Skocz do zawartości

Cienkibolek

V.I.P.
 • Zawartość

  194
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Zawartość dodana przez Cienkibolek

 1. Cienkibolek

  Hey :)

  Qrde, tak mnie ciekawość zżera, że zasnąć nie mogę. mogłeś napisać byle co. np że o kolor śniegu, czy coś chciałeś się zapytać, a ja teraz myślę, kombinuje i spać nie mogę.😭
 2. Cienkibolek

  Hey :)

  Cóż poradzić to w pewnym sensie po tatusiu 😄 , niemniej czasami daje się pogłaskać 😄, ot dwoistość natury mojej 😉, - a jak z moimi oczami ? naturę mają spokojną , tak czy inaczej widzę że u Was nie ma zwyczaju dawać swojej podobizny na avatar toteż i ja się weń wpasował 😛 i oczu niet 🙂 Przy okazji mam 2 pytania: 1) Co to jest to sklejanie żółwików ? 👼 A drugie pytanie?
 3. Jak to miło z kimś się zgodzić, czasami.🥂
 4. Cienkibolek

  A więc witam!

  Może transfuzja by rokowania poprawiły. Bo elektrowstrząsy mogą dobić.
 5. Dzięki poceniu się, żyje. Bo przy ostatnich upałach, bez chłodzenia, czyli pocenia bym się pewnie przekręcił był.👀
 6. Cienkibolek

  A więc witam!

  To nie żart @hogan🌻 Jeden, ale jaki ładny, ten post. To na rok wypadnie 12-ście. całkiem niezły wynik.💃
 7. Spoko. 🖐️Wyślę stosowne namiary. Jest jeden problem, kiepsko śpi się na wznak. Trzeba wgłębienie w materacu zrobić, by się nie przeturlać pod okno lub drzwi. A tam wieje.
 8. Proszę uprzejmie i polecam się na przyszłość.
 9. Ja nawet ćwierć nie jestem. Ale ten implant garba całkiem fajny jest polecam. W połączeniu z implantem piersi daje mi wielkie możliwości. Mogę toczyć się, będąc kulą, nie muszę dreptać. Takie dreptanie do pocenia prowadzi i wydatków na dezodoranty. W skrajnym przypadku na wodę i mydło. czasy ciężkie, trzeba oszczędzać.
 10. Martwi to już trupy, czyli nie ludzie. Albo byli ludzie. Też się pocą, na początku.
 11. Cienkibolek

  A więc witam!

  Rozumiem, faktycznie wywiało ludzi.
 12. Trudno odnieść mi się do firmy którą polecasz, ale ja skorzystałem z porady dietetyka i przeszło 20-kg zrzuciłem. Moje wcześniejsze próby zawsze kończyły się fiaskiem.
 13. Tak na poważnie to doradzam Boscha. Mam kilka sprzętów z Boscha i jestem zadowolony. O marce Kerau nie słyszałem, trudno mi coś napisać o nich.
 14. Te są dobre👍 Albo takie. Ponieważ nie są zbyt drogie, to za zaoszczędzoną kasę można jeszcze super pralkę dokupić. I lodówkę.
 15. Skorzystam, bo te moje implanty, zwłaszcza garba zwiotczały już.
 16. Nic z tego. Nikomu nie powierzę losu mojego komputera, bo tam mam swoich przyjaciół. Zamkniętych.🛒
 17. Cienkibolek

  Problem ze wzwodem

  Skontaktować się z lekarzem.
 18. Cienkibolek

  Na miły początek dnia

  A co to za forum? To nowe koleżanki.
 19. Cienkibolek

  Na miły początek dnia

  Wiele ma. Taka sugestia by się rozmnożyć jakoś. Bo pisanie w pustkę jest słabe i mało radochy przynosi.
 20. To jeszcze trzeba by było szukać ogłoszeń, wiele kombinacji. Ale daj kasę, to wydam na co innego. Przecież nie sprawdzisz, bo jak. Albo schowam do skarpety na czarną godzinę.
 21. Ten koło czterech stówek Ale są tańsze, ponad stówkę. Ja wybrałem ten, bo czasem coś wykonam by sobie troszkę dorobić. Czyli przyszłościowo. https://www.googleadservices.com/pagead/aclk?sa=L&ai=DChcSEwi7goOPooziAhWWkhgKHdotDh0YABAHGgJsZQ&ohost=www.google.com&cid=CAESEeD2rUOD2rp8htA1MiIrvQcV&sig=AOD64_0WGFbu-OchZSD_138YjxC68J3dlA&q=&ved=2ahUKEwjso_2OooziAhW8isMKHdtxAqIQ0Qx6BAgNEAE&adurl=
 22. Cienkibolek

  A więc witam!

  Aaaaaa no tak🙀
 23. Do szukania przewodów w ścianie. Przewodów, rur, przewodów pod napięciem. By podczas remontu, kucia, wiercenia nie narobić sobie problemów. Wbrew pozorom mała rzecz, a często okazuje się bardzo przydatna. Wyżej (fotka powyżej tej)to taki troszkę lepszy próbnik elektryczny. Wskazuje napięcie, prąd, można ciągłość obwodów sprawdzić itd. Próbnik, jeszcze nie miernik. Remont mnie czeka, stąd te zakupy. Poważny remont.
 24. Nie korzystam bo jestem biedny i na dodatek wyjątkowo skąpy. A to trzeba płacić? Nie! Nic z tego! Co innego darmocha. To owszem.♥️
×
×
 • Dodaj nową pozycję...