Skocz do zawartości

Cienkibolek

V.I.P.
 • Zawartość

  183
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana Cienkibolek w dniu 6 Maj

Użytkownicy przyznają Cienkibolek punkty reputacji!

Reputacja

24 Neutral

Ostatnie wizyty

161 wyświetleń profilu
 1. Trudno odnieść mi się do firmy którą polecasz, ale ja skorzystałem z porady dietetyka i przeszło 20-kg zrzuciłem. Moje wcześniejsze próby zawsze kończyły się fiaskiem.
 2. Tak na poważnie to doradzam Boscha. Mam kilka sprzętów z Boscha i jestem zadowolony. O marce Kerau nie słyszałem, trudno mi coś napisać o nich.
 3. Te są dobre👍 Albo takie. Ponieważ nie są zbyt drogie, to za zaoszczędzoną kasę można jeszcze super pralkę dokupić. I lodówkę.
 4. Skorzystam, bo te moje implanty, zwłaszcza garba zwiotczały już.
 5. Nic z tego. Nikomu nie powierzę losu mojego komputera, bo tam mam swoich przyjaciół. Zamkniętych.🛒
 6. Cienkibolek

  Problem ze wzwodem

  Skontaktować się z lekarzem.
 7. Cienkibolek

  Na miły początek dnia

  A co to za forum? To nowe koleżanki.
 8. Cienkibolek

  Na miły początek dnia

  Wiele ma. Taka sugestia by się rozmnożyć jakoś. Bo pisanie w pustkę jest słabe i mało radochy przynosi.
 9. To jeszcze trzeba by było szukać ogłoszeń, wiele kombinacji. Ale daj kasę, to wydam na co innego. Przecież nie sprawdzisz, bo jak. Albo schowam do skarpety na czarną godzinę.
 10. Ten koło czterech stówek Ale są tańsze, ponad stówkę. Ja wybrałem ten, bo czasem coś wykonam by sobie troszkę dorobić. Czyli przyszłościowo. https://www.googleadservices.com/pagead/aclk?sa=L&ai=DChcSEwi7goOPooziAhWWkhgKHdotDh0YABAHGgJsZQ&ohost=www.google.com&cid=CAESEeD2rUOD2rp8htA1MiIrvQcV&sig=AOD64_0WGFbu-OchZSD_138YjxC68J3dlA&q=&ved=2ahUKEwjso_2OooziAhW8isMKHdtxAqIQ0Qx6BAgNEAE&adurl=
 11. Cienkibolek

  A więc witam!

  Aaaaaa no tak🙀
 12. Do szukania przewodów w ścianie. Przewodów, rur, przewodów pod napięciem. By podczas remontu, kucia, wiercenia nie narobić sobie problemów. Wbrew pozorom mała rzecz, a często okazuje się bardzo przydatna. Wyżej (fotka powyżej tej)to taki troszkę lepszy próbnik elektryczny. Wskazuje napięcie, prąd, można ciągłość obwodów sprawdzić itd. Próbnik, jeszcze nie miernik. Remont mnie czeka, stąd te zakupy. Poważny remont.
 13. Nie korzystam bo jestem biedny i na dodatek wyjątkowo skąpy. A to trzeba płacić? Nie! Nic z tego! Co innego darmocha. To owszem.♥️
 14. To jakiś olejek z feromonami? Pytam się całkiem poważnie, bo nie znam się na olejkach.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...