Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'real madryt' .



Więcej opcji wyszukiwania

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Poznajmy się!
    • PRZEDSTAW SIĘ
  • HUMOR
    • ŚMIESZNE FILMY
    • ŚMIESZNE FOTKI I OBRAZKI
    • Śmieszne teksty
    • inne
  • Porozmawiajmy
    • BYĆ KOBIETĄ
    • ŚWIAT MĘŻCZYZN
    • Miłość i przyjaźń
    • Sex & Erotyka
    • Psychologia
    • Religia i mity
    • Strefa 11
    • HYDEPARK
  • OŚ CZASU
    • Nasze wspomnienia
    • Jestem 50+
  • Fora ogólne
    • LITERATURA
    • Seriale i Filmy
    • Manga i anime
    • Muzyka
    • Świat Gier
    • Motoryzacja
    • Sport
    • Moda i Uroda
    • FOTOGRAFIA
    • Zdrowie
    • Kuchnia
    • Szkoła i praca
    • Fauna & Flora
    • Hobby
  • Świat technologii
    • ŚWIAT KOMPUTERÓW
    • ŚWIAT TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH
    • WEBMASTERING
    • Sprzęt elektroniczny
  • STREFA SPECJALNA
    • STREFA V.I.P.
    • Bazar
    • Przewodnik
  • Sprawy Forum
    • Działanie serwisu scypion.pl
    • NOWOŚCI NA FORUM
    • ​​​​​​​REKLAMA 
  • PS4 Gry
  • Testowy klub Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


O mnie


INTERESTS


OCCUPATION


ICQ


WEBSITE


YAHOO


AOL


LOCATION


FACEBOOK


GOOGLEPLUS


SKYPE


TWITTER


YOUTUBE

Znaleziono 1 wynik

  1. Już od jutra startuje Liga Mistrzów UEFA 2018/2019 O to Pierwsza kolejka kto z kim zagra: Wtorek 18 września 2018 Grupa A: 21:00 Club Brugge - Borussia Dortmund 21:00 AS Monaco - Atletico Madryt Grupa B: 18:55 FC Barcelona - PSV Eindhoven 18:55 Inter Mediolan - Tottenham Grupa 😄 21:00 Liverpool - PSG 21:00 Crvena Zvezda Belgard - SSC Napoli Grupa 😧 21:00 Schalke - FC Porto 21:00 Galatasaray - Lokomotiw Moskwa Środa 19 września 2018 Grupa E: 18:55 Ajax Amsterdam - AEK Ateny 21:00 Benfica - Bayern Monachium Grupa F: 18:55 Szachtar Donieck - TSG 1899 Hoffenheim 21:00 Manchester City - Olympique Lyon Grupa G: 21:00 Viktoria Pilzno - CSKA Moskwa 21:00 Real Madryt - AS Roma Grupa H: 21:00 Young Boys Berno - Manchester United 21:00 Valencia - Juventus Typujemy wyniki 🙂 Na tej stronie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...