Skocz do zawartości

paliczek

Members
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. paliczek

  Aktualnie czytam...

  David Sheff "Mój piękny syn". Wstrząsająca historia. Jeszcze nie widziałam filmu, bo chciałam zachować "właściwą" kolejność, ale chyba i tak będę musiała chwilę odczekać i ochłonąć zanim zaserwuje sobie te emocje po raz drugi...
 2. paliczek

  Aktualnie czytam...

  "Ostatni portret Melanii" Ewy Madeyskiej. Autorka "Katonieli", która była nominowana do Nike. Powiem tak - nowa książka podejmuje lżejszy temat, ale literacko trzyma poziom. Mocno polecam, bo obala mit, że literatura kobieca to literatura niższych lotów.
 3. paliczek

  Aktualnie czytam...

  Aktualnie czytam "Człowiek, który wspina się na drzewa". Reportaż podróżniczy z bardzo obrazowymi opisami przyrody. Autorowi udało się zamienić swoją wyjątkową pasję, jaką jest wspinanie się na drzewa, w zawód. Dzięki temu podróżuje po całym świecie, wspina się na najwyższe i najbardziej niezwykłe drzewa, doświadczając przy tym wielu przygód. Wiem, że opis dosyć ogólny, ale szkoda spoilerować, bo naprawdę warto samemu przeczytać. Przez całą książkę przebija też smutek autora ze względu na zniszczenia, jakich dokonała działalność człowieka w naturze. Sam uczy ogromnego szacunku i pokory wobec przyrody. Dla mnie ta pozycja jest wyjątkowo cenna, dzięki niej zupełnie inaczej patrzę na otaczające mnie drzewa, ptaki i całą resztę fauny i flory, które akurat budzą się do życia. Można się sporo dowiedzieć trochę o technikach survivalowych ;)
 4. paliczek

  kino

  Też chodze czasami na LN :D Co prawda nie zawsze odpowiada mi film, ale teraz ma byc komedia z Charlize Theron "Raz sie zyje", wiec jak najbardziej ide. Lubie atmosfere, nie ma ludzi z krzyczacymi dzieciakami, sa za to sympatyczne dziewczyny :)
 5. paliczek

  Aktualnie czytam...

  "Bezdech" G. Kapla - kryminał, sporo historii Polski po wojnie, bardzo ciekawy styl autora.
 6. paliczek

  co polecicie...?

  Hehe, też kupuję na ministerstwie. Odkryłam niedawno i przebudził się mój patriotyzm lokalny, bo to księgarnia z Łodzi. Ostatnio czytam samą fantastykę, ale mam ochotę się trochę oderwać i może spróbuję z tą Waszą "idealną dziewczyną". Szukam też innych kryminalno - thrillerowo - romansowych pozycji, jeśli ktoś mógłby polecić :)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...