Skocz do zawartości
kuriaki

Ulubiona dyscyplina sportowa

<t>Moje ulubione dyscypliny sportowe to:</t>  

182 użytkowników zagłosowało

1. 1. Moje ulubione dyscypliny sportowe to:

• 10
    • 8
    • 5
    • 8
    • 7
    • 27
    • 31
    • 12
    • 3
    • 6
    • 9
    • 4
    • 1
    • 0
    • 9
    • 7
    • 5
    • 0
    • 4
    • 0
    • 3
    • 3
    • 9
    • 11

Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbiam praktycznie każdy rodzaj sportu, aczkolwiek te najbardziej lubiane to siatkówka, piłka nożna, skoki narciarskie, żużel.

Poza tym biegi i rower.

[size=1][color=#0099cc][b]Czy można kochać po to[/b], aby potem nienawidzić?[/color]

I rzucać [u]w siebie błoto[/u] wcześniej razem tydzień w tydzień.

Czy można kochać po to [color=#006699][b]aby potem nienawidzić[/b][/color]?...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sport to całe moje życie. Najbardziej lubie grać w siatkówkowe.

[size=1][color=turquoise][b]"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą

zostaną po nich buty i telefon głuchy.."[/b]
[/color]
[/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja, mimo mojego niewielkiego wzrostu, lubię grać w siatkówkę i koszykówkę. Kiedyś namiętnie grałam w piłkę nożną i miałam koszulkę Interu 8-) I ZAWSZE marzyłam, żeby spróbować swoich sił w rugby :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kurwa, dlaczego nie ma kulturystyki w ankiecie? Za kare nie oddam głosu! Foch z połykiem :foch:

pff

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rajdy samochodowe bo to moje hobby.
Piłka nożna bo lubię popatrzeć jak 25 wesołych gości biega za piłką -trzy drużyny: 11:11:3, zawsze kibicuje najsłabszym :P

Eksperymentuje i testuję, jakąś mądrą sentencję później umieszczę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oczywiście że jazda konna no i łyżwiarstwo :p takie moje dwa ulubione sporty, które lubię oglądać w TV .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Generalnie sport w TV średnio mnie interesuje. Jeśli już coś obejrzę, to jest to zazwyczaj mecz piłki nożnej lub skoki narciarskie.

Ja sama jeżdżę na nartach i kocham ten sport. Nie wyobrażam sobie zimy bez wyjazdu w góry. W ramach w-fu raz w tygodniu chodzę na basen, czasem pójdę też sama od siebie.
Oprócz tego ostatnio zapisałam się na... piłkę nożną dla kobiet. Mam nadzieję, że drużyna nam się nie rozsypie, bo naprawdę przyjemnie się gra.
To tyle, jeśli chodzi o regularne uprawianie sportu.

Oprócz tego lubię od czasu do czasu pójść na łyżwy lub, jeśli pogoda pozwoli, na rower. Ogólnie nie stronię od wysiłku fizycznego. Co prawda nie uprawiam sportu codziennie, ale staram się zapewnić swojemu ciału jakąś aktywność kilka razy w tygodniu. Niestety, efektów raczej nie widać :P

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zaznaczylem pilke nozna (wiadomo :-) ), siatkowke i inna.
W siatkowke gralem kiedys bardzo duzo, glownie w czasach szkoly sredniej a potem spotkylem sie czasami ze znajomymi i wynajmowalismy sobie hale albo szlismy na boisko jak bylo cieplo. bardzo lubie gry zespolowe.
ta 'inna' dyscyplina to snowboard. nie wiem dlaczego w ankiecie nie ma ani tego ani nart, to przeciez bardzo popularne sporty. na desc jezdze od 6 lat, wczesniej jezdzilem na nartach ale zdecydowanie mniej mi sie to podoba, chociaz z braku laku pojezdzilbym.

[b][color=#FF0000]Niedotykalna[/color][/b], bez obrazy ale nie przekonuje mnie panna grajaca w pilke nozna. kojarzy sie z duza i niezbyt ladna dziewczyna.
nie mowie ze tak jest z Toba ale z innymi sie po prostu nie spotkalem, moze mialem pecha nie wiem ale nie bierz tego do siebie :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Michail"]Niedotykalna, bez obrazy ale nie przekonuje mnie panna grajaca w pilke nozna. kojarzy sie z duza i niezbyt ladna dziewczyna. [/quote] No cóż, jestem takim małym (bo wzrost niewielki) pasztecikiem. To pewnie przez te moje niemieckie korzenie, o których noname już wszystkim wyśpiewał : (
Grunt, że nie siedzę na mojej wielkiej, pasztetowej dupie przez cały czas, tylko staram się zapewnić sobie choć odrobinę ruchu! :P
Edytowane przez Gość

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moją ulubioną dyscypliną sportową jest piłka nożna.

[center][img]http://i51.tinypic.com/1z162wi.jpg[/img][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ze sportów zimowych co lubicie? Ja do tej pory jeździłem na nartach i do tego w Polsce, ale w tym roku postanowiłem spróbować snowboardu i jadę do [url=http://www.ehschool.pl/ehtravel/index.php/zima-2013/ferie-slask-lodz-pomorze/puy-saint-vincent-camp-8-02-17-02-2013.html]Puy Saint Vincent[/url] na obóz.
Z zimowych rzeczy jeszcze lubię oglądać skoki, tak jak cała Polska :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ćwiczyłem ponad 3 lata lekkoatletykę w klubie ;D więc lubię to ale moje ukochane sporty to Le Parkour, i Billard (oraz snooker) ;D

[img]http://img248.imageshack.us/img248/8810/beznazwyke.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moimi ulubionymi sportami są siatkówka i piłka nożna. W siatkówkę dużo gram w amatorskim klubie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Moja ulubiona dyscyplina sportowa jest jednak boks, choc w wiekszosci ludzi budzacy mieszane uczucia. Od zawsze lubie te dyscypline. Naprawde jest to jedna z niewielu dyscyplin ktora mnie fascynuje. A to , ze przy ogladaniu walk bokserskich podnosi sie niemilosiernie adrenalina, to uwazam za duzy plus. Inne dyscypliny ktore tez budza moje zainteresowanie jest zuzel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) A ja dodam jeszcze jazde konna.
Innych ulubionych dyscyplin sportowych nie mam ,i nie zamierzam miec. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
... Edytowane przez Gość

Pomyśl chociaż raz, ile możesz dać każdego dnia

Ile możesz dać szczęścia w rytmie serca

To dla ciebie znak, miłość w każdym z nas buduje świat

Potrzeba więcej szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Każdy sport jest dobry, jak dostarcza mi adrenaliny i szczęści, no może oprócz szachów i tym podobne, bo to akurat mnie w "sporcie" nie rajcuje. :mrgreen:

[center][i]Miejcie nadzieję!... Nie tę lichą, marną

Co rdzeń spróchniały w wątły kwiat ubiera,

Lecz tę niezłomną, która tkwi jak ziarno

Przyszłych poświęceń w duszy bohatera.[/i]
[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Reiv"]Każdy sport jest dobry, jak dostarcza mi adrenaliny i szczęścia[/quote] :mrgreen:

A w temacie hmm kiedys lubiłam grać w ręczną i w koszykówke. Lubilam akrobatyke. Teraz ze sportów bieganie jak sie gdzies spiesze :D Lubie bardziej ćwiczenia statyczne ktore moge sobie zaserwowac w czasie wolnym w domu . Jesli o ogladanie chodzi to lubie wszystko chyba łacznie z curlingiem czy szachami :P

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi