: W Krainie Bogów, czy Ghost in the Shell.
Na Disney-a czy np Pixar tez milo sie patrzy, chociaz kiedys bajki z lat 80-90 byly lepsze.
A co do animowanych seriali to wciagam wszystko na potege :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja tam lubie ogladac bajki :mrgreen: epoka lodowcowa, mulan, nowe szaty krola itp
shrek szczerze mowiac juz mi sie troche znudzil :D no w koncu ilez to mozna razy ogladac xD nie ogladalam tylko 3 czesci ;/ ale pewnie kiedys tam nadrobie :mrgreen:
ostatnio mam faze na Garfielda wheeeee :mrgreen: hyhy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Co do Bajek ;>
Uwielbiam Krecika xD.
Ostatnio również ściągnąłem Serie bajek Oggy i karaluchy. Naprawdę polecam, uśmiałem się po pachy. około 128 odcinków każdy średnio po 6 minut ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Scyp"]Uwielbiam Krecika xD.[/quote] jak moglam zapomniec o Kreciku? :mrgreen: nie daruje sobie tego xD
ostatnio tez ogladalam Sąsiadow... swietni sa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
GTO, DB( no taaa, anime, ale chyba do bajek zaliczyć można? ;>), southpark, muminki ;D
i to by było na tyle ;]
czasem jak mi się nudzi i nic ciekawszego nie ma w tv to włączam kanały dziecięce i mam radochę xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="sylwik666"][quote="Scyp"]Uwielbiam Krecika xD.[/quote] jak moglam zapomniec o Kreciku? :mrgreen: nie daruje sobie tego xD [/quote] Tak tak Krecik górą :D Moja ulubiona bajeczka :D
A słyszeliście o tym że jeśli osoby w dorosłym życiu oglądają bajki to znaczy że
mieli udane dzieciństwo i dobrze je wspominaja?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
muminki.
smerfy.
kubusia puchatka.
krecika.
sailor moon ; P
oggy i karaluchy.
laboratorium dextera.
krowa i kurczak.
johny bravo x D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
moja bajka z dzieciństwa to wilk i zając hehehe ;) jak byłam malutka to tylko to hehe i nadal jhe pamietam ;) kurcze chetnie bym ja ogladneła hehe ;)
a tak to jeszcze muminki czarodziejka sali (czy cos takiego) syrenka ariel krolewna sniezka :D (mowili ze jestem do niej podobne hehe ) hmmm co jeszcze ?? ksiezniczka łabedzi :D więcjej nie pamietam :D jak przypomne sobie to napisze :D PS krecika tez lubie hehe :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="happyGirl17"]czarodziejka sali[/quote] uwielbiałam to ; )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oj tak bajki........... wszelkiej maści :aloha: uwielbiam :-P i to zarówno ten nowe 100% komputerowe (Shrek itp) jak i te starsze Król Lew (według mnie najlepsza bajka świata), a tak że te całkiem "stare" Gumisie czy Muminki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bajeczki sa super ,zarowno dla dzieci jak i dla doroslych :-)

ogladam rozne bajki i basnie

kaczor donald,bolka i lolka (no i tola hi)

ja chyba wszystkie bajki lubie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z moim wiekiem... oglądam (:
ostatnio z Moim oglądaliśmy gumisie.. dwójka dużych dzieci oglądająca bajkę :mrgreen: jakby mi lat ubyło :lol:

smerfy, muminki...
najlepsze bajki mojego dzieciństwa.
miesiąc temu obejrzałam cała serie Sailor Stars [Czarodziejka z Księżyca], to był hicior jak byłam dzieckiem...
I czasy Cartoon Network.
Te nowsze też oglądam, np. Shrek (:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja to uwielbiam bajki Walta Disneya...tyle w nim komedii jak i prawdy o zyciu :)
Ktore najbardziej lubie? Moj brat niedzwiedz (1i2), Lilo&Stich, Skok przez płot oraz Sezon na misia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie przepadam za bajkami i też dlatego ich nie oglądam ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="_Dziad_"]Nie przepadam za bajkami i też dlatego ich nie oglądam ;][/quote] wiesz bajki rozwijają wyobraźnie
nie które bajki są lepsze od co nie których filmów
w sumie nie każdy musi lubić ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bardzo nie lubię nowych bajek, które puszczają na CN.. brzydka kreska, zero treści, a za niektóre wyrażenia i nadmiar agresji - ban. nie, żebym mędrkowała, ale już nieraz doświadczyłam jaki wpływ mają bajki na dzieciaki.. porażka /:
za to lubię bajki Looney Tunes i Merrie Melodies, do tego oczywiście stare dobranocki i bajki Disneya
(:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja tak średnio ;) Jak już bym miał oglądać to typu Looney Tunes a nie jakieś czakry czy tam naruta xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie oglądam.. Nieraz to jak sobie chodze po programach :D to sie na 5 sec. zatrzymam i dalej lece.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Milka"]wiesz bajki rozwijają wyobraźnie
nie które bajki są lepsze od co nie których filmów
w sumie nie każdy musi lubić[/quote]
ale kiedyś to jak najbardziej oglądałem... teraz tak od ponad roku jakoś zaprzestałem... tak to jeszcze oglądnęłem od czasu do czasu coś ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="matra"]bardzo nie lubię nowych bajek, które puszczają na CN.. brzydka kreska, zero treści, a za niektóre wyrażenia i nadmiar agresji - ban[/quote][b]matra[/b], nie mędrkujesz.
Jak najbardziej Cię popieram.
Te 'nowości' to istna kretynizm i tandeta.
te starsze bajki uczą jakiś wartości (: a dzisiejsze? uderz, zabij., ukradnij. zabij?- przecież w następnym odcinku żyjesz.
to źle działa na wyobraźnię i świat dziecka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
oczywiscie ze lubię
najbardziej to:
muminki, smerfy, wiekszosci bajek Disney'a Tom& Jerry , Atomowki, Laboratorim Dextera (czy jak sie to pisało) oj i wiele innych :) Ale muminki najbarddziej lubilam [quote="młoda"]miesiąc temu obejrzałam cała serie Sailor Stars [Czarodziejka z Księżyca], to był hicior jak byłam dzieckiem... [/quote] tez kocham tą bajkę, super jest, (pozniej nawet czytałam komiksy z tej bajki)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi